Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44704471447244734474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 4 M Ayew kalırsa sevinirim. Ersun Hoca ile Kuyt katkısı alabiliriz. Kendisinin ikinci yarıda performansı artacaktır. Seviyoruz merkez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Hafta kaldı 5 yere transfer yapacak başkan helal olsun
  • Mor yerlere transfer yapılacakmış, 5 pozisyon
  • 5 mevkiye futbolcu almak için çalışıyormuşuz. En az 3 mümkünse 4 ü diyor başkan

• Stoper,Orta Saha Kanatlar ve Forvete transfer geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiTian ErXing

Şener'i beşiktaşa teklif etmemişiz. Kim uydurdu lan böyle bir şeyi.
    Birisi bir şey uyduruyor sonra 5 sayfa bunu konuşup, birbirimizle tartışıyoruz, rezillik.
  • 2 iş bitmiş

• hiç inanmıyorum o transferlere. gider ismail ile sözleşmeyi uzatır bunlar. o derece güvenimi kaybettim. 5 transferden de biri tarık çamdal falandır.
  • Takımın en ihtiyaç duyulan mevkileri işaretli. Umarım en az üç yeri doldururuz. Özellikle forvet ve ofansif golcü bir orta saha şart oğlu şart. Kanat alacaksak kanat-forvet mutlaka gerekli.

• MÜJDELİ HABER DEDİ 2 TANE <3
  • 2 transfer tamam sanırım. İmzalar atılmadığı için açıklayamıyorum dedi

• Ya başkanım Allah aşkına içimde 1 gram futbol zevki bırakmadın Allah akıl fikir versin ya,

Hala çıkmış klubün patronu Comolli diyor,
    Hala gelmiş Ayew'i uzatacak diyor,
    Şener Özbayraklı ile sözleşmemizi uzatacağız diğerleri ile tek tek görüşecegiz diyor, neyi ile görüşecen ya sözleşmesi bitmiş kurtulmuşuz Romanla falan sözleşmemi uzatıcan, öyle bir şey yaptığın an bu takımdan ve senden 1 gram ümidim kalmaz,
    3 mevkiye transfer yapacağız diyorsun, yapma bu saatten sonra kardeşim 5 gün sonra maç var yapma
  • Ali Koç halen kendi kurduğu hayal dünyasına inanıyor. Takımı bu sezon düştüğü bataklıktan çıkaracak tek kişi Ersun Yanal kaldı, o da olmazsa
  • Hani forvet transferi yoktu comolli

• Takımın en ihtiyaç duyulan mevkileri işaretli. Umarım en az üç yeri doldururuz. Özellikle forvet ve ofansif golcü bir orta saha şart oğlu şart. Kanat alacaksak kanat-forvet mutlaka gerekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Birisi bir şey uyduruyor sonra 5 sayfa bunu konuşup, birbirimizle tartışıyoruz, rezillik.

Alıntıları Göster
    Hayır birde böyle saçma sapan yalan haberler yüzünden adamlara bir ton küfür ediyorlar, ayıptır. Bir şey kesinleşmeden atlamamak lazım. En büyük örneği bu oldu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

hiç inanmıyorum o transferlere. gider ismail ile sözleşmeyi uzatır bunlar. o derece güvenimi kaybettim. 5 transferden de biri tarık çamdal falandır.
    Hocam biraz abartmıyor musun? Şuraya yazan 3-5 tane düzgün üyeden birisin ama son zamanlarda fazlaca abartıyorsun gibi geliyor.

• Tolga Ciğerciye bir kuruş para ödenmiyormuş işte bu süper
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 44704471447244734474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.