Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4444. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.077.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44424443444444454446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faho

Fabregas,Fransa Liginde düşmeme mücadelesi veren Monaco ile 3,5 yıllık anlaşma imzalamış.

Bu sene Monaco ve Fenerbahçe için düşmeme yılı olacak,bakalım sene sonu bu iki takım için ne olacak,36 yaşındaki stoper Naldo'yu bile aldı Monaco takviye adına
    monako gibi ülkede yaşamayı kim istemez akıllı adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    "Küme düşmek mi sıkıntı ? yoksa kayyum mu ?"

Hayatımda bu kadar saçma birşey görmedim. Bjk, Gs borcu yok mu? Onlar nasıl oynuyor. Bjkde stad yoktu. Feda sezonuydu yine bu duruma gelmedi.

Bu sene cümle aleme rezil rüsva olduk. Fbyi küme düşürecek adamların yönetimde işi yok.Sezonun ikinci yarısını toparlamak zorundalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

sadık sıradan bir memur olsa yüzüne bakmayacak insanlar, para ve popülerlik karşısında neler yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Kasımpaşa bunları yapsın biz birbirinden beyinsiz Premier ligin çöplerini kiralayalım. Büyük takımlar da 1-2 seneye seve seve eşşekler gibi böyle transferler yapacaklar. Bizim isimlerle işimiz yok sahaya çıkıp çatır çatır top oynayan adamlara ihtiyacımız var. Futbol oynasınlar

Hagi ne diyor. Sizde kriz falan yok. 2 milyon euro garanti para verilen ülke futbolu krizden bahsetmesin diyor. Asıl kriz Romanya'da. 5 bin euro veriyoruz futbolculara diyor

Avrupalı gözünde kerizin dik alasıyız. Araplardan zerre farkımız yok. Bu kerizlik son bulsun. Yatacaksa 300-500 bin euro alan adam yatsın. Bitsin şu isim sevdası. Şu lanet olası scout ekibini kurun. Ulan harcadığın maaş bütçesinin 10 da 1 ne tüm dünyayı izletirsin.
    Onu da yapamayacağız. Yabancı sınırı düşerse Alper gibi adamların hepsi senelik 2.5-3 milyon euro kazanacak. Hoş, Alper şu an 2 milyonun altında almıyordur zaten.

• Ulan ali kOÇ sayende bu sene 4. banımı yedim. aziz döneminde bile bu kadar çile çekmedik. Keşke bıraksan bu işleri.. Sen kim futbol kim FFP yi delecekmiş bide. Feneri deldin geçtin ...
  • Gurur kaynağısın ali koç ama bizim için değil rakipler için.

Serdar azize 3 milyon tolgaya 5 milyon euro vererek daha çok sevileceksin ama bizim tarafımızdan değil rakip takımlar tarafından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Yahu juve oluruz demiyorum ama ziraat fenere el koyarsa keske dusseydik diyeceksiniz.

• Gs bjk degisime mi gitti ? Gs kadroyu yenildiğinde 14. Siraya falan düşmüştü. Slimani kalasi topu kaleye sokamadikca ali koca kufur ediyorsunuz, kraldan cok kralci muhalefetten cok muhalefetcisiniz. Şimdi cikip aykutu gondermek hataydi diyen de gelir.

• Artık rakip takım konularına dahi girmiyorum. Rakip takım konusuna girip fenerbahçe konusuna dönünce Hayaller hayatları yaşıyorum resmen. Adamlar neleri konuşuyor plan yapıyor biz neleri. Teşekkürler ali koç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    Araştırılan 100 topçu var kaç senedir arayıp tarıyoruz dendikten sonra takıma kalasları toplarsan tabi tepki çekersin bunlar çok doğal.
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Yahu slimaniyi bizim seviyemizdeki tüm takimlar getirmek isterdi. Sportingde is yapmis ama EPL'de tutmamış adam. Bilemezlerdi bunu. Ayew de keza. Kamyon devrildikten sonra yol gosteren cok olur

• Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Rakamları iyi abartmışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kakà -- 14 Ocak 2019; 17:32:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I907

sadık sıradan bir memur olsa yüzüne bakmayacak insanlar, para ve popülerlik karşısında neler yapıyor

Alıntıları Göster
    Konusu değil biliyorum ama tipin insana kazandırdığı hiçbir şey yok. Kadinlar erkeklerden cok daha mantıklı insanlar olduğu için içi boş tipe bakmazlar. Tamam ona da bakarlar ama ilk planda tip yoktur. Bunu öğrenin artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Konusu değil biliyorum ama tipin insana kazandırdığı hiçbir şey yok. Kadinlar erkeklerden cok daha mantıklı insanlar olduğu için içi boş tipe bakmazlar. Tamam ona da bakarlar ama ilk planda tip yoktur. Bunu öğrenin artık.

Alıntıları Göster
    sayende öğrendim tşkler
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Ama mevkiler dogru değildi. 8 numara alinmadi mesela.

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    biz alsaydık, bu kim diye taraftarın %99 u sövecekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Rakamları iyi abartmışsın
    Az bile söyledim. Kalecilere 5 milyon sadece bonservis bedeli+volkan maaş 1.5, şaban 4.2 maaş+1.5 kiralama. Ayew 3 milyon maaş+800 bin babasına 3.8 milyon. 6.5+5.7+3.8=16 yapıyor. Daha hesaplamadığım neler vardır.

Yani abartı yok.

• Ersun Yanal'ın imza töreninde başkan Ali Koç;keşke Ayuv'un bonservisini alabilsek tarzı açıklamalar yapmıştı,Swansea'nın kulağına gitmiş bu haber ve menajerleri Graham Potter bir orta yol bulabileceklerini Ali Koç'a dolaylı yoldan iletmiş.

Ali Koç gidip de Ayuv'u bonservisi ile alırsa değmeyin halimize
  • Maçların başlamasına 1 hafta,ara transfer sezonunun bitmesine 15 gün var ne gelen var ne giden yaprak kıpırdamıyoriq
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Alıntıları Göster
    Kadınların kendileri bile bilmiyor ne istediklerini. En azından erkekler kararlı oluyor. Kadınların mantıklı insanlar oldukları kısmına hiç katılmam.

• 
Sayfa: önceki 44424443444444454446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.