Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2058. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20562057205820592060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Viscayı 4 e vermek net aptallıktır. Umarım alırız ama %1-2 ihtimal veriyorum o fiyatlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Visca nedir arkadaş ? Gerek yok. Mahsun oynasın visca falan geleceğine.
    Son 4,5 senedir yaptığı istatistikler ortada. Kendinizi komik duruma düşürmeyin. Elimizdeki bütün kanatlardan daha iyi. Ligdeki de en iyi kanat oyuncularından biri.

• Beinsports Nuri Şahin Fenerbahçe'ye önerildi diyor. Ne dersiniz? Uygun bir maliyetle iş yapabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Hocam altın bir kural var. Hiçbir başarı cezasız kalmaz.

Gomis'in zam talebinde bulunduğu haberleri çıktı. Ki kendi açısından çokta haksız sayılmaz. Adam geçen sezon, takımın tek forvetiydi. Hiç aksamadan, 40 maç oynadı. Yaklaşık 40 gole de katkı verdi. 9 kez maçın adamı seçilmiş.

Bu adam 33 yaşında. Vazovagal Senkop rahatsızlığı var. Normalde bir sezonda, takımın tek forveti olarak aralıksız 40 maç oynaması, bu yaşta mucize.

Bu sezon kalsaydı 3.350.000 € maaş alacaktı. Belhanda ve Feghouli 4 - 4.500.000 civarı kazanacak. Kendi akranı golcülerin maaşı da belli az çok. Negredo,Burak,Adebayor... Hiçbirinin maaşı 3.5 aşağısı değil.

Maaşına zam istemiş olması, kendi açısından anormal değil yani. Şiddetle reddedilmiş talebi. Bütün bunlar olurken de, 33 yaşına gelmiş Donk'un sözleşmesi aynı tarifeden hatta zamlı olarak 2 yıl uzatıldı.

Bu noktadan sonra iki taraf için de ipler koptu. Galatasaray yönetimi süreci iyi yönetmedi. Yönetemedi değil yönetmedi. Çünkü Terim'de Gomis'i istemiyordu esasında. Tam anlamıyla tercih edeceği bir oyuncu tipi değil. Onun için de bu durum bir fırsat oldu gibi. Kupa maçında son penaltıya da bilerek bıraktı. Kaçırırsa fırsat doğar diye.Oyuncuyu kazanıp,anlaşmak yerine kovdular resmen.

Malı mundar etmiş oldular bir yerde. İşi bilen ellerde en az 10 civarına pazarlanacak oyuncu, yok pahasına gönderildi.
    Yerine de muhtemelen toy, hızlı birini alacaklar ama Gomis'in yarısı kadar katkı veremeyecek.
    Ben büyük zarar edeceğimizi düşünüyorum. Bu durum en çok sizin takıma yarayacak sezon içinde. Uzun uzun yazıp kirlettim konunuzu, kusura bakmayın. Mesaja cevap vermek istedim.

Alıntıları Göster
    gomis'le takım içinde ne gibi sorunlar yaşandı bilmiyorum ama 6 milyona satılması başarısızlıktır.

abdurrahim albayrak transfer işlerinin başında ama iş bitirici biri değil. akbaba transferini gereksiz çok uzattı ve sürekli basını meşgul etti, taraftarı oyaladı. akbaba'yı taraftarın gözünde olmazsa olmaz noktasına getirdi. bu durum hem akbaba'nın hem de alanya'nın elini kuvvetlendirdi. işin sonunda da ederinin çok üstünde bir rakama getirebildi. hem kulüp gereksiz bir külfetin altına girdi hem de taraftarın akbaba'dan beklentisi çok üst düzeye çıktı. geçen sene aynısını özbek , feghouli için yapmıştı. sonuç ortada.

benim takım gözetmeksizin görüşüm bir transfer olmuyorsa zorlamayacaksın. abdurrahim albayrak'ı kişilik olarak seviyorum, düzgün bir insan ama bu transfer işlerinde pek başarılı değil.

• Sistem Bilgisayar kullanıcısına yanıt
    Adam 7 yıllık kariyerinde 1 kere sakatlanmış ( 58 gün)

Müzmin sakat kelimesinin anlamını biliyor musunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Beinsports Nuri Şahin Fenerbahçe'ye önerildi diyor. Ne dersiniz? Uygun bir maliyetle iş yapabilir mi?
    hayır

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    4m euro gibi bir bonservisle gelecekse çok iyi transfer olur. Bugüne kadar Avrupa'ya nasıl transfer yapamadığına şaşırdığım bir adamdır. Ligin kalitesinin üstünde bir adam Visca.

• Visca transfer olursa kendime İskender / kola ısmarlayacağım!!!

• adam gelmiş viscaya sallıyo senin takımında kim visca kadar iyi oyuncuda sallıyosun
  • Arkadaşlar Visca duyumunun kaynağı nedir kaçırdım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

adam gelmiş viscaya sallıyo senin takımında kim visca kadar iyi oyuncuda sallıyosun
    Aynen hocam popi olmak için zirvaliyorlar. Visca biraz daha şanslı olsaydı şu an David Silva denen keltoşu kesmiş ve City'nin değişmez oyuncusu olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Adam 7 yıllık kariyerinde 1 kere sakatlanmış ( 58 gün)

Müzmin sakat kelimesinin anlamını biliyor musunuz ?
    Verdiğim linke baktın mı?

Adam geçen yılı neredeyse boş geçmiş. Sırf kadroda göründüğü için sakat değilmiş gibi izlenim var. Kadrodaki adam neden oynamasın? Sonradan dahi girdi maçlar sayılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistem Bilgisayar -- 24 Ağustos 2018; 12:28:10 >
  • nopnog kullanıcısına yanıt
    senertheking S kullanıcısına yanıt
    Avrupa'ya transfer yapamiyor çünkü sanıldığı kadar iyi oyuncu değil. Visca gol üretir asist yapar ama o boyda diger adamlarin yaptığı seyler adam geçmek, pas atmak gibi konularda zayif sayilir. Visca basaksehir yapilanmasi tamamlanmadan önce vasat bir oyuncuydu sistem on plana cikardi onu. Katki sağlar ama mahsun'u iki seneye 10 milyona gönderirsin en az bu bedava gider.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Beinsports Nuri Şahin Fenerbahçe'ye önerildi diyor. Ne dersiniz? Uygun bir maliyetle iş yapabilir mi?
    Allah korusun. Nuri Oynayacağına Ozan oynasın daha iyi. Sonra transfer yaptık diye orta sahaya oyuncu almazlar.

• Seneye şaka maka eğer sezon içinde hiç bir oyuncu ile kontrat yenilemezsek maaş bütçemiz 21 milyon euroya düşecek. Seneye klüpte köklü değişim olacak gibi.[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

