Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.241
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    286 Mesaj
    Yardır koçum

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hadi be ozan. göster kendini de bize zımba gibi geri dön inşallah. gerçekten topaldan ne eksiğin olabilir

|
    |
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

hadi be ozan. göster kendini de bize zımba gibi geri dön inşallah. gerçekten topaldan ne eksiğin olabilir
    Mehmet Topal gibi vefa, efendilik gibi silahları yok. Bu adamdan hiçbir eksiği yok.

Zaten öyle olmasa stoper olamazdı herhalde. Ben feminen hareketlere sahip insanlar kuvvetsiz demedim. Çarpıtmayalım lütfen.
    |
    |
    freudunpiposu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Stoper dediğin oynamasada kenarda hep hazır olur Yiğithan hep sakat Sadık'mı Yiğithan'mı daha stoper gibi duruyor dersen Sadık derim Yiğithan kariyeri sakatlıkla geçer Fenerbahçe'de 10 küsür maç 11 başlamış 7.8 maç sakatlanıp çıkmış bu kadarda tesadüf olmaz yollanması gayet doğru hamle genç olması işe yarayacağı anlamına gelmiyor.

İşe yaramıyacak adam yollanıp Stoper rotasyonunda bulunacak bir adam alındı.
    |
    |

Efendi olmadığı için kadro dışı zaten oda onun aptallığı malesef
    |
    |
    Steven Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ersun hocanın erken patlaması iyi oldu fazla gazlamıştı lobiler.

|
    |

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Bu adam oynardı be Mehmet Topal'dan hiçbir eksiği yoktu.

Alıntıları Göster
    Hocam olmuyor işte. Kaç farklı teknik direktör gördü hiçbiri oynatmadı. Biz sadece maça göre yorum yaparken teknik direktörler hem maça göre hem de antrenmanlara göre yorum yapabiliyor. Barış'ı da sadece 15 dk görüp neden oynatmıyorlar bu adamı ya diyorduk. 2-3 maç oynayınca çıktı foyası ortaya.

Ozan çok disiplinsiz. Çok maç seçiyor ve seçmediği maçlarda PTT oyuncularından hallice oynuyor. Eljif'e verilen şans Ozan'a verilseydi falan diyenler var da bu Ozan bu haliyle bir ara Milli takımın banko ilk 11 indeydi ve her maç saçma sapan hatalar yapıyordu.Buna rağmen inatla oynatılıyordu. Sonuç bu işte PAF. Ozanla Eljif arasında 4 yaş fark var. Daha ne şansı vereceksin Ozan'a 23 yaşına gelmiş herif. 19 yaşındaki adamla 23 yaşındaki adamı kıyaslayabilen adamlar var. Eljif Ozan'ın yaşına geldiğinde ya iyi bir miktara satacağız ya da takımın en önemli oyuncularından biri olacak.

Neyse sözün özü Ozan yeni bir Batuhan Karadeniz vakasıdır. İstediği kadar yetenekli olsun zihin olarak bitik durumda ve ben ondan daha bir şey çıkabileceğini düşünmüyorum.

Ali Başkan'ın görüşmelerinin etkisi var mı acaba?
    |
    |
    K E N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

»» Yunus Mallı ve Emre Mor için satın alma opsiyonlu 18 ay kiralama teklifi yapılmış.

»» Teda ile sözleşmesini fesheden Obi Mikel ile görüşüyormuşuz.

»» Tolgay için Şener + 1,00 mil. € teklif ettik kabul görmedi. Yeni teklif Şener + 2,00 mil. €.

»» Serdar Aziz'in kulübünden alacağı olan 1,80 mil. €'yu bırakıp, bizimde 1,20 mil. € kadar bonservis verip bu transferi bitirmemiz gündemde.

»» Sezon sonu sözleşmesi bitecek Brahimi ile igilendiğimiz haberleri var ama bu transfer imkansız gibi. Peşinde bir sürü kulüp vardır şimdi.

