Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (3302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33003301330233033304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Aynen
    Yanlış hatırlamıyorsam matematiksel olarak şampiyonluğun bittiği maçtı hocam. Başakşehirliler, Beşiktaşlılar sevinmeyi bıraktığında bile Emre sevinmeye devam ediyordu. Emre'yi severim, benim için gelmiş geçmiş en büyük Türk futbolcularından biridir ama şu yaptığını hala unutamıyorum, zoruma gidiyor açıkçası. Zaten o dönem bu saygısızlığı sosyal medyada da baya olay olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 18 Ekim 2018; 19:3:5 >

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Hatırladım şimdi.Ama benim aklımda ne olursa olsun kupa maçında gol attığında ağlaması ile kalacak. :(

• huso kullanıcısına yanıt
    UEFA bu seneden men etmez gelecek seneler için verir bu sene de para yok diyip rakiplere 3 puan yazar

Sonra bizim tazminat davası açma hakkımiz doğar ama 5. Olan TS bile dava açar bu durumda bende UEFA'ya gidecektim diye olaylar çok karisir

• arıyoruz, arayacağız...

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Aynısı wallpaperımdı bir ara

• Arkadaşlar Ekşi Sözlük'teki malum yazıyı bir değerlendirme yazısı olarak gördüğüm için ve okumayanlar okusun diye burada paylaşmıştım. Herhangi bir art niyetim yoktu. Öyle bir yazıyı paylaştığım için pişmanlık duyuyorum ve özür diliyorum. Olay patlak verdiğinde o yazı ile karşılaşınca, yazılanları kafamda pek tartamadım. Bundan dolayı üzgünüm.

Yazıyı paylaşarak birilerinin hakkına girdiysem, haklarını helal etmelerini istiyorum...
  • Aspor izlemeyin izlettirmeyin.Selahattin mi ne haltsa Fener'e demedigni bırakmadı.

Bir de üstüne at yalanı .... İnananı dedi freyin sözüne

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Bu adama efsane ayağı çekiliyor işte :) Şampiyonluğu kaybettiğimiz maçta sırf kendisi ile yollarımızı ayırdık diye yaptı bunu. Nispet yaparcasina. Fenerbahçeli mi simdi bu adam? Ha kendisi ile niye yollar ayrıldı çok iyi biliyor o. Biz İsmail hocamız ile şampiyon oluruz diyip Ersun Hocayı yemeseler şu an yakın Türk futbol tarihi başka olacaktı. Semih Şentürk, Volkan ve Emrenin toplamından daha büyük efsane.

• #ThrowbackThursday

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Bu adama efsane ayağı çekiliyor işte :) Şampiyonluğu kaybettiğimiz maçta sırf kendisi ile yollarımızı ayırdık diye yaptı bunu. Nispet yaparcasina. Fenerbahçeli mi simdi bu adam? Ha kendisi ile niye yollar ayrıldı çok iyi biliyor o. Biz İsmail hocamız ile şampiyon oluruz diyip Ersun Hocayı yemeseler şu an yakın Türk futbol tarihi başka olacaktı. Semih Şentürk, Volkan ve Emrenin toplamından daha büyük efsane.
    Emre Fenerli değil. Gs'den gittikten sonra avrupada burası için verdiği demeçlere bakın. Gs'de oynarken bize gol attığında nasıl sevindiğine bakın. Bir de İng oynadığı dönemde orada yaşayan bir Türk tanıdıktan öğrendiğim bir kaç şey var adam bizim Cl maceramızda dahi desteklememiş. Ne kadar doğrudur bilemem bu 2. 3. kişinin beyanı ama bana doğru geldi. Fb gelmeden önce Gs gitti. O Dönem Adnan Polat onu almamak için uğraştı resmen ve kader onu Fenerbahçeye getirdi.

Lakin işin özüne bakarsak adam formayı sahiplendi. Forma giydiği hiç bir maçta bu adam Gs'li izlenimi bırakmadı. Formanın hakkını sonuna kadar verdi. Benim için hangi takımı tuttuğunun hiç bir önemi yok önemli olan formanın hakkını ne kadar verdiğidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Emre Fenerli değil. Gs'den gittikten sonra avrupada burası için verdiği demeçlere bakın. Gs'de oynarken bize gol attığında nasıl sevindiğine bakın. Bir de İng oynadığı dönemde orada yaşayan bir Türk tanıdıktan öğrendiğim bir kaç şey var adam bizim Cl maceramızda dahi desteklememiş. Ne kadar doğrudur bilemem bu 2. 3. kişinin beyanı ama bana doğru geldi. Fb gelmeden önce Gs gitti. O Dönem Adnan Polat onu almamak için uğraştı resmen ve kader onu Fenerbahçeye getirdi.

Lakin işin özüne bakarsak adam formayı sahiplendi. Forma giydiği hiç bir maçta bu adam Gs'li izlenimi bırakmadı. Formanın hakkını sonuna kadar verdi. Benim için hangi takımı tuttuğunun hiç bir önemi yok önemli olan formanın hakkını ne kadar verdiğidir.

