Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2072. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Gaziantepspor'da da oynamış. Nasıl oyuncu olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

https://www.transfermarkt.com.tr/patrick/profil/spieler/333159
    Yorumlarda bize itelemeye çalışıyorlar

• he_man kullanıcısına yanıt
    aradığın adam ne?

sisokko'yu öyle tarif ediyorlar ki emenike gibi koşan ama beyinsiz birisi sanki.

sissoko'yu toulouse'dan beri bilirim. newcastle'da çok çok iyiydi.

pogba-matuidi-sisokko bu üçlü final oynadı.

sisokko bu takımı arşa çıkartır.

sisokko'yu appiahla karşılaştıranlar var :D sissoko'> x2 appiah.

topal - eljif - sisokko orta sahası bu takımı şampiyon yapar.

sisokko pas yapamazmış :D kim pas yapar? marchisio mu? :D marchiso'yu öneren vardı sisokko yerine ondan bu örneği verdim. enerjik birisi. takımın sorunu dinamizm. ve bu dinamikliği sisokko-eljif ikilisi getirecektir. pasör mü istiyorsan eljif var.

inşallah sisokko gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TadicOnFire

Yorumlarda bize itelemeye çalışıyorlar

Alıntıları Göster
    41 maçta 3 gol atmış souzadan beter bu nerede çöp var şuan onlar gündemde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vilhena...

• Ekici duzelmezse ne sisokko ne elif is yapamaz

Kaleci

Sol bek

8 no

10 no

Bi kanat

+ ayew ve slimani form tutacak...

Hayal bizim sampiyonluk

Takimda calim atacak yada suratini kullanacak adam yok, duran top kullanacak yada sut atacak adam yok, pasor yok..
    Hatem ben arfanin gencini bulmak lazim, yada alexin veliahtini, zaten bulamayiz..

Turkiye liginde buyuk takimsan ozel meziyette oyuncularin olacak, savunma falan yapmican, kontra icin topali geriye koy bitti, kalende iyiysi, stoperler havaya hakimse gol yemezsin

Asil mesele hucum, orta sahan sikistiginda uzaktan vuracak, kanatlar ve bekler calim-orta uzmani olacak, adam yiyen suratli forvetin olacak, gobekten dikine giden adamin olacak..

Yoksa anadolu takimlari sana gobegi kitler, seni kanada iter, ortayada 2 hayvan stoperle vurdurmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisbt -- 24 Ağustos 2018; 21:2:1 >
  • bize sissokodan daha teknik ve lider karakterli bi solak lazım, ekicinin 1 tık üstü bi adam
    bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 24 Ağustos 2018; 20:57:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Şuna adım gibi eminim,maç izlerken istemsizce "Ulan helal olsun senin aldığın her euroya" diyebileceğiz,bana da öyle bir izlenim verdi,bu çocuk iş ahlakı ve mücadelesi ile birlikte geliyor.

Herşey kariyer ya da isim değil,bu çocuk çok canlar yakacak.Gözleri,duruşu felan baya istekli ve ateşli bakıyor hergelenin

Hadi hayırlısı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Videonun 30.saniyesinden itibaren arkada Janssen forması görünüyor.Bunlar yeni sezon formaları değil mi ?
  • https://www.sporx.com/leicesterdan-slimani-transferi-icin-aciklama-SXHBQ728196SXQ

leicester city slimaniden kurtulmaya çalışıyomuş
    benzer bi durum sissoko için olabilir
  • ya bu ortasaha mevzusu ne kadar uzadı arkadaş 6 yıldır ağladık bi adam alın diye, forvet lazım olsa şimdiye 8 tane dizmişlerdi
    yine transferin son gününe kalacaz, korkuyorum kimseyi alamıycaz diye

biri der sissoko öbürü der nuri şahin
    kaç para ulan bugün bi hendrix? yeter parası batsın en iyisini alın gelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 24 Ağustos 2018; 21:7:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

https://www.sporx.com/leicesterdan-slimani-transferi-icin-aciklama-SXHBQ728196SXQ

Aynen sabah bunu ben de okudum en azından maaşından kurtulduk demişler
  • Sissoko çok çok iyi bir oyuncu,toplu topsuz her türlü oyunda beklentilere cevap verebilecek kapasitede,iyi gününde iki kişiyi beraberinde getirir götürür,dana gibi güçlü bir oyuncu.Patlayıcılığı muazzam.

