Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2073. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20712072207320742075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hâlâ Sissoko'nun gelmesini isteyenler var. Sissoko çok iyi bir oyuncu ama bizim taktiğimize ve ihtiyacımıza göre önceliğimiz değil. Sissoko nasıl bir adam? İyi top süren, güçlü ve hızlı bir adam. Tekniği iyi değil, pasları iyi değil. Oyun kurma yeteneği yok. Sissoko gibi adamları neden alırsın?

4-3-3 oynuyorsan bir tane adamın çok ofansif ve tekniktir. Diğeri de Mehmet Topal gibi sadece defansif olan bir futbolcuysa aradaki köprüyü kurmak ve orta sahaya güç ile dayanıklılk katmak için Sissoko tipinde bir adam alırsın. Bizde çok ofansif, teknik ve oyun görüşü iyi olan orta saha var mı? Mehmet Ekici pek iyi değil, ayrıca sürekli sakatlık riski altında.

Sissoko'nun gelmesi Fenerbahçe'ye oyun aklı kazandırmaz. Souza'nın atletik ve çalım atabilen versiyonunu almış oluruz. Bizim önceliğimiz Emre Belözoğlu gibi adamlar. İleride para olursa Sissoko gibi bir adam alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 24 Ağustos 2018; 21:34:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :):) çok iyi ya

https://twitter.com/ofedesouza/status/1033022980748705797?s=19

• quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Bu listenin yalancisiyim.
    Nasil batmasin bu kulüp? Çılgın maaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

2.7m bonservis

1.2m maaş

4yıllık
    iyi transfer bir elmander çıkarsa içinden çok faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Emre ayrılmadı gönderildi.

Alıntıları Göster
    Biliyorum dostum, gönderildi. Hem de bir mektup parçası ile. Benim bahsetmek istediğim durum farklı orada.
  • [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

3 sene sonra ilk 11'imiz böyle olsa ne güzel olur. Ozanı yokluktan yazdım.Genç diye . Mahsunla serhat yerine ve ozan yerinede bir iki genç yeteneği seneye halledersek ve şu kadro bir kere şampiyon olsun bonservis değeri kafadan şu ankinin 1.5 2 katı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

3 sene sonra ilk 11'imiz böyle olsa ne güzel olur. Ozanı yokluktan yazdım.Genç diye . Mahsunla serhat yerine ve ozan yerinede bir iki genç yeteneği seneye halledersek ve şu kadro bir kere şampiyon olsun bonservis değeri kafadan şu ankinin 1.5 2 katı.
    Hocam burada genç futbolcuların en çok isteyen kişilerden biriyim ama bu kadronun içinden geçerler ligde. Tecrübeli adamlar da lazım. Bir de Yiğithan ve Serhat Fenerbahçe seviyesinde değiller. Yiğithan iyi bir yedek olur sadece, Serhat'ta o ışık bile yok.

• Ferdi A kadroya geçmiş sanırım kafilede a takımla gidiyordu.

Herkes takım elbise giyerken Dirar’ın apaçi gibi gezmesini anlamadım hayır olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hawkerx

Kadroyu bilemem ama bu sene en az 3 genc takima monte edilmeli, sure almali.

Berkeyi hic izlemedim, cok methediyorlar, kalede bir gormem lazim, kumasi varsa oynar, Rustu genc yasta aldi kaleyi, Berke de alir, tabi kumasi varsa.

Baris zaten oynuyor, Yigithan, Oguz Kagan da oynarsa Fenerbahce uzun yillardan sonra cok dogru bir is yapmis olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 24 Ağustos 2018; 21:59:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Hocam burada genç futbolcuların en çok isteyen kişilerden biriyim ama bu kadronun içinden geçerler ligde. Tecrübeli adamlar da lazım. Bir de Yiğithan ve Serhat Fenerbahçe seviyesinde değiller. Yiğithan iyi bir yedek olur sadece, Serhat'ta o ışık bile yok.

