Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.892
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    810 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: faho

Vitor'un Benfica için adı geçiyor,Portekiz basınında söylenenlere göre listedeki 2. isimmiş Benfica'nın kovduğu Rui Vitoria da Arabistan takımı AllNassar ile anlaşmış.

Alıntıları Göster
    Dün okuduğum bir tweet'te yazana göre (ki Vitor takip konusunda da paylaştım) Vitor Pereira da, Mourinho da, Fonseca da reddetmiş Benfica'yı.

Benfica birazcık geç kaldı Vitor hocam Arnautovic'in peşinde şimdi, 50 milyon Euro teklif edeceklermiş West Ham'a. West ham gelen parayla bolca bizim transferlere karışır artık, hobi niyetine bizim transferlere salça oluyor adamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanrıkut Mete Han -- 15 Ocak 2019; 11:55:12 >

|
    |

Orijinalden alıntı: Tanrıkut Mete Han

Kameni sözleşmesini feshetmiş daha 1.5 yıllık sözleşmesi vardı büyük bir külfetten kurtulduk
    Darısı Dirar ile İsla dan birisi ile Valbuena ve Soldado ya. Ayrıca Alper'i unutmayalım.

Bunlar satılırsa takımı baştan aşağı yeniden kurabiliriz.

Ersun Hoca ilk 5-6 haftada alınacak galibiyetlerden sonra kaleyi Berke ye teslim ederse, Ferdi ye yavaş yavaş şans verirse gelecek yıl açısından genç oyuncu kazanmış oluruz hiç olmazsa.

|
    |

10 gol yediren topal Slimani ile yarışır.
    |
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Yahu ben burda slimaniyi savundum siz ne diyorsunuz ? Siz gercekleri gormemek icin isi ideolojiye vuruyorsunuz. Ben yetenegin yanındayim sen o topalciyla emenike sow kazmalariyla takilmaya devam et. Fundamentalistleri ve istismarcilari istemiyorum. Frey gibi adam istiyorum ben. Sen sow sevebilirsin. Kaybetse de allah biliyor yerine sahada daha cok kosan adam istiyorum.
    Ne Frey i severim ne de Slimani yi. İkiside kazma. Frey in maaşı ucuz olduğu için eleştirmem

Benim sevdiğim santrfor Niang'tır.

Emenike gibi zekası az olan futbolcuyu sevmiyorum.

Sow'u sadece ilk zamanlarda severdim sonradan verimi düştü.

Sow'un ilk haline sadece katlanılabilir diyebilirim. Geirsine katılıyorum ama sow mu Frey mi 100 kere Frey. Ama Niang'ta her şey var.
    |
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Serdar Aziz ve Tolgay transferinden vazgeçildi heralde ? Sadece ikisini bekliyorum ben

|
    |

Orijinalden alıntı: faho

Aynen katılıyorum,aynaya bakıp objektif şekilde ne olup ne olmadığımızı dürüstçe söylememiz lazım.

Avrupa'da en son kayda değer top oynayıp,kitlelerin heyecanladığı Zico döneminden bu yana Avrupa'da doğru dürüst esamemiz bile okunmuyor.Stadda ya da ekranda Avrupa'da karşılaşılan bir rakipten için ,evet arkadaş biz bu takımın ... koruz tarzı içten bir söylemi bırakalı çok oldu. Zico dedirtti helal olsun hepimize bu güveni aşıladı zamanında.Küskü dağıtıyorduk maşallah.

Bırak Cl'yi Sevilla'nın bile ambargo koyduğu ve nerdeyse beşi bir yerde yaptığı Uefa'da yokları oynuyorsun.Tek hedef lokal lig ve yerel kafa vizyonu maalesef,ha bir de Cimboma evimizde yenilmemek

Artık net olarak,başarı,kalibre açısından 3. sınıf bir takımız,bunu bir güzel kabul etmemiz lazım,hele artan bu suni paralar ve transfer bütçeleri ile normal yollardan Avrupa'da kaydadeğer başarı gelmez.Ya Psg,City gibi Ortadoğululara peşkeş çekilecek ya da dediğin gibi üretime ağırlık verip deneysel çalışmalarla düşe kalka bir düzen oturtacağız.Aldığımız Ferdi,Barış,Berke gibi oyuncuları dahi kullanamıyoruz,o basireti gösteremiyoruz.

Milan bile 16 yaşında Donnarumma 'yı kalesine geçirdi,Real kez Cassilla'ı 18 yaşında geçirdi;biz bir Berke'yi güvenip de geçiremedik.Diğer 2 takım Dünya markası her yerde mağazaları var gelirleri ve taraftarları var,sen kimsin de güvenip geçirmiyorsun arkadaş?Sonra bir Volkandır Fenerbahçe edebiyatı çekersin bir güzel.

Hiçbir halta yaramayan ve sırf TC kimliği var diye yıllardır kulüpte nemalanan Ozan,Alper,İsmail,Topal gibi oyunculara verdiğimiz yaklaşık 10 milyon euro ile millet takım kuruyor.

Alıntıları Göster
    2013 de Uefa daki yarı finali basari olarak saymiyorsunuz galiba.

Cabaye 33 yaşında adam al nasr da oynamış bir adamdan bahsediyor nerden baksan 5-6 milyona anca gelir türkiyeye 33 yaşında bir adamı getirmek sence mantıklımı? Zaten takımın o kadar para ödeyecek kapasitesi de yok fırsat diyorsun ama bu bir fırsat değil atıf gitmek istemiyor lisans çıkartmama olayı olmaz adam fenerde kalmak istiyor.

Ersunda gitmeyecek ise kalsın diyor rotasyonda belki değerlendirecekler. Yoksa atıf niye affedilsin? Seneye yabancı sınırı gelecek cabaye ne kadarını verebilir bu takıma + orta saha çok şişkin durumda şu anda bedelsiz olması bir avantaj ama şu var o adam buraya para için gelir anca. Maaş bütçesi şu anda bir oyuncu için 4-5 milyon euro ödeyecek kapasitede değilmiş. Biri gitmeden olmaz.
    |
    |
    Elan Morin Tedronai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Menajerlerin itelemesi sonucu çok büyük ivme yapan ve meşgul eden biri böyle bir adamla fb anılamaz. Fifada süratli tekniği var ama burada iş yapmaz. Zaten gelmeyecek de ilgilenildiği bile yok gibi bir şey.
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ali222

2013 de Uefa daki yarı finali basari olarak saymiyorsunuz galiba.

Alıntıları Göster
    Yazdıklarıma dikkat ederseniz farklı bir nüanstan bahsediyorum ben;evet kağıt üstünde yarı final oynadık, ama global anlamda ses getirip kayda değer top oynama ve taraftara güven ve coşku aşılamadan bahsediyorum ben.

Deivid'in Chelsea'ya attığı gol > Aykut'un Avrupa karnesi
    |
    |
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Emekli Yönetici
    1395 Mesaj
    Cabaye, menajerler tarafından önerilmiş.

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Çavuş
    78 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Bence tüm olay maske de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 9 saat 4 dakika kadarı kaldı.

Kameni zaten kayıtlı değildi.
    |
    |
    Shadow Fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

şu menajerler olmasa vay halimize.
    |
    |

Gösterişi seven bir milletiz, maske olayı olmasa böyle bakılmazdı. Haklısınız.
    |
    |
    supernova034 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kakà

Şükürler olsun. Transfer bitti diyebiliriz. Menejer kaçmaz alır hemen bizimkiler.

|
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.