Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.931.187
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    93 Mesaj
    Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, savunma oyuncusu Sadık Çiftpınar'ın transferi konusunda Fenerbahçe ile anlaştıklarını belirtti.

Gevrek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile Sadık Çiftpınar transferi konusunda prensipte anlaştıklarını söyledi.

Bu oyuncuya karşılık Yiğithan Güveli'yi bonservisiyle kadrolarına kattıklarını ve Barış Alıcı'yı da 6 aylığına kiraladıklarını dile getiren Gevrek, transfer karşılığında bir miktar da para aldıklarını ifade etti.
    |
    |

sadıka burun kıvıranlar heralde malatya'nın maçlarını izlememiş.sadık hırslı yüreğiyle oynuyor.adana da lisedeyken fb seçmelerine katılmış almamışlar.eşi de fenerli.

takımda 1 tam 2 tane de yarım stoper var. neus+reyesi topla ancak 1 stoper yapar.yakında yabancı sınırlaması gelecek.bazılarına yaranılmıyor.ali koç ne yapacaktı m.city'ye gidip kompany'yi mi alacaktı o zaman da neden 32 yaşında topçu aldınız diyeceklerdi.maksat eleştirmek

şu anda benim tek düşüncem skrtel/sadık tandemi nasıl olacak.neus sezon sonu gider.reyes rotasyonda kalır ama 1 tane daha a class stoper alırız yeni sezonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CheckVizoR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Umarım sırf kötü pozisyondayız diye başka transfer daha yapılmaz.Yoksa çokça transfer gerektiğinin ben de farkındayım ama şu durumda, takıma iyi bir kondisyon kazandırılması dahi yeterli olur. Gidip, daha ligde golü dahi olmayan Tolgay gibi orta sahaları takıma doldurmanın manası yok.İlk on birde oynayacak kapasitede futbolcu bulunamıyorsa; transfer gereksizdir.

Eskiden sürekli Michael Essien Fenerbahçe' de haberleri çıkardı şimdi o bitti, bir beş yıldır da Obi Mikel'i Fenerbahçe' ye getirtiyorlar.

Orijinalden alıntı: hedgehog24

Umarım sırf kötü pozisyondayız diye başka transfer daha yapılmaz.Yoksa çokça transfer gerektiğinin ben de farkındayım ama şu durumda, takıma iyi bir kondisyon kazandırılması dahi yeterli olur. Gidip, daha ligde golü dahi olmayan Tolgay gibi orta sahaları takıma doldurmanın manası yok.İlk on birde oynayacak kapasitede futbolcu bulunamıyorsa; transfer gereksizdir.

Eskiden sürekli Michael Essien Fenerbahçe' de haberleri çıkardı şimdi o bitti, bir beş yıldır da Obi Mikel'i Fenerbahçe' ye getirtiyorlar.
    İkisinin birden oynadığı chelsea ortasahası canavar gibiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    85 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

İkisinin birden oynadığı chelsea ortasahası canavar gibiydi

Alıntıları Göster
    Özellikle Essien müthişti, uzaktan ne goller atardı...
    |
    |
    Serdar aziz , tolgay arslan , yunus mallı ve emre mor alınırsa çok iyi olur. Yabancı sınırı kesinleşince iki katını vermek zorunda kalırız. Kapanın elinde kalır. Bunlara bir santrafor eklersek yeterli bence.

|
    |

Orijinalden alıntı: Frank W.

Bursa Emre Taşdemirin sözleşmesini feshetmiş. Düşünülebilir bence
    Emre bir aralar iyiydi.

Sonra arka arkaya uzun dönem sakatlık geçirdi.

https://www.transfermarkt.com.tr/emre-tasdemir/verletzungen/spieler/204201
    |
    |

• Er
    7 Mesaj

Yumuşak stoper derken! Bunu mu kastediyorlardı? Aydınlandım, omg!
    |
    |
    İzole Bant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yeni transfer volkan haberleri verilmeye başlanmış

|
    |

Aynen hala 36 yaşında sakat Josico'yu bulamadı yönetim.
    Çok uzaklar.
    |
    |
    Curieux kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    söyleyebileceğim tek şey skrtel-sadık defansının dan dun top uzaklaştıracağı. istatistikler ve izlediğimiz kadarıyla bu oyun yapısına meyilli oldukları çok açık. ha aynı zamanda defans daha mı iyi olacaktır, nonoş-skrtel'den iyidir.

Ne övdün arkadaş bugüne kadar aldığımız stoperler genel anlamda iyi iş çıkardı kjaer olsun egemen olsun lugano,Alves hep ayağı yere sağlam basabilen yeri gelince oyunu başlatabilecek insanlardı. Sadık öyle biri değil bu şekilde olması da kolay olmaz neustader bir tık daha iyi olabilir. Evet iyi transfer ama merih demiral vakası da unutulmamalı.
    |
    |
    CheckVizoR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Skrtrel-nonoştan iyi olsun yeter. Devre arası ne bekleniyor ki Umtiti mi gelicekti?

|
    |
    We Will Dominate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: westkhan

Yumuşak stoper derken! Bunu mu kastediyorlardı? Aydınlandım, omg!
    Yani bildiğin Şambrel

|
    |
    Sadığın 3.5 yıllık maliyeti bize €3.5m felan bu adamın maaşı 1.2 felan geliyor ortalama neus €1.75m alıyor gelmişler sadığı eleştiriyorlar. İsmail köybasi bile 1.7m alıyor insaf yani.

|
    |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Yüzbaşı
    683 Mesaj
    Oğuz kaanin ve Eljif’in üstüne düşmemiz lazım her maç banko penaltı yaptıran Ozan’ın pdsi 500 binden €6.5m yaklaştı.

|
    |

• Yüzbaşı
    683 Mesaj
    Mikel bizde faydalı olurmu hiç izlemedim Chelsea’da yıllar önce birkaç maçını izlerken denk gelmiştim eski formundan uzakmı bize gelse iş görürmü sizce?

• Çavuş
    78 Mesaj

Adam geçer top geçmez , kasap havası oynarlar muhtemelen. Ama iyidir sadık, yani ben transferi olumlu buluyorum. Tabi büyük takım performansı ne olacak göreceğiz.
    |
    |
    Alpha Centauri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Sadık çok iyi transfer ben memnunum transferden hayırlı olsun.Yiğithan bomboş oyuncu.Barış'ta da laubalilik var aklı başına gelsin.Erol hocama üzüldüm şampiyonluğa oynarken en iyi oyuncularından birisi gitti inşallah yerini doldurabilirler
    Malatya başkanı sadık giderse yerine alacağımız oyuncu hazır demişti.

haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
3,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.