Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (4402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44004401440244034404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elif ve Frey oynamasaydı şuan büyük ihtimalle şampiyonluğu garantilemiştik, formaliteden maçlara çıkıyorduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Elif ve Frey oynamasaydı şuan büyük ihtimalle şampiyonluğu garantilemiştik, formaliteden maçlara çıkıyorduk.
    Kesinlikle. Bu ikisi dinamo gibi işleyen takımın tüm dengesini bozdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuk1453

Konuya girdiğimde son sayfaya gitme çubuğu çıkmıyor neden? Cok nadir çıkıyor
    Mini sürümü kullan hocam. Mobilde sıkıntı olduğu için miniye geçtim düzgün çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu takımın asıl sorunu fizik yükselemeler ile bana göre ikinci yarıda bu takım kümeden çıkar öyle böyle gol atıyor bana göre bu takım. Sadıkda arka tarafa düşen toplarda hızı ile topları serpiştirebilir ondan alındı gibi duruyor.

Şu an hiç transfer yapılmasa bana göre bu takım ligde kalır düşmez ilk 10 rahat girer ama biz neyi istiyoruz çünkü açız avrupa ilk 4 arası bir yerde olsun şu anki kadro ile avrupa bana göre zor. O yüzden kanat forvet nitelikli birini istiyor ersun hoca. Bir röportaj vermiş yalnız dikkatimi çekti.

'' Takıma uzun vadeli oynayabilecek Fb yapıtaşlarına uygun bir kaç isim bakılıyor çünkü buna göre bir politika izlemeliyiz bu sayede geleceğin meyvesini kurabiliriz'' Demiş bence bu lucas falan ondan dolayı ama önlibero yersiz bana göre.

Mesela peterson veya Skov olsen tarzı bir kanat forvet hatta elis falan bunlar gibi 2 tane alsak birde sol bek ileriye hücüm hattına çıkabilecek Felix passlack,bernardo gibi bindirme yapabilecek birilerini alabilirsek hem geleceğe yönelik hem de bu sezon ilk 4 garantimiz olabilir.

Ayew bu sayede forvet hattında baya iş yapabilir. Ama valbuena falan rotasyondan girer katkı sağlar zaten baya bir fiziği düşmeye başlamıştı.

• kurşun döktürmek şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBC886F5C -- 10 Ocak 2019; 21:12:48 >
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe koskoca 17 maçta 16 gol atmış. Sizde bu takım öyle böyle gol atıyor demişsiniz

Nerede atıyor bu golleri idmanda mı?

24 gol yemiş. Seninle aynı bütçeye sahip Galatasaray 30 gol, Beşiktaş 28 gol atmış.(Birde bu adamların forveti yok, biri Erenle biri Lowe ile oynadi) Senden bütçe olarak aşağı takımlar Kasımpaşa 37 gol, Trabzon 32 gol atmış. Rize 19 gol, Akhisar 19 gol, Erzurumspor 16, Kayserispor 15 gol atmış. Maşallah çok gol atmış futbolcular. Yorulmamışlardır ınşallah

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deatless22 kullanıcısına yanıt
    Ben nediyorum anlamıyorsunuz arkadaş kanat takviyesi yaparsa eğer bu takım öyle böyle gol atar diyorum takımın asıl sorunu çok çabuk oyundan düşmesi aslında. Bir diğer husus şu ben avrupa falan demiyorum ligde kalsın diyorum seneye hazırlık yapılsın bu seneyi kurtarmak yapılacak yine bir yanlış transfer politikası ile bu takım 17 kalmaya devam eder.

Devre arası transfer yapılmaz kimden kime alacan adamlar iyi oyuncusunu vermiyor versede yüksek bonservis bedeli istiyor. Kupada bu takım ersun ile 5 tane gol atmadımı kardeşim? Herkes bir karamsar. Solbek 2 kanat oyuncusu alınsın bana göre kanatlardan biri santrafor özelliği olursa baktı olmuyor soldado slimani ile onu kullanır ama bu transferler yapılmaz ise o zaman bakarız. Ne yapılacak pekala transfer yapılamıyor?
  • Yine ismi geçmeyen kalmadı yaz sezonundaki gibi. İnşallah en çöplerini seçmeyiz veya transfersiz kapamayız.
  • http://www.fenerkolik.org/haber-23566-skrtelde-son-dakika-125-milyon.html?utm_referrer=https%3A%2F%2Fzen.yandex.com

2 milyon euro teklif edilecekmiş aslında bu bile çok 4 milyonmu alıyordu skrtel tam olarak acaba şu anda?
  • slimani benzia ayew ???
  • İnşallah Johnny Lucas ve Kristopper Peterson'u alırız bu devre arasında.

