Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44694470447144724473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sunucudan bir ahmet ercanlar çıkar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Götür çayı başkanım. Geleceğin takımını kuruyoruz diyor da, takımın yüzde 80'ni gidecek seneye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Transfer istiyoruz yaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Kısa ve öz bir şekilde geçiyor işte dirarı falan boşver bana transfer ile gelsin yeni genç yıldızlar falan ne bekleniyor bunlar önemli şunlara teklif yaptık falan filan diye.
    Dirar vs isin ironisi. Baskanin transfer falan aciklayacagi yok. Takimi bu duruma sokmus adamlari gondermedik. Ve bu durumun sorumlularindan hala medet umuyorlar. Su konusulan konulari zaten internetten her turlu ogreniyorsun. Bize bilmedigimiz bir sey soylemeleri gerekirken eveleyip geveliyorlar. Bu takim kume dusmeyecektir, fakat ilerki senelerde de bir sey olmayacagi simdilik cok acik.

• Slimani'de cenabetlik var diyor başkan
  • Slimani nin durumu beceriksizlik değilse sabotaj o zaman? Başka ne olacak

• Ali koç süper güçler müdahale etmiş gibi konuşuyor
    Madem takım bu kadar iyiydi cocuyu neden kovdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sezon bitmedi. Avrupa Ligi var başkan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Adamı bayadır takip ediyorum hiç şaşmıyor hocam sadığı ilk bu verdi. Burak yılmaz daha hiç sözde yokken bu verdi oldu. Nkalmo haberi vardı bu verdi oda oldu.Genelde öyle sallama haber emin olmadan haber vermiyor. Ersun yanalı en başından bu söylemişti hiç şaşmıyor. Herkes bundan alıyor genelde zaten konoplanka haberini de verdi bitirdi dedi bakalım oda olacak gibi.

Milyon tane isim çıktı bakalım ne olacak.
    Bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir. Aklına ne gelirse sallıyor tutarsa tutuyor. Zaten söylediği çoğu şey sağda solda konuşulan şeyler.

Bu arkadaş şu anda asgari ücret alan, 16-17 yaşındaki çocuklarla maça çıkan, amatöre kadar düşüceği düşünülen Eskişehirspora sezon başında burak yılmazı getiriyordu

• İkidir lafını kesiyor bir dur yiğenim konuşşun adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 16 Ocak 2019; 22:36:56 >
  • Başkan ağır konuştu. Sen ben bu formayı giyip sahaya çıksak daha çok puan alırdık dedi.

Haklı doğru söyledi. Ama sizce bunu herkesin önünde söylemesi doğru mu? Ersun antremanda hadi olm siz yaparsınız edersiniz diye yırtınırken.

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Aykut'un Konya'ya aldırdığı adamları andırıyor.Yugoslav ekolünden gelen oyuncular bizim ligde tutar genellikle senelerdir böyle olmuştur

Alıntıları Göster
    Pek katılmıyorum renktaş biliyorsun bizim Aykut bu tip adamları hiç sevmez. Bence bu oyuncu Revivo, Rapajic tipinde bir oyuncu. Mustafa Hoca bayılır bu tip solak teknik adamlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Başkan ağır konuştu. Sen ben bu formayı giyip sahaya çıksak daha çok puan alırdık dedi.

Haklı doğru söyledi. Ama sizce bunu herkesin önünde söylemesi doğru mu? Ersun antremanda hadi olm siz yaparsınız edersiniz diye yırtınırken.

Abi doğru da, adamlar da hakediyor şu Slimani yerine ben oynasam daha fazla gol atardım.

• Yapma başkanım!!! Slimani'nin savunulacak hiçbir argumanı(başkanımızın dediği gibi) yok. Slimani ve Benzia'nın oynadığı her maçta hepimiz çok üzüleceğiz. İnşAllah vurdukları her şut şansın yardımıyla gol olur. Şans diyorum, yoksa kendi becerileriyle gol atma ihtimalleri yok.
  • Atıf defol

• Skrtel ve Şener'le sözleşme uzatılacakmış
  • Şener'i beşiktaşa teklif etmemişiz. Kim uydurdu lan böyle bir şeyi.
  • 
Sayfa: önceki 44694470447144724473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.