Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir Kullanıcı, 21 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.175
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    634 Mesaj
    Bence Aatıf'ı 6 aylığına kiralık verelim. Maaşınıda biz karşılayalım. 1,50 mil. € gibi ek bir ücretde verip Emre Kılınç'ı alalım. Hem Aatıf'dan kurtulmuş oluruz hemde genç bir potansiyeli kadromuza katmış oluruz. Aatıf'da 6 ay sonra bonservisi elinde olacağı için ister Sivasspor'da devam eder isterse de başka takıma imza atar. Aatıf böyle gitmeyi kabul edecektir bence.

Emre Kılınç'ın transfermarkt değeri şu an 3,00 mil. €. Kulübü normalde 4,00 mil. € gibi bir bonservis istiyordu ama kimse bu paraya evet demiyordu. Sivas satmak istemiyordu daha doğrusu. Eğer böyle bir anlaşma yaparsak iki taraf içinde iyi olur diye düşünüyorum.

Önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olacak yabancı sınırlaması içinde iyi bir hamle olmuş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu tolgay çöpünün nesini beğeniyorsunuz anlamıyorum ozan bidonu bundan kaliteli oyuncu.Tolgayda istikrar 0 senede 3-4 maç iyi oynar.Şampiyonlar liginde 1 maç iyi oynadı diye busquets ilan ettiniz adamı.İşi gücü ronaldinho pası vereyim derken top kaybı yapıp kontra yedirmek tempo desen ara sıra ofansa katkı desen 5 senedir golü yok kariyerinde bir liverpoola uzaktan gol atmış başka attığı golü hatırlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayırlı olsun 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    David Luiz Türkiye liginin 17. sırasına neden gelsin?

|
    |

MSI GTX 1070 GAMING X 8G / Intel® Core™ i5-7500 3.40GHz
    MSI Z270 Tomahawk Arctic / G.Skill RipjawsV 3000Mhz 8GB x2
    Cooler Master Mastercase PRO 5 FT / Corsair CS750M 80+ Gold
    Logitech G410 Atlas Spectrum / MSI Clutch GM60 Gaming Mouse

• Binbaşı
    1091 Mesaj
    takım zaten hali hazırda bu sene küme düşecek onu hepimiz biliyoruz da Allah korusun bi gaza gelip takımda futbol oynamayı bilen tek isim olan skrtel'de yollanırsa maaş vs bahane edilip bu takım ptt'de bile play off hattına giremez ilk 2 yi zaten geçtim. orayı da küçümsemeyin ligde ilk 2 ye bile giremeyen gazişehir gaziantep-boluspor gibi takımlar süper ligdeki çoğu takımın içinden geçer. orayıda küçümsersek artık karşıayaka'ya dönüp yok oluruz zaten
    |
    |

2016-2017 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    gol atmayı bilmeyen forvetimiz var ve hala daha david luiz'i konuşuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 14 Ocak 2019; 2:37:46 >
  • Yarbay
    3110 Mesaj
    bu kadar berbat sezonu yaratan adam, viskisini içerken bu saatte ben çözüm arıyorsam. Önce viskisini içmesine izin verelim ardından yollayalım. mazallah adam sarhoş olacak. Yarın iş var güç var. 40.000 eleman ekmek aş iş bekler ona acırım. Yoksa umrumda bile değil. İstifa etme cesareti bile olmayan adamı ne diye ciddiye alayım. Derdim bir 40.000 de, birde FB de. Gerisi yalan.

• Onbaşı
    19 Mesaj

Malesef bence emrenin takımımızda olmasını çok istiyorum ancak sivas sezon sonunda emreyi iyi miktar paralardan aşşağı bırakmayacaktır.mehmet topuz vakası gibi olacaktır.8 yabancıya düşeceğinden artık türk sayısının fazlalaşması fiyatları 2 katına çıkartacaktır.bizde alttan yetiştiren bir klüp olmadığımıza göre mecbur sağdan soldan türkleri toplayacağız.sonra gene elimizde patlayacak.klübümüzün hiçte beklenen mali durumuiyi değil.malesef türk lirasının değer kaybetmesi,doların değer kazanması bizi bitirmiş durumda.herşeyin hayırlısı diyelim.ersun hocaya güvenim sonsuz ancak bu takımı artık zenci kardeşlerimizi ,kısaca dalaksız nitelendirdikleri futbolcuları almamız gerekiyor.eski yönetim dayatmaları ellerini kollarını bağlıyor malesef gerçekler bizi bitiriyor.

