Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (3921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
157
Favori
2.078.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39193920392139223923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu sahadaki şeye futbol demeye bin şahit ister. Belki sadece ekicinin yaptıklarına futbol denir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ersun Hocam devre arasında Emenikeyi alıp seneye gol kralı yapacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YENİLİRSEK BİR ŞEYLER DEĞİŞECEKSE YENİLELİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Ersun Hocam devre arasında Emenikeyi alıp seneye gol kralı yapacak
    Temennimiz bu yönde.Sürecin takipçisi olacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

Şikeyle kaldığınız ligde düşmenin en büyük adayısınız

Alıntıları Göster
    hahah hiç Bursaspor maçı izlemeden konuşuyorsun var dan +5 puan gitti var sistemi olmasa şu an 3. sıradaydık şampiyonluk kovalıyorduk hala bile şansımız var sen kendi takımına bak

• Fernandao bu şabanın yanında Pele gibi kalıyor.

• Gözlerim kanadı , oynayan kadro hemen hemen as kadro bu nası futbol aga , takım komple zihnen gebermiş.

Benzia cidden kalitesiz bir topçu , çık kaliteni göster showunu yap ama kumaş naylon malesef...

3-4 kere oraya buraya zıplamadan pas vermiyo tipini ...

Giresundan önde pres yiyip top çıkartamıyosun üstelik..

Valla uyuz oldum ben yine

Keşke yenilsek , ben galibiyette zevk almıyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hell line -- 6 Aralık 2018; 21:26:7 >
  • Arkadaşlar; üstad şair Edip Cansever'in " Mavi huydur bende " dediği gibi ,büyük takım oyuncusu olmak da bir "huy" işidir.

Bakıyorum maça ,aptal aptal top dolaştırıyorlar,sorumluluk alıp dribling yapmaya kalkan oyuncu Eljif ve Ekici hariç yok,şut denemesi desen gene yok,mal mal köşe direğine paralel alanda topu sıkıştırıyoruz.

Slimani ve Benzia hakkındaki tüm iyi niyetim ve umutlarım çöpe gitmiştir bu maçla birlikte.Polyannacılık oynamayacağım artık bunlarla ilgili.

Ulan aldığınız parayı helal edin,kendinizi göstermeye çalışın,sanki 90 dakikayı formaliteden bitirmek için çıkmışlar maça,dayanamayıp okkalı küfür edeceğim bunlar için ban yemeye de değmez.
  • Batalla16 kullanıcısına yanıt
    Ooo nataşa da gelmiş. Hoş geldin dostum bir siz kalmıştınız. Alışmak lazım artık rakip seviyesi siz bile değilsiniz. Yakında Rizeliler, Akhisarlılar da basar burayı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Devre arası Kuzey Afrika2lı topçuların hepsini yollayacaksın. Paf takımdan çocuk çıkar daha iyi oynar. Ahmethan Köse'den daha kötü forvet olamaz diyordum Slimani varmış.
  • tayfun mutlu kullanıcısına yanıt
    Nihayet öğrendik mi ?

Sanmıyorum ben.

• Slimaniye sezon başından beri gelen tum pasları ve ortaları Fernandao alır indirir saklar perdeler veya pasını verirdi.

Fernandaonun tırnağı olamaz Slimani

Cv ile güzel itelemişler bize

Comolli sağolsun nerde çöp var alıp getirdi.

Fernandaoyu verip Slimani Frey alıyosan cidden futboldan anlamıyosun demektir.

Forumda daha iyi scoutlar var ayıptır.

Ayew dahil kiralıkların hepsini geri gönderin takıma zarar hepsi..

Ya gol attırırlar ya sinir bozarlar , başka bi şeye yaradıkları yok.

• Yemin ederim bu Slimaniyi “geri bile almazlar”...

Milletvekili vardı hani suriyelileri bayramlaşmaya gönderelim sonra geri almayalım demişti.

Bu Leichester da bize çaktı daha geri almaz

• quote:

Orijinalden alıntı: DimitriSelenin

Nankörler bu adamın değerini bilmediniz alın size golcü SİLİMANNNNNNNİİ
    Açılış yapıp,üstüne bir de Burma bilezik taktığımız ve RvP'nin, Oğuzhan vitaminsizine saksıya fesleğen gibi oturturum minvalinde derin manalar öğrettiği güzel gece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Ooo nataşa da gelmiş. Hoş geldin dostum bir siz kalmıştınız. Alışmak lazım artık rakip seviyesi siz bile değilsiniz. Yakında Rizeliler, Akhisarlılar da basar burayı...
    bu forumda hep vardık, ne sanıyosunuz şu takımı borç içinde yüzüyosunuz yaptığınız transferler fiyasko t.d yok küme düşmemeniz sürpriz olur, eskisi gibi hakemlerde kollamıyor oturun ağlayın vizyon ali koç diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Yemin ederim bu Slimaniyi “geri bile almazlar”...

Milletvekili vardı hani suriyelileri bayramlaşmaya gönderelim sonra geri almayalım demişti.

Bu Leichester da bize çaktı daha geri almaz
    Adamlar 30 milyon verdi bu adama.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elonardo -- 6 Aralık 2018; 21:40:40 >
  • benzianın tekniği süper len, giulanodan iyi len, 10 numara len, top tutacak len
  • 
Sayfa: önceki 39193920392139223923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.