Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.886
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    2917 Mesaj

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

https://mobile.camerounweb.com/CameroonHomePage/SportsArchive/Carlos-Kameni-sans-club-apr-s-la-r-siliation-de-son-contrat-en-Turquie-453929

http://www.hurriyet.com.tr/amp/sporarena/f-bahcede-son-dakika-sozlesmesini-feshetti-41083277

Hey gidi koca İdris demek gidiyorsun

Zamanında şunu demişti İdris;

Aykut Kocaman nedensiz bir şekilde beni yedek bıraktı. Biraz garipti ama Volkan’ın kulüpte bir ağırlığı var. Ama yine de bu beni çok etkiledi. Futbolda rekabet var ancak haklı nedenlerle olmadığında bunu kabul etmek çok zor. Volkan ile aram çok iyi. Bu bizim suçumuz değil, kararı veren hocamız diye konuştu.

Bu kelamı 3 gün sonra Harun da yapabilir ancak Ersun Hoca'nın bu tip bir davranış içine gireceğini düşünmek istemiyorum.
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    Yohann Cabaye gelir ya da gelmez, orası ayrı konu. Ama teklif yapılmazsa yönetimin ayıbıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz
    MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2
    Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold
    Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• Yarbay
    8185 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Düşme potasında olmasak transfer isteyen namert olsun. Sadık yeter artar bile. Bu takımın bu halde olmasının 2 sebebi. Biri Neus diğeri Slimani. Neus yerine sadık alındı. Slimani yerine de bir forvet alınsa ucuz yollu. Fernandao Demba Ba Sow gibi idareten. Yarım sezonluk. Yoksa asıl kadroyu seneye kurmamız lazım. Ama Comolli varken nasıl bir kadro kurarız emin değilim.

Alıntıları Göster
    Alamıyoruz işte asıl mesele o yabancı kontenjanı dolu. Ve takımda biri gitmesi lazım. Daha bu hiç birşey değil yabancı sınırı gelince ne olacak doğru düzgün yerli bile bulamayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzole Bant -- 15 Ocak 2019; 10:51:7 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Cabaye = Fransız Emre Belözoğlu

Adamın bonservisi yok alın gelin 1.5 sene oynar,tekniği yeter
    Tolgayı alırlar

Ben cabaye transferini çok istiyorum, tolgay 2'den aşağı maaş istemez bir de para vereceğiz. Bjknın elinde patlasın biz cabayeyi alalım.

|
    |

Blockladim troll. Topaci seni.

|
    |
    PERENAL. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Alamıyoruz işte asıl mesele o yabancı kontenjanı dolu. Ve takımda biri gitmesi lazım. Daha bu hiç birşey değil yabancı sınırı gelince ne olacak doğru düzgün yerli bile bulamayacaklar.

Alıntıları Göster
    Atıfa lisans çıkartma. Yabancı sınırı hikaye kadro seneye yolcu yatan eleman dolu. Forvet de istemiyorum kaliteli ortasaha+skorer sağ kanat almak 3 aydır transfer çalışması yapması gereken bir kulüp için bu kadar zor olmamalı. Fırsat fırsat diyorlar fırsat ayaklarına geldi cabaye sözleşmesini feshetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 15 Ocak 2019; 10:58:0 >

Ya oyle alismissiniz ki vasatlara. Turkiyeye gelmis yakin tarihli tek komple santrafor var o da niang. Diagne'den bi turp olmaz. O dediginiz paralari veren çıkmayacak, hadi cikti diyelim gittigi yerde rezalet futbol oynayacak muhtelemen. Sonra ulemaliginizi tenise evirip beni de alintilarsiniz.

|
    |
    volkitheking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Comolli de Fransız zaten, hala neyi bekliyor kontağa geçmek için,vatandaşın Jonathan Bamba gibi parlamış oyuncu alamıyorsun anladık ama Cabaye olgun döneminde her yönden faydalı olur. 5 defa defa çift haneli bonservis görmüş,Avrupa çapında kabul edilen bir kalitesi var Cabaye'nin.

En azından soyunma odasında devre arası,hocanın karşısında dürüm felan yemez Tolgay gibi

Tam bir fırsat transferi,tabi oyuncu da sıcak bakıyor ve ekstrem bir ücret talep etmiyorsa
    |
    |
    1938'de babası 8 dolar borç yüzünden tutuklandı. 1946'da doğum günü hediyesi olarak bisiklet istedi, annesi birkaç dolar yüzünden bisikleti alamadı, onun yerine oğluna bir gitar hediye etti,Elvis efsanesi böyle eksik birkaç doların eseridir.
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 10 saat 21 dakika kadarı kaldı.