|
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

bu kadar berbat sezonu yaratan adam, viskisini içerken bu saatte ben çözüm arıyorsam. Önce viskisini içmesine izin verelim ardından yollayalım. mazallah adam sarhoş olacak. Yarın iş var güç var. 40.000 eleman ekmek aş iş bekler ona acırım. Yoksa umrumda bile değil. İstifa etme cesareti bile olmayan adamı ne diye ciddiye alayım. Derdim bir 40.000 de, birde FB de. Gerisi yalan.
    Abi tamam yönetim şuan basarisiz da adamın viskisini içip oturduğunu nerden biliyosun? Senin düşündüğün cozumu adamlar 10 defa dusunup vazgeçmiştir.

Batma eşiğine gelen takım.

Yabancı sınırı

17. lik

Bunun sonucu istenilen kaliteli adamları ikna edememe

oynamayan veya kötü oynayan yaşlılara (kameni, dirar, aatif,soldado, neustadter,slimani) ödenmek zorunda olan maaşın bütçeye darbesi

taraftar baskısı

Takimdan gonderilenlerin tazminatı

Adamlar nelerle uğraşıyor. Çözümünü gerçekten duymak isterim. Bu yük altındaki takımı çözebilecek kapasiteye sahip biriyle konuşmak benim için hem şeref olur hem de forumda ne işi var diye şaşırırım.

Ha bu arada şunu incelemeni şiddetle tavsiye ediyorum:

Dunning-Kruger etkisi

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Cabaye boşta alın gelin. Bjk ağız kokusunu çekiyoruz yoktan yere.
    2 sezon önce bizimle ismi anılan Rodriguinho'da boşa çıkmış. Sezon başı 5,00 mil. € bonservis ödenmiş kendisi için. Sözleşmesini neden feshetmiş acaba araştırmak lazım. Bu eleman orta sahanın ortasında,sağında,solunda,önünde her yerde oynamışlığı mevcut. Tam bir joker oyuncu. Bu oyuncunun durumuna bakmak lazım bence.

Birde söylediğin gibi Cabaye'da boşa çıkmış durumda. Oyunun iki yönünü oynayabilen bir merkez orta saha kendisi. Geçen sezon Crystal Palace'ın en iyi oyuncularından biriydi.

İlla ki ön liberoda alacaksak Obi Mikel boşta. Kendisi ile iletişim kuran Türk muhabirler vardı. Fenerbahçe'ye gelmek istermisin diye sorduklarında ; tabi neden olmasın cevabını vermiş.

Madem FFP yüzünden bonservisli oyuncu almayacağız bari bu oyunculardan ikisini alalımda orta saha seviye atlasın. Eğer bonservis ödeyip oyuncu alacaksak santrafor veya kanat forvet alalım.

|
    |

Orijinalden alıntı: AltaNora

Şu tolgay çöpünün nesini beğeniyorsunuz anlamıyorum ozan bidonu bundan kaliteli oyuncu.Tolgayda istikrar 0 senede 3-4 maç iyi oynar.Şampiyonlar liginde 1 maç iyi oynadı diye busquets ilan ettiniz adamı.İşi gücü ronaldinho pası vereyim derken top kaybı yapıp kontra yedirmek tempo desen ara sıra ofansa katkı desen 5 senedir golü yok kariyerinde bir liverpoola uzaktan gol atmış başka attığı golü hatırlamıyorum.
    tolgay %60 oynuyorsa Ozan daha -%50 de

tolgay kendi etrafında döner yetersiz
    ozan şişirilmiş balon
    |
    |

Orijinalden alıntı: AnondraX

Abi tamam yönetim şuan basarisiz da adamın viskisini içip oturduğunu nerden biliyosun? Senin düşündüğün cozumu adamlar 10 defa dusunup vazgeçmiştir.

Batma eşiğine gelen takım.

Yabancı sınırı

17. lik

Bunun sonucu istenilen kaliteli adamları ikna edememe

oynamayan veya kötü oynayan yaşlılara (kameni, dirar, aatif,soldado, neustadter,slimani) ödenmek zorunda olan maaşın bütçeye darbesi

taraftar baskısı

Takimdan gonderilenlerin tazminatı

Adamlar nelerle uğraşıyor. Çözümünü gerçekten duymak isterim. Bu yük altındaki takımı çözebilecek kapasiteye sahip biriyle konuşmak benim için hem şeref olur hem de forumda ne işi var diye şaşırırım.