Alıntıları Göster

bu adam mı fenerli değil geçin abi allah aşkına. sürekli çatacak adam arıyorsunuz. ne alıp veremediğiniz var volkan ile emre ile anlamıyorum. emre gitti biz bittik. sadece oyun anlamında değil lider anlamında da. kaptanı çok arıyoruz çok. ileride kulüpte görev alacak inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 18 Ekim 2018; 21:28:17 >

• Emre ve Volkan; ikisi de hem kaptanımız hem de Efsanemizdir, tıpkı Alex gibi tarihimize geçtiler. İkisini de kimse Fenerbahçe tarihinden silemez.

• Aziz Yıldırım ne kadar efsane ise Volkan da o kadar efsanedir. Varın gerisini siz düşünün.

• Ben Volkan ve efsane tanımına katılmıyorum.Anket yapılsın FB taraftarının belki yarısı Emre ve Volkan icin efsane tanımına katılmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meltoriel

Bu mesaj silindi.
    Sen nasıl bi kralsın ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Sın hıftı bi biribirliği vir .s.s Akhisar ile kupa finali sezon ortasında yapıldı heralde. Takıma ihanetin her türlüsünü yapmış, evimizde GS'ye kupa kaldırtmış adam bir tarafta, diğer tarafta ise bitik takımı toparlamaya çalışan bir başkan. Ali Koç'un hataları olduğunda eleştirisini yapacağız ama size yedirmeyiz.

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe nin eski oyuncusuna,teknık adamına,bu kulube emek vermıs 3 temmuzda mücadeleden kaçmamış adam gıbı adam Aykut Kocamana iftira atıcaksınız,itibarsızlaştırmaya çalışıcaksınz bızde onu savununca doğruları konusunca Aykutcu olucaz öylemi?!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Alıntıları Göster
    İşte bizim milletin anlamadığı şey bu çok güzel yorumlamışsın tebrikler

Banane hangi oyuncunun hangi takımı tuttuğu, Oynadığı takım için elinden geleni yapıyor ise o oyuncuya helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

Fenerbahçe nin eski oyuncusuna,teknık adamına,bu kulube emek vermıs 3 temmuzda mücadeleden kaçmamış adam gıbı adam Aykut Kocamana iftira atıcaksınız,itibarsızlaştırmaya çalışıcaksınz bızde onu savununca doğruları konusunca Aykutcu olucaz öylemi?!

Alıntıları Göster
    Kulüpte yıllarca yöneticilik yapmış, 3 Temmuz'da takım için elinden geleni ardına koymamış, final maçında takıma duyduğu sevgiden dolayı elini sakatlamış, takım kötü gidince elini taşın altına koyup batık olan kulübü kurtarmaya çalışan, hiçbir karşılık beklemeden para hibe eden Ali Koç'a iftira atıp, itibarsızlaştırmaya çalışan biri olmasan bu sözlerini ciddiye alabilirdim. Yine de not olarak düşeyim, Aykut'u son yaptıklarından dolayı sevmesem de futbolculuk ve 3 Temmuz sürecindeki duruşundan dolayı yine de saygıyla anıyorum. Ama eksisi artısını geçeli çok oluyor.

• emre efsanedir. volkan da efsanedir. hatta biliyorum cok tepki gosteren olacak ama gokhan gonul de efsanedir. ben onun sampiyonluk maclarinda sahada hirsini gordum, devre arasi bjkye gitmeye karar veren adam oyle oynamaz. diegoyla birbirine girdiler gol kaçırdığı icin. aziz yildirimin arkasindan atmasina bakamyin.
    ben 03-04ten beri net hatirlayarak futbol izliyorum. o gunden bu gune efsane ya da unutulmaz futbolcu kategorisine alabilecegim 15 topcu falan var. onlarin da hakettigini dusunuyorum. kimisi cok yetenekli olmasa da 15 sene oynamis, kimisi kisa sure kalsa da sampiyonluk kazandirmis, kimisi ikisini birden yapmis futbolcular.

Volkan Demirel

Alex de Souza

Selçuk Şahin

Gökhan Gönül

Emre Belözoğlu

Mehmet Aurelio

Diego Lugano

Stephen Appiah

Pierre van Hooijdonk

Moussa Sow

Dirk Kuyt

Mehmet Topal

Ümit Özat

Tuncay Şanlı

Serhat Akın

Semih Şentürk

Fabio Luciano

bunlar benim izledigim 15 seneden one cikan 15-16 topcu. 111 senede de bi 120-130 tane efsane cikar. ona buna efsane degil diyerek kulubu büyüttugunuzu saniyorsunuz ama tam tersi kucultuyorsunuz. koskoca Fenerbahçe'nin 3-5 efsanesi mi var? lefter can ve 3-5 kisi daha disinda efsanesi yok mu bu kulubun? elbette herkesin buyuklugu bir degil. lefter ile alex bir degil, alex ile de serhat bir degil. eger efsane dedin mi direkt lefter seviyesi aklina geliyorsa o ayri. ama bunlarin ucu de kulupte bir simge haline gelmistir. begenmediginiz selcuk sahinin bile literaturde bir yeri var. boyle ukalalik yapinca kulup buyumuyor. girin real madrid resmi sitesine. alfabetik siraya gore dizmisler efsane saydiklarini. 100 tane adam vardir. raul ronaldo yazip birakmamislar. biraz emege sayginiz olsun. aykut kocaman efsane değil diyenlere zaten guluyorum, ama agzimla degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 18 Ekim 2018; 23:7:46 >

• 
Sayfa: önceki 33003301330233033304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.