Alıntıları Göster
    Oguz Kagan ve Baris ligi kaldirir, Berke de kumasi varsa kaleyi alir.

Genclesme deyince 7 8 tane genc oynayacak anlami cikmasin, 3 4 tane bilemedin 5 tane genc ama ilk 11 ama yedek olarak sure alsa yeterli olur.

Tecrubelilerle gencler kaynasirsa takim canavar gibi olur, bir stoper aldik, bir de Elifin yanina iyi bir 8 numara, hucum gucu daha fazla olan, bir nevi ikinci Elif Elmas bu takimi ucurur, baska da transfere gerek yok bu sene icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 24 Ağustos 2018; 22:4:10 >

• Yarınki maç çok kritik ,puan kaybını düşünmek istemiyorum...

Benim ideal kadrom bu. Gönül isterdi ki beklere de güzel isimler yazalım ama eldeki malzeme ile bu. Sissoko'yu alacağımız haberleri umarım doğrudur, orta sahada güzel iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geng

Oguz Kagan ve Baris ligi kaldirir, Berke de kumasi varsa kaleyi alir.

Genclesme deyince 7 8 tane genc oynayacak anlami cikmasin, 3 4 tane bilemedin 5 tane genc ama ilk 11 ama yedek olarak sure alsa yeterli olur.

Tecrubelilerle gencler kaynasirsa takim canavar gibi olur, bir stoper aldik, bir de Elifin yanina iyi bir 8 numara, hucum gucu daha fazla olan, bir nevi ikinci Elif Elmas bu takimi ucurur, baska da transfere gerek yok bu sene icin.

Alıntıları Göster
    Aynı düşüncedeyim de Topal daha sağlam. Souza'dan sonra ligdeki en iyi DOS oydu, onu kullanacağız. OKG ve Topal rotasyon yapılsa ve OKG yavaş yavaş 11'in bir parçası haline gelse yeterli olur. Frey ve Slimani ikisi de rotasyon olur, kullanılır. İkisi de kaliteli isimler. Barış, Berke ve Eljif'în ise kesinlikle 11'in garanti isimleri olması lazım. Ferdi de orta saha rotasyonuna katılıp 11'e hazırlanması lazım onun da. En azından yedek kulübesinde güçlü bir isim olur elimizde.

• berke galiba biraz da zorunluluktan kaleye geçecek. öyle bi dönemde geçecek ki hatalı gol yese bile
    taraftar "volkan veya kameni daha kötü bari berke oynası" diyecek

böylece hatalı goller yese bile kaleyi devralacak... ama şampiyonluk gidebilir o da comolinin cocunun günahı lur
  • Barcelona, Rafinha için Betis ile anlaşamamış.

• bence ilk seçenekler r.sanches ve denis suarez

inşallah 3. seçenek de hendrixi bonservisle almaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

bence ilk seçenekler r.sanches ve denis suarez

inşallah 3. seçenek de hendrixi bonservisle almaktır
    Hocam üçü arasında gelebilme ihtimali duran tek isim Hendrix. Ama ona da 10 - 15m arası para isterler. Gelse de gözlerimiz orta saha görse keşke ama zor.

allahım sen konuyu biliyosun amin..
  • Dirar kalıyo mu gidiyo mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Hocam üçü arasında gelebilme ihtimali duran tek isim Hendrix. Ama ona da 10 - 15m arası para isterler. Gelse de gözlerimiz orta saha görse keşke ama zor.

Alıntıları Göster
    hocam parası batsın 10 veririz ya, ndiaye tolgayı toplasan 1 tane hendrix etmez

rafinha-sanches-suarez arasında

ben sachesin gelme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum, münihte bu sene oynayacağı maç sayısı 10 u geçmez
    onlarda da son 15 dk oyuna girecektir.

• 
Sayfa: önceki 20712072207320742075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.