Tek eksiği ince işler beklenmemesi olacaktır,ancak kaba ve ara işleri ziyadesi ile yapar.

Eljif,Sissoko,Ekici gibi bir üçlü yanlarına maçına göre Topal faktörü kağıt üstünde göze gayet güzel geliyor ancak Ekici'nin devamlılık sorunları ince iş için sıkıntı arz edebilir,olmazsa bu alana Valbuena eklenebilir.

Sissoko'nun dinamizmi ve toplu oyunda yeteri kadar iş yapabilecek olması ile Valbuena da istediği rahatlığa kavuşabilir.Ana dillerinin Fransızca olması da cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

https://www.sporx.com/leicesterdan-slimani-transferi-icin-aciklama-SXHBQ728196SXQ

30 milyon vermiş adamlar. biz 30 milyon bu adama versek stadı yakarız.
  • Lucas paqueta gelse varya, Alex’ten sonra ilk defa taraftarlarin gozleri bayram eder. Ama cok zor transfer, imkansiza yakin.
    Bu adam yeni Neymar olabilecek kapasitede. Orta sahamiza ilac olur ilac. Ama 8 degil 10 numara pozisyonunda cok etkili tabi.
    Bilen bilir bu oyuncuyu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisbt

Ekici duzelmezse ne sisokko ne elif is yapamaz

Kaleci

Sol bek

8 no

10 no

Bi kanat

+ ayew ve slimani form tutacak...

Hayal bizim sampiyonluk

Takimda calim atacak yada suratini kullanacak adam yok, duran top kullanacak yada sut atacak adam yok, pasor yok..
    Hatem ben arfanin gencini bulmak lazim, yada alexin veliahtini, zaten bulamayiz..

Turkiye liginde buyuk takimsan ozel meziyette oyuncularin olacak, savunma falan yapmican, kontra icin topali geriye koy bitti, kalende iyiysi, stoperler havaya hakimse gol yemezsin

Asil mesele hucum, orta sahan sikistiginda uzaktan vuracak, kanatlar ve bekler calim-orta uzmani olacak, adam yiyen suratli forvetin olacak, gobekten dikine giden adamin olacak..

Yoksa anadolu takimlari sana gobegi kitler, seni kanada iter, ortayada 2 hayvan stoperle vurdurmaz..
    Anadolu maçlarımızın tipik özeti.Sonra bi tanede Volkanın hatasından gol yeriz 1-0 biter her maç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Aynen sabah bunu ben de okudum en azından maaşından kurtulduk demişler

Alıntıları Göster
    abi ben kiralarken bile kariyeri inişe geçtiği için artık takımda yer bulamayan şöhretli adamlar yerine,

yeteneğiyle büyük takıma gelmiş ama kadro inanılmaz kaliteli olduğu için henüz kadroya giremeyen
    1 yıl kiralansın denilen adamlardan yanayım

daha önce de söyledim ayew kötü değil ama baktığında ayewle onyekuru arasında fark var. onyekuru belki 1-2 yıla psgye gider
    ama ayew o defterleri çoktan kapattı

adam kiralarken buna dikkat etmek lazım. sissoko konusunda da iyi düşünmek gerekiyo
    çünkü 8 numara transferi bizim ligdeki kaderimizi belirleyecek galiba, müthiş birini almamız lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 24 Ağustos 2018; 21:16:53 >

• Aurelio 30 yaşında, appiah 27 yaşında gitmiş bizden. Böyle efsane adamlar birkaç yıl oynadı, topal ve hasansiyo 7-8 yıldır gitmedi.

• Wilshere eljif sissoko ortasahasi izleyebilseydik keske

• İzlediniz mi bilmiyorum da Souza gerçek Fenerlidir. Takıma hırsıyla, karakteriyle her zaman elinden geldiğince katkıda bulundu. Sistem kurbanı oldu. Yolu açık olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

Dünyanın en saçma kıyası olmuş. Biri santrafor diğeri ön libero. Biri 33 yaşında, diğeri 29 yaşında.
  • 
Sayfa: önceki 20702071207220732074
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.