Bu sene zaten bir başarı elde edemeyeceğiz bari önümüzdeki senelerin kadrosunu kuralım.

Sene sonu için sözleşmesi biten oyunculardan 3 tane kaliteli futbolcu alsak yeter.

• Jailson tempolu ikili yönlü oyuna nasıl cevap verecek o çok kritik. Topsuz oyunda hatırlarsanız zaten önde basmaya yatkın oyuncu. Çok çabuk geliyor öne. Ama top bizde iken bu rolü nasıl oynayacak merak konusu. Bunu ne için diyorum bence hoca ikinci devre Tolgay, Jailson, Eljif orta sahası yapacak. Tolgay'ı, deep lying playmaker rolünde önüne çabuk Jailson ve Elif ile yüksek tempo yapmaya çalışacaktır. Ben orta sahaya hamle beklemiyorum. Kamp geldi geçti. Çok geç kaldık. Tolgay ile orta saha transferini kaparız. İkinci devre için benim adıma en kritik adamlardan biri yukarıdaki sebepten dolayı Jailson. Tolgay kendisini bulur, Jailson da bu role alışırsa gayet baskın bir orta sahamız olur.

Biz solbek alırız, bir de kanat forvet. Özellikle kanat forveti tek atmamız lazim. Lens, Sow, Kuyt gibi bir katkı almalıyız. Gol yollarına girecek, yüksek tempo yapacak, önde baskı yapabilecek biri. Gabbi olur mu soru işareti. Aslında zenci lazım ama. Kim olur bilemiyorum.

Kısaca kadromuz

Harun

İsla Sadık Skrtel X

Tolgay

Jailson Eljif

Ayew Frey X

olur. Valbu belki Ayew yerine olabilir. Ekici de hamle olarak kullanilabilir çünkü topsuz oyunda temposu çok düşük. Eğer o da temposunu yukarı cekecekse ilk 11'e güzel alternatif olur.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt

Ben bu adamı pek beğenmedim Jailson ve topal var Jailson bunun için alındı oda genç sonuçta. Peterson katılıyorum sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Lucas için 4m euro falan diyorlar önlibero için o kadar para verilmesi mantıklı gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Ben bu adamı pek beğenmedim Jailson ve topal var Jailson bunun için alındı oda genç sonuçta. Peterson katılıyorum sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Lucas için 4m euro falan diyorlar önlibero için o kadar para verilmesi mantıklı gelmiyor.
    Bu videoyu izleyince ben beğendim açıkçası. Toptan kaçmıyor ve ayağı düzgün. 18 yaşındaki bir futbolcu için sorumluluk almaktan kaçmıyor.

• I907 I kullanıcısına yanıt
    Takımda 2 gol atan forvet varken,toptan korkan stoperin varken ''takımdan ilk kesilmesi gereken isim eljif. Buna forma vermeyin'' diye yazılan yerde genç mi yetişir ?
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Hocam Tolgay'ı alırsak eğer zaten ön liberoda Jailson oynar.
  • Beyler onu alalım bunu alalım demişsiniz de 20 gün sonra bitiyor diye biliyorum kimi alıyoruz :D
  • mmemati kullanıcısına yanıt
    Oyun kurma rolünü verecek Tolgay'a. Twitter'da bir flood vardı hocam bulursam atarım Tolgay'ın oyun kurma becerilerini açıkça gösteriyordu. Tolgay önüne Jailson Elif çok dinamik orta saha olur. Bir sol kanat beki, bir sağ forvet alırsak bence hocanın kafasındaki kadro olur.

• 
Sayfa: önceki 44004401440244034404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.