Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
126.576
Cevap
211
Favori
1.932.095
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 9 saat 33 dakika kadarı kaldı.

Muhtemelen yumşak neustrader şurda hepimizi yerden yere çarpacak kadar kuvvetli. Öyle Feminen hareketlere sahip herkes kuvvetsiz olacak diye bir şey yok.
    |
    |
    westkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Malatya başkanı sadık giderse yerine alacağımız oyuncu hazır demişti.

Alıntıları Göster
    Yiğithan'dan bahsediyordur takasta gitti.Bana göre Yiğithan çok yetersiz,Malatya üst sıralarda kalmak istiyorsa iyi bir stoper almalı Yiğithanla falan olacak iş değil
    |
    |

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Muhtemelen yumşak neustrader şurda hepimizi yerden yere çarpacak kadar kuvvetli. Öyle Feminen hareketlere sahip herkes kuvvetsiz olacak diye bir şey yok.
    Bundan 12 sene önce falan Doğan arabam vardı o zamanlarda,5 arkadaş geziyorduk gece vakti.Arkada oturan arkadaşlardan birisi kırmızıda dururken yol kenarındaki travestiye küfür etti herif saldırdı benim arabanın bagaj kısmını göçertti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzole Bant -- 5 Ocak 2019; 14:44:59 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: CheckVizoR

Şu Sadık'a burun kıvıran fenerbahçeliler ne kadar iticisiniz bi bilseniz.
    Sadık'ın yüreği hepinize 10 basar arkadaş. Yatın kalkın hırslı, yürekli bir futbolcu aldınız.
    Hem de bedavaya. Bizimkiler gidip boş beleş serdar aziz denen futbolcu bozuntusuna milyon eurolar bastılar. Serdar'dan da sizin o rustan da çok çok iyi futbolcu Sadık. Malatya yönetimine de yazıklar olsun , bedavaya verdiler bu adamı. Aldıkları futbolcular da 5 kuruş etmez. Onun yerine 3, 4 milyon euro falan almaları lazımdı.
    Sezon sonunda sözleşmesi biteceği için ucuza verdiler, yoksa bedavaya gidecekti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ozan'ı da Antalya'ya vermişiz. Aklını başına toplar kariyeri için elinden geleni belki orada yapar diyeceğim ama bunun ihtimali zayıf. Sergen kendi hayatından örneklerle neden çalışması gerektiğini belki anlatabilir ama Ozan'da bunu anlayacak zihin yapısı yok muhtemelen. Sonu Batuhan Karadeniz gibi olur gibi geliyor. 1-2 yıl daha Süper Lig sonra ver elini PTT.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeletedUser -- 5 Ocak 2019; 15:2:23 >
    |
    |

Tedaki maçını izlemen lazım Formu iyimi bakılması lazım. Bedelsiz olması avantaj ama bir joseph etkisi falan yapmaz bana göre. Teda da 32 maç oynayıp 3 gol 3 asistlik performansı var.

Şu maça baktımda 7 numara var onu almak lazım o tam bizlik. 7m piyasa değeri varmış vazgeçtim.

https://www.transfermarkt.com.tr/frank-acheampong/profil/spieler/157160
    |
    |
    cayadüsensinek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [24 Aralık 2019 21:37:30 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Orijinalden alıntı: Nunbolg

https://eksisozluk.com/futbol-kuluplerinin-borclarini-tbb-ustlenecek--5897484?a=popular bu gerçek mi beyler
    Devlet, vergi borcunu silmek yerine kulüplerin hepsini kapatsa keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

sadık'ı çok abartmamak lazım ama boş topçu olmadığı kesin.ve iş ahlakı olan bir futbolcu. alper gibi romanya'da inşaat işi yapıp futbolu boşlamaz.ozan,salih gibi mental sorunları yok.çok disiplinli ve çalışkan.
    ben daha çok skrtel ile nasıl anlaşacak onu merak ediyorum skrtel, kjaer'den sonra ilk defa adam akıllı biriyle tandem oynayacak.skrtel'in son 2 sezonda beraber oynadığı adamlara bak: neto,neus,reyes yeri geldiği zaman zaman zorunluluktan topal hatta josef. zaten 3 tanesi önlibero diğer ikisi vasat stoper
    |
    |
    supernova034 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

15/16 da 18 maç , 16/17'de 25 maç , 17/18'de 35 maç
    |
    |

Mutluluk Fenerbahçeli Olmaktır
  • Çavuş
    78 Mesaj

Alınabilecek bir risk Sadık. Yerli piyasada elle tutulur birkaç defanstan biri neticede. Tutarsa uzun vadede çok iş görür. Tutmazsa da maliyeti yüksek değil neticede. He öyle hem iyi kesici hem topu iyi oyuna sokan stoperin bizde işi ne zaten. Dediğin gibi beklentiyi yüksek tutmamak lazım ama oyuncuyu da daha gelmeden oynamadan yerin dibine sokmanın alemi yok.
    |
    |
    Alpha Centauri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

devre arası transfer zordur.yiğithan zaten oynamıyordu kronik sakat.barış da 6 ay oynasın belki kendisini geliştirir.neus ve reyes yerine sadık'ı tercih ederim sezon sonuna kadar
    |
    |
    supernova034 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

devre arası transfer zordur.yiğithan zaten oynamıyordu kronik sakat.barış da 6 ay oynasın belki kendisini geliştirir.neus ve reyes yerine sadık'ı tercih ederim sezon sonuna kadar
    6 Ay sonra sözleşmesi bitecek Yiğit yerine hemen oynayacak bir adamı aldık + Barış'ı şark hizmeti için verdik bence başarılı transfer, eğer kendine bakarsa en az 4-5 sene oynar.
    |
    |

en kötü Fenerbahçe,

en kötü transfer(sizlik) sezonu,

en kötü futbol,

o kadar kötü ki yalandan heyecanlandıracak haber bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 5 Ocak 2019; 15:35:48 >
    |
    |
    |
    |

6 aylığına kiraladık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRevinantz -- 5 Ocak 2019; 15:45:9 >

Ulan halk çok zengin sanki bi de kulüpleri biz ödüyoruz heh ? Yeter ben sabancının, kulüplerin borcunu niye ödüyorum ? Köle takımı halinden memnun tabii.
    |
    |
    Spider-Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eski Kullanıcı Adı:
    Steven Wilson

quote:

Orijinalden alıntı: iRevinantz

6 aylığına kiraladık
    Bu adam oynardı be Mehmet Topal'dan hiçbir eksiği yoktu.
    |
    |
    Yunus Malli çok iyi hamle olur. Topla becerikli, pas yapabilen, önde baskı kurarken pres yapabilecek biri. Kenarları da kullanabiliyor. Çok değerli topçu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.