Yahu ben burda slimaniyi savundum siz ne diyorsunuz ? Siz gercekleri gormemek icin isi ideolojiye vuruyorsunuz. Ben yetenegin yanındayim sen o topalciyla emenike sow kazmalariyla takilmaya devam et. Fundamentalistleri ve istismarcilari istemiyorum. Frey gibi adam istiyorum ben. Sen sow sevebilirsin. Kaybetse de allah biliyor yerine sahada daha cok kosan adam istiyorum.

|
    |
    mpolat35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Josef ve Giuliano'dan gelen 22,5 milyon euronun bizi FFP'den kurtaramayacağı belliydi keşke satılmasalardı. 2 tane kaliteli adam ne verdiği belli olmayan 10 adamdan iyidir her zaman.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Atıfa lisans çıkartma. Yabancı sınırı hikaye kadro seneye yolcu yatan eleman dolu. Forvet de istemiyorum kaliteli ortasaha+skorer sağ kanat almak 3 aydır transfer çalışması yapması gereken bir kulüp için bu kadar zor olmamalı. Fırsat fırsat diyorlar fırsat ayaklarına geldi cabaye sözleşmesini feshetti.

Alıntıları Göster
    Sivas Başkanı açıklama yaptı zaten bu husula ilgili,Robinho'dan doğan boşluğu doldurmalıyız diye,taraftar ve biz de istiyoruz Atıf'ı diye de eklemişti 2 gün önce.

Sivas soğuk ve sıkıcıyer şimdi ,ailesi de istemez Atıf'ın tekrar Sivas'a gitmesini,mis gibi aylardır antrenmanını yapıp evine geliyordu sıcacık,gezilecek yenilecek içilecek çok mekan var İstanbul'da,terkederler mi hiç
  • Yarbay
    4033 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

yohan cabaye,adrien silva istiyoruz. soyunma odasında dürüm yiyen tolgayı değil

Bjk ve Gs'nin ekmeğine yağ sürmemeliyiz,ikisi de elde patlar seve seve verecekler alacaklarını.Serdar Aziz olsun,Tolgay olsun ne halt yerlerse yesinler,kim alacaksa bonservis verip ya da alacaklarını verip kendi sorunları.

Bu da bir vizyondur aslında,win-win olayı yani.İki rakibine kafadan 5 milyon euro takıyorsun dolaylı yoldan.

Bjk'nin Trabzon ile işbirliği yapıp bizi pundaya getirmesini ve gizli saklı iş çevirmelerini de lütfen unutmayalım. Sosyal medyada, ikisini de Fenerbahçe'de istemiyoruz adı altında bir başlangıç da yapılabilir aktif Fenerbahçe'liler tarafından.
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Tolgay ve Serdar'a bir kuruş bonservis veren istifa etsin anında.
    |
    |
    Diagne'nin söylenen bonservis bedelini etmesi için 1-2 sezon daha bu ve buna yakın bir performans göstermesi gerekli. Örneğin Visca için 15 de istense haklıdır adamlar, zira adamın ne verdiği ve ne vereceği belli. Yıllardır belli bir performansın üstüne çıkıyor, istikrar var

Makukula'lar, Kalu Uche'ler, Eneramo'lar da zamanında flaş işler yapmışlardı lakin bunu istikrarlı bir şekilde yapamadılar. Diagne için 15-20 şu anda çok uçuk paralar. Ama seneye de bu veya buna yakın performans gösterirse o paraya alıcı bulması çok kolaylaşır.

fiko, tok satıcı ayağına takılıyor ben tolgayın gelmesini istemiyorum kendi takımına katkısı olmayan bir adam. alacaksak cabaye,silva gibi adamları alalım şimdi bazıları çıkacak silva son 2 sezon ne yaptı diyecekler ama silva ile tolgay bir değil işte. adamın kumaşı var. cabaye ile 1,5 yıl +1 yıl opsiyonlu sözleşmeye her türlü gelir.kameni gidiyormuş.aatıf'ın kalmış 6ayı.lisansını doldur

|
    |
    faho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tolgay ve Serdar'ı biz almasak başka talipleri var mı ? İkisinin de alacaklari var kulüplerinde ve istenmiyorlar, bu dakikadan sonra kadroya giremeyecekler ve sadece yatıp maaşlarını alacaklar. Bu noktada avantajlı olan, elindeki kartlar güçlü olan taraf biziz, zira bu 2 oyuncunun transferi Beşiktaş'ı da Galatasaray'ı da şu aşamada rahatlatacak.

Bizim istediğimiz olmuyorsa bırakın peşlerini şu adamların. Trabzon'daki oyuncunun bize gelmemesi için kendi oyuncusunu Trabzon'a peşkeş çeken Fikret Orman emin olun biraz bile fayda verecek olsa bırakmaz Tolgay'ı bize.

|
    |

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Diagne'nin söylenen bonservis bedelini etmesi için 1-2 sezon daha bu ve buna yakın bir performans göstermesi gerekli. Örneğin Visca için 15 de istense haklıdır adamlar, zira adamın ne verdiği ve ne vereceği belli. Yıllardır belli bir performansın üstüne çıkıyor, istikrar var

Makukula'lar, Kalu Uche'ler, Eneramo'lar da zamanında flaş işler yapmışlardı lakin bunu istikrarlı bir şekilde yapamadılar. Diagne için 15-20 şu anda çok uçuk paralar. Ama seneye de bu veya buna yakın performans gösterirse o paraya alıcı bulması çok kolaylaşır.
    Vitor'un Benfica için adı geçiyor,Portekiz basınında söylenenlere göre listedeki 2. isimmiş Benfica'nın kovduğu Rui Vitoria da Arabistan takımı AllNassar ile anlaşmış.
HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.