Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
126.481
Cevap
169
Favori
1.982.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2696
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 376
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 103
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 183
  • Favoriye Eklediklerim 173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Elan Morin Tedronai (5253 mesaj) The Mandalorian (3721 mesaj) İzole Bant (2141 mesaj) Celephais (1893 mesaj) geng (1866 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60193 mesaj) Mobil (56380 mesaj) Tablet (2326 mesaj) Mini (10467 mesaj) Uygulama (4213 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Bu beceriksiz çapsızlar yine transfer yapamıycak anlaşılan. İkinci yarı için kara kara düşünme vakti. En az 8 maç kazanmamız lazım. Bu kadroyla hanfi 8takımı?! Üstelik tüm zorlu takımlar deplasmanda
    Ben hesapladım 6 galibiyet 4 beraberlik 7 yenilgi ile ligde kalırız. Avrupa falan kimse hayal kurmasın. Düşmeyiz yaa o kadar da değil diyenler inş haklı çıkar da ben kuruntu yapıyor olayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    11 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Ersun kanat forvet olarak istedi ancak comolli yetersiz bulduğu için transfer yattı,bakalım kimi getirecek transfer sihirbazı yeterli olarak.

https://www.transfermarkt.com.tr/heber/profil/spieler/150601
    Cidden aklım almıyor Comolli yetersiz bulmuş diye Ersun Hocanın istediği adam alınmıyor mu? Frey'i yeterli bulan, müzmin sakat adamı sokuşturmaya çalışan Comolli hala bu konularda nasıl söz sahibi olabilir. Umarım haberin Comolli istemedi kısmı doğru değildir.

• Onbaşı
    22 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DeletedUser

Kanat forvet dışında fiziği merkez forvet oynamaya da yeterli bir adam. Videodan bir oyuncu ne kadar değerlendirilebilir bilemiyorum ama bu adamın son vuruşlarının çok iyi olduğu belli. Zor pozisyonlarda bile topa çok iyi dokunuyor. Hızlı, teknik, son vuruşları iyi. Aslında tam bizlik bir oyuncu gibi duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    I need $ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2565 Mesaj

En son ne zaman galip geldik hatırlamıyorum. Hesap yaptıranlar utansın

|
    |
    tugtim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: man utd

En son ne zaman galip geldik hatırlamıyorum. Hesap yaptıranlar utansın
    Valla hocam yapacak bir şey yok hesap kitap yapıyoruz. Her maça final havasında çıkmalıyız. Özellikle Bursa deplasmanından sonra evimizde Yeni Malatya ve Göztepe maçları olacak ard arda. O iki maçta stadı full doldurup ölümüne takımı itmeliyiz. Bir şekilde bu iki maçı kazanmamız lazım. O havayı teknik ekibin ve taraftarın yaratması lazım. Biraz nefes alırız o zaman.
  • Bölüm Yetkilisi
    14925 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Valla hocam yapacak bir şey yok hesap kitap yapıyoruz. Her maça final havasında çıkmalıyız. Özellikle Bursa deplasmanından sonra evimizde Yeni Malatya ve Göztepe maçları olacak ard arda. O iki maçta stadı full doldurup ölümüne takımı itmeliyiz. Bir şekilde bu iki maçı kazanmamız lazım. O havayı teknik ekibin ve taraftarın yaratması lazım. Biraz nefes alırız o zaman.

Alıntıları Göster
    ahsdhasddsasdah lan fenerin düştüğü hale bak

eğer böyle devam edeceklerse bırakın düşsünler ligden izlemeyin şu çapsızları, gidip basket maçlarına destek verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 10 Ocak 2019; 15:42:8 >
    |
    |

• Teğmen
    112 Mesaj
    Ali Koç'un gelmesini bende istiyordum ama maalesef toplulumuz çok nankör. Yıllarını fenere veren Aziz başkanın ayrılış şekli çok yanlıştı. Ve bence fenerbahçe Aziz yıldırıma yapılan haksızlığın cezasını çekiyor.
  • Binbaşı
    1272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Bu adamın adını yıllardır Patijm Kasami sanıyorum. Pajtim imiş meğerse...

Alıntıları Göster
    vah vah..

|
    |
  • Yarbay
    4201 Mesaj
    - Bursa,Göztepe,Malatya,Kayseri,Konya,Beşiktaş,Rize,Başakşehir ilk 8 maçımız.