Ha bu arada şunu incelemeni şiddetle tavsiye ediyorum:

Dunning-Kruger etkisi

Alıntıları Göster
    Arkadaş orada temsili bir betimleme yapmış viskisini içiyor veya mabadı yaymış oturuyor bilemeyiz tabi ki bilinen gerçek ne var? Koskaca Fenerbahçe lig düşme tehlikesi ile burun buruna. Takım şanssızlıklar veya bireysel hatalar ile de bu durumda değil bildiğin kötüyüz. Takımı güllük gülistanlık almadı tabi ki ama aldığı takım 2. idi, 20m luk nerdeyse transfer de yaptı. Tamam diyelim şanssızlıklar peşimizi bırakmadı ama koca dönem her maç döküldü bu takım herkes birşekilde kadrosunu güçlendirdi biz sözde profesyonellerce yönetilen Fenerbahçe koca yarı sadece 16 gol atabilmiş Fenerbahçe, Sadık transferi ile duruyor. 100 kişilik listemiz var hikayesini geçtim başkan çıkıyor gözü karartısız vs diyor yine birşey yok. Bu kaçıncı hata kusura bakmayın da ben daha iyi yönetirim kulübü harward mezunu da değilim.Ama en azından lafımın arkasında dururum. Ben de destek olunmasından yanayım ama şuan transfer zamanı kurumsal yapıya sahip profesyonellerin elinde ki Fenerbahçe de şimdiye transferler bitmesi lazımdı. Isimli oyuncu değil Türkiye ligine uygun potansiyelli oyuncu çok rahat bulunabilir herkes buluyor anadolu takımlarına bak çok örnek var. Ara transfer de kimse hazır oyuncusu bırakmaz neyi bekliyorsun gelecek isimlerin eksiklikleri illaki olacak bunlar ne ara hazır olacak. Yazın da dedik geciktik diye şuan da diyoruz. Transfer donemi biter lig başlar yine destek oluruz o konu ayrı ama şuan eleştirmek için doğru zaman bence

|
    |

Fenerbahçe S.K
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 10 saat 21 dakika kadarı kaldı.
    Yohan Cabaye alın gelin adam crystal palace'ta da oynuyordu arabistandada oynuyordu mali işler yüzünden feshedildi galiba

|
    |

Takımı 17. Sıraya kendileri düşürdü.Adamlar bu yüzden gelmiyor. Dirar. Aatif belirli seviyeleri var. Takım yaratamadılar bu yine yönetime yazar. Slimaniyi de kendileri getirdi.

Taraftar baskısı mı? FENERBAHÇE Kasım ayının sonunda şampiyonluğa havlu atıyor. Bak Kasım ayı diyorum. Bunlar baskı görmemiş.

Diğerlerine katılıyorum.

|
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ağzı olan konuşuyor.

|
    |

Birde bunu iyilik meleği bir adam gibi lanse etmiyorlarmı Gfb'nin içinde maç izlememiş olsak inanıcaz bunu söyleyincede paralı elemanları aklınca tehdit ediyor kimin ne mal olduğunu herkes biliyor büyük ihtimal yapmazlardı zaten ama taraftarın büyük çoğunluğu ne olduğunu bilmediği için tepki göstermiştir taraftarı geçtim Lefter'i anmayıp Sefa için methiyeler düzerek rahmet dileyen güya Fenerbahçe'li gazeteciler var gazetecinin böyle olduğu yerde taraftardan bu kadar olur

|
    |
    Mr. Pink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    Cabaye gelsin. Regista yaparız mis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Opsiyonlu sözleşme kabul etse ne güzel olur

|
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Binbaşı
    1158 Mesaj
    Cabaye en az 2 sene daha üst düzey oynar. keşke daha önce hamle yapılsaydı da kampa yetişseydi. Boştaki bir oyuncuyu hazırlayıp ikinci yarı için kullanmak zor olacaktır.

Yönetimin hayati hataları devam ediyor. Haftaya lig başlıyor ve elle tutulur fark yaratacak tek bir transfer yok.

İmza töreninde gereken neyse yapacağız, gözümüzü karartırız diyen başkan bu kez de hayal kırıklığına uğrattı taraftarı.

En fazla 2 oyuncu alınır bu dakikadan sonra o da yeterli olur mu göreceğiz.
    |
    |
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.