Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44444445444644474448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tugtim

Elis dediğin adamın maliyeti bize 4-6 milyon arası olur. O da 1.5 falan ister yıllık. Bu az değil ki.

Alıntıları Göster
    500 binlik adamdan fenerbahçenin direkt yararlanabileceğini mi düşünüyorsunuz cidden?

Eljif bile hala tam pişmedi, üstelik pd 7.5 milyon.

Daha kenarıda ferdi, berke, okg falan var üstelik.

Yönetimi ben de eleştiriyorum da adamlar genç transferi yapmıyor demeyin bence gereğinden fazla genç transferi yapıldı.

Direkt gelip oynayıp sırıtmayacak gençler 10dan başlıyor maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Comolli'nin son şansı olduğunu kendi de biliyor, o yüzden de karar vermekte zorlanıyor galiba. Bu nasıl transfer dönemi anlamış değilim. Küme düşme ihtimalin var gol atamıyorsun ve şu ana kadarki tek transferin defans oyuncusu.
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya gelmiştim, istekli oynarsa Konop baya domine eder kanadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal değilmi Kadroda 14 yabancı var biri kadro dışı biri gitmeden aslında yabancı alman imkansız. Bir diğeri aldın diyelim maaş yükü var yeni gelen oyuncunun maaş bütçesini karşılayamıyorsun. Biri gitmesi lazım yada sözleşme fesihi olması gerekiyor.

Transfer bekliyoruz ama bazı şeyleri görmek lazım. Şu anda el kol bağlı.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Evet sıkıntılar var hocam ama yönetim de bu sıkıntıları çözmek için orada. Bunları öngörüp alternatif planlar üretemiyorlarsa yönetimin vasıfsızlığıdır bu. Demek ki yönetimde de değişmesi gereken şeyler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Normal değilmi Kadroda 14 yabancı var biri kadro dışı biri gitmeden aslında yabancı alman imkansız. Bir diğeri aldın diyelim maaş yükü var yeni gelen oyuncunun maaş bütçesini karşılayamıyorsun. Biri gitmesi lazım yada sözleşme fesihi olması gerekiyor.

Transfer bekliyoruz ama bazı şeyleri görmek lazım. Şu anda el kol bağlı.
    Kadroda 15 yabancı var. Kameni'yi federasyona bildirmedik. Yattığı yerden para alıyor. Eldeki yabancıları gönderemeden yabancı transferi çok zor. Hadi parayı boşverip birkaç yabancıyı daha Kameni gibi federadyona bildirmedik, bu sefer de iyi oyuncular 17. sıradaki bir takıma gelmek istemiyor. Transfer yapabilmemiz baya zor devre arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 14 Ocak 2019; 19:50:36 >
    Yönetim çapsız, kapasitesiz, ezik ağlak..

• Yönetim ne yapsın hocam biraz da eski yönetimin hataları bunlar çünkü mesela atıf olsun kameni olsun bunlar. Özellikle atıf ikna edilse rizeye gidecek atıf o boşluğa bir transfer gelecek ama adam gitmek istemiyor. Kameni zaten öyle bir sözleşme yapıldıki durduğu yerden para almak hoşuna gidiyor teklifde gelmez ona.

Aslında 10-11 oyuncu sezon sonunda bitiyor sözleşmeleri. Asıl yapılanma o zaman olacak. Şu anda takımdaki oyunculardan satılabilecek olan varsa ona bile çabalıyorlar. Ama işte çok geç kalındı bunlar hep. Yapacak bir şey yok.

Bu arada bu sezon adidasla sponsorluk sözleşmesi bitiyor sanırım. Nikedan bir teklif gelmiş Belki Nike olma durumu olabilir. Ama tam olarak bu sezonmuydu hatırlamadım. Diğer markalarla ilgili bir çalışmada olsa keşke özellikle Macron ve Puma güzel forma tasarımları oluyor aslında ben puma isterdim çok kaliteli ve güzel tasarımları var. Adidasla umarım bir daha yapmazlar.

• Sizce Semih Özsoymu Mahmut Uslumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Değişeceğiz ama tutarlı olmak gerekiyor hocam. Elis'in adı geçiyor '' bu kim yaaa ben tanımıyorum çöp'' diyen adamlar 1 gün sonra kasımpaşa adı sanı duyulmamış adam aldığında '' ooo iyi transfer bizim yönetim uyuyor'' yazıyor.