- Sivas,Ankaragücü,Galatasaray,Alanya,Trabzon,Kasımpaşa,Akhisar sonraki 8 maçlık periyodumuz.

- Son maçımız da Erzurum ile.

İlk 8 maçta 2 galibiyet,4 beraberlik ve 2 yenilgi alsak şaşıran olur mu?Sanmam.

İkinci 8 maçta 3 galibiyet,3 beraberlik,2 yenilgi alsak şaşıran olur mu?Sanmam.

Son maç o anki duruma göre berabere bitse yine kimse şaşırmaz.Yani 23 puan gibi bir tablo çıkıyor.Kolay kazanamayan ama kolay kaybetmeyen bir takım profili.

Mesela ikinci yarı Rize - Trabzon maçı oynanacak,malumunuz bir Trabzon'lunun alacağı en büyük haz Fenerbahçe'nin ligden düşmesi olacaktır,belki de o ana kadar iddiasını yitirmiş bir Trabzon her ne kadar Rize'den hazzetmese de maça çok da asılmayabilir.Bu tip lig içindeki kaotik örnekleri de göz ardı etmemeliyiz.

Atletico Madrid'in küme düştüğü 99-00 sezonunu çok iyi anımsıyorum mesela 38 puanla küme düşmüşlerdi ve Hasselbenk'li oldukça iyi kadroları ile,Deportivo şampiyon olmuştu o sene ve bir dahaki sene Şampiyonlar Liginde Galatasaray ile aynı gruptalardı sanırım.
    |
    |

• Binbaşı
    1416 Mesaj
    Beyler bu böyle olmayacak taraftar olarak takıma bir el atmamız lazım herşeyi yönetimden ve bay comolli.den beklememek lazım. galatasaray ve beşiktaş serdarı tolgayı bırakmasa başka da transfer olmayacak gibi.

10milyon taraftardan 1 2 milyonu 20 30 yaş arası olduğunu varsayar isek bu kitleden 2 3 forvet 3 ortasaha 4 kanat 3 stoper çıkartıp kulübe göndermeliyiz. Bu seçilecek arkadaşlar eminim ki ücret dahi almadan bu takımı ligde daha iyi yerlere getirir.

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    DeletedUser

Aziz Yıldırım taraftarın sevdiği ama kendisinin sevmediği insanları kapı dışı eden bir adamdı. Aziz'in gidişi, kişileri geçtim taraftarı dahi kovan birinin gidişine göre hiç de ağır olmadı. Kimse o karakterde birine vefa göstermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HastaSiempre1940 -- 10 Ocak 2019; 16:34:31 >
    |
    |
    smnckgzr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1051 Mesaj

Sizin bu söyledikleriniz Aziz Yıldırım’ın emeğinibu kulüpten silebilir mi zannediyorsunuz ?

Oturduğumuz yerden yorum yapıyoruz sadece. Beğenmediğin eski başkan Fenerbahçe için hapiste 1 senesini geçirdi. Evladından eşinden ayrı, müebbetle yargılamaya sindirilmeye çalışıldı. Hayatında yaşamadığı psikolojik eziyeti tattı. Bunun travması kolay mı zannediyorsunuz siz ?

Bunu yaşayan biri nefretle dolar, sertleşebilir vs. vs. başka bir çok sonucu olabilir.

Ali Koç’un gelmesini bende çok istedim. Şu anda mutsuzum ama yönetimden umutluyum fakat bu eski yönetime, başkana ve yaptıklarına yaşadıklarına nankörlük etmek anlamına gelmez.

Ali Şen sonrası Aziz Yıldırım çağ atlattı bu takıma. Yıldız nedir bilmiyorduk Roberto Carlos, RVP bile oynadı bu takımda. Son dönemi bir çok çevresel nedenin de etkisiyle başarısız olabilir ama Aziz Yıldırım genel olarak başarılıdır ve “efsane başkandır” kimse kusura bakmasın..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    DeletedUser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    811 Mesaj
    [24 Temmuz 2021 16:29:57 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Sizin bu söyledikleriniz Aziz Yıldırım’ın emeğinibu kulüpten silebilir mi zannediyorsunuz ?