Şimdi herkesin aklında tek bir soru var. Santrafor transferi olmayacak mı ? Bu sorunun cevabı Slimani-Benzia veya Soldado-Aatıf ikilisinden birinin gitmesine bağlı. Malum şu an yabancı kontenjanı dolu. Birde Avrupa ligi kadrosuna maksimum 3 yeni oyuncu ekleyebiliyoruz. Barış gitti. Mevcut Avrupa ligi kadrosundan 2 oyuncu daha gitmesi lazım. Veya çıkarılması gerek. Ama her koşulda Kameni dışında 2 yabancı ile yolları ayırmamız lazım. Yoksa santrafor transferi yine zor. Cenk Tosun için kiralama teklifi haberleri vardı. Bu haberler doğruydu. Ama Cenk Tosun teklifi kabul etmedi. Devre arası net bir golcü almak gerçekten çok zor. Bulduk diyelim bonservis bedelleri minimum 15,00-20,00 mil. € civarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Jailson - Ramires -Ekici(Elif) orta sahası çok ideal bir orta saha olur.

Forvet hattına kim gelir bilmiyorum ama

Samatta - Soldado - Ayew üçlüsü ile ilerisi güzel bir hücum hattı olur.

Harun

Dirar - Skrtel - Sadık - HAK

Jailson - Ramires(X) - Ekici(Elif)

Samatta (X) - Soldado - Ayew
    |
    |
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: AnondraX

Hocam olmuyor işte. Kaç farklı teknik direktör gördü hiçbiri oynatmadı. Biz sadece maça göre yorum yaparken teknik direktörler hem maça göre hem de antrenmanlara göre yorum yapabiliyor. Barış'ı da sadece 15 dk görüp neden oynatmıyorlar bu adamı ya diyorduk. 2-3 maç oynayınca çıktı foyası ortaya.

Ozan çok disiplinsiz. Çok maç seçiyor ve seçmediği maçlarda PTT oyuncularından hallice oynuyor. Eljif'e verilen şans Ozan'a verilseydi falan diyenler var da bu Ozan bu haliyle bir ara Milli takımın banko ilk 11 indeydi ve her maç saçma sapan hatalar yapıyordu.Buna rağmen inatla oynatılıyordu. Sonuç bu işte PAF. Ozanla Eljif arasında 4 yaş fark var. Daha ne şansı vereceksin Ozan'a 23 yaşına gelmiş herif. 19 yaşındaki adamla 23 yaşındaki adamı kıyaslayabilen adamlar var. Eljif Ozan'ın yaşına geldiğinde ya iyi bir miktara satacağız ya da takımın en önemli oyuncularından biri olacak.

Neyse sözün özü Ozan yeni bir Batuhan Karadeniz vakasıdır. İstediği kadar yetenekli olsun zihin olarak bitik durumda ve ben ondan daha bir şey çıkabileceğini düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Batuhan Karadeniz çok başka bir şey onun gibisini görmedim daha önce

Ozan bence kendini kanıtlayacak ben hala umutluyum

He la Cocu'yu da eleştirdik sonra oynayınca gördük adamı, 6 ay Malatya'da yaşasın da görsün
    |
    |
    Steven Wilson

Yunus ve Mikel dışında fiyasko olur hele Tolgay için konuşulan paralar, Serdar Aziz falan aman aman
    |
    |
    KingOfShadows kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DeletedUser

Ali Başkan'ın görüşmelerinin etkisi var mı acaba?
    Mutlaka vardır, kulüp borçları halka yansıtılacak dolaylı yoldan işte. Artık 2. lig kulüp başkanları altlarına 2-3 otomobil daha çekip kulüp borcu olarak yazıp Ziraat'e verebilir.
    |
    |
    Quintana!

Serdar Aziz, Tolgay, Emre Mor

Aman aman Allah yazdıysa bozsun
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Yunus ve Mikel dışında fiyasko olur hele Tolgay için konuşulan paralar, Serdar Aziz falan aman aman
    Mikel? Hala defansif orta saha oyuncularını almaya çalışıyoruz.

seo paketleri
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.