Getirelim biz de balon liglerden 5 gol 10 asist yapmış adamları, bu iş bu kadar kolaysa
    Hocam Elis'in videolarında bile bir tane top kontrolu yaptığı pozisyon yok. Yetenekli futbolcu olmadığı aşikar, bizim ihtiyacımız olmadığı açık. Anadolu kulüplerinde iş yapar belki.
  • Bizim klüblerde transferde resmen başka isim yok gibi abi dikkatimi çekiyor son 2,3 yıldır hep sürekli menajerler bi onu kitleme derdinde bi bunu

• Ben yavaş yavaş umudu kestim 17 gün var transfer sezonu bitmesine ne giden var ne gelen arkadaş sanki küme düşecek takım biz değiliz başkaları bu yönetimde yavaş yavaş umudumu yitiriyor. Bir girişim bile yok gelen oyuncu kampa yetiştirilmemis iyice umutsuzlandım artik.

• quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Sizce Semih Özsoymu Mahmut Uslumu?
    Mahmut Uslu > Şükrü Saraçoğlu + Ayetullah Bey
  • İzole Bant kullanıcısına yanıt
    Hacı bu Semih Özsoy çok pasif duruyor Mahmut Uslu hernekadar beğenmesemde gene bir ağirliği vardi.

• [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Bayern Munıh gelecek sezon için 450 milyon euro bonservis harcaması ayırdı. Bu kulüplere bakıyoruz birde kendimize bakıyoruz. Tr liginin en fakiri olacaz bu gidişle.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Hocam Elis'in videolarında bile bir tane top kontrolu yaptığı pozisyon yok. Yetenekli futbolcu olmadığı aşikar, bizim ihtiyacımız olmadığı açık. Anadolu kulüplerinde iş yapar belki.

Alıntıları Göster
    Bizde iş yapacağını pek sanmıyorum. Kontra atak topçusu çünkü, boş alanda topu atacaksın önüne ileriye taşıyacak. Başka bir meziyeti de yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bayern Munıh gelecek sezon için 450 milyon euro bonservis harcaması ayırdı. Bu kulüplere bakıyoruz birde kendimize bakıyoruz. Tr liginin en fakiri olacaz bu gidişle.
    Arsenal gibi looserliğin ve cenabetliğin tavan yaptığı,hala Berkamp,Hanrıy,Yunberg,Petit,Siman'lı kadronun prestijini yiyen bir takım bile yarım milyar dolar para ayırabiliyorsa ne desek boş

Başkasının çöpü senin umudun oluyor maalesef durum budur bizim gibi küçük takımlar için,ancak o çöpü de beleşe alamıyorsun yine anan ağlıyor borç içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 14 Ocak 2019; 20:52:17 >

Eski yönetimin hataları çok ama işte ligde bu halde olmak da çok can sıkıcı umarım bir şeyler yapabilirler. Bu arada ben New Balance isterim ya da Under Armour ikisi de bu işi özenerek yapıyor. Ama tabiki önemli olan tasarım değil kimin çok para verdiği olacak :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Arsenal gibi looserliğin ve cenabetliğin tavan yaptığı,hala Berkamp,Hanrıy,Yunberg,Petit,Siman'lı kadronun prestijini yiyen bir takım bile yarım milyar dolar para ayırabiliyorsa ne desek boş

Başkasının çöpü senin umudun oluyor maalesef durum budur bizim gibi küçük takımlar için,ancak o çöpü de beleşe alamıyorsun yine anan ağlıyor borç içinde.

Alıntıları Göster
    Adam senelerce clye gitti. Stadını cebinden yaptı. Azıcık bütçeyle hep 4. oldu. Ferguson gibi enkaz, bitik bir kadro da bırakmadı arkasında. Arsenal bu kadar bütçeleri ayırabiliyorsa yatsın kalksın wengere dua etsin. Aynı işi pochettino yapıyor şimdi. Bu loserlık değildir bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Adam senelerce clye gitti. Stadını cebinden yaptı. Azıcık bütçeyle hep 4. oldu. Ferguson gibi enkaz, bitik bir kadro da bırakmadı arkasında. Arsenal bu kadar bütçeleri ayırabiliyorsa yatsın kalksın wengere dua etsin. Aynı işi pochettino yapıyor şimdi. Bu loserlık değildir bana göre.

Alıntıları Göster
    Ferguson enkaz takım mı bıraktı?
  • 
Sayfa: önceki 44444445444644474448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.