Oturduğumuz yerden yorum yapıyoruz sadece. Beğenmediğin eski başkan Fenerbahçe için hapiste 1 senesini geçirdi. Evladından eşinden ayrı, müebbetle yargılamaya sindirilmeye çalışıldı. Hayatında yaşamadığı psikolojik eziyeti tattı. Bunun travması kolay mı zannediyorsunuz siz ?

Bunu yaşayan biri nefretle dolar, sertleşebilir vs. vs. başka bir çok sonucu olabilir.

Ali Koç’un gelmesini bende çok istedim. Şu anda mutsuzum ama yönetimden umutluyum fakat bu eski yönetime, başkana ve yaptıklarına yaşadıklarına nankörlük etmek anlamına gelmez.

Ali Şen sonrası Aziz Yıldırım çağ atlattı bu takıma. Yıldız nedir bilmiyorduk Roberto Carlos, RVP bile oynadı bu takımda. Son dönemi bir çok çevresel nedenin de etkisiyle başarısız olabilir ama Aziz Yıldırım genel olarak başarılıdır ve “efsane başkandır” kimse kusura bakmasın..
    Kulübü 600m euro borca sokayım takımın elini kolunu çöpler alarak baglayayim.Sakat adamlara yıllık 6m para vereyim yıldız almış gibi davranayim taraftara paralı köpek diyeyim ama hala efsane olayım.

Mis gibi keriz primi

• Yarbay
    4674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Ben hesapladım 6 galibiyet 4 beraberlik 7 yenilgi ile ligde kalırız. Avrupa falan kimse hayal kurmasın. Düşmeyiz yaa o kadar da değil diyenler inş haklı çıkar da ben kuruntu yapıyor olayım.

Alıntıları Göster
    transfer gelmezse özellikle gol yollarına bu puanları almamız pek mümkün değil

|
    |
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    Ne kadar romantizm fetişi insanlar var ya. Aziz Yıldırım öyle gitmemeliydi. Sanki taraftar darbe yaptı döverek gönderdi. Bırakın bu saçmalıkları. Adı sanı duyulmamış adamlar başkan oluyorlar sonra her kapı açılıyor.

Volkan'a ayıp edilmişmiş. Cidden çok saf insanlar var ya.

|
    |
  • Binbaşı
    1051 Mesaj

Ya bırakın bu para mevzularını iki yüzlülük etmeyin.

Kulübün borcu bitti mi ödendi mi ? Halen 600milyon eu borcumuz yok mu ? Hepimiz transfer diye bir tarafımızı yırtıyoruz burada. Biraz dürüst olun slogan atar gibi prim yapmak için konuşmak kolay.

Başkan FFP deleceğim dedi havalara uçtuk burda. Sen transfer istemiyor musun bakalım geçmiş mesajlarına ?

10 milyona skov istiyorsunuz. 600 milyon borca soktum sonra kaçtım bla bla bla...

Kerizi merizi bilmem de sizin gibi hep birilerini suçlayan hiç doğrusuna bakmayan adamları sevmiyorum.

Ali Koç ne kadar borça soktu tek devrede hesap yapsana. Oyuncu sattı deme sattıkları önceki başkanın aldığı oyuncular...

|
    |
    Be4die kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4674 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Bu adamın adını yıllardır Patijm Kasami sanıyorum. Pajtim imiş meğerse...

Alıntıları Göster
    ben olsam o utançla daha fazla yaşamazdım

• Binbaşı
    1051 Mesaj

Ha bir de unutmadan...

600 milyona her sene ya bir ya ikiydiniz.

Bu sene küme düşerek Allah korusun,

Ben görürüm sizin primci yorumlarınızı, fantazilerinizi...

|
    |
    Be4die kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4674 Mesaj
    gol atacak adam yok takımda. ekici kesilip yerine aatıf oynasın.

şener sadık skrtel hasan

topal jailson

ayew valbuena aatıf

soldado

gibi. transfer yoksa aatıf bu kadroya bir şekilde monte edilmeli. gole alışkın bir isim nihayetinde

• Teğmen
    123 Mesaj
    Sarı-lacivertlilerde transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken, İngiliz basınından Mauricio Isla için flaş bir iddia geldi. İngiliz basınında çıkan haberlere göre, Premier Lig ekiplerinden Fulham, Fenerbahçe'nin Şilili sağ beki Isla'ya talip oldu.
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
konkasör
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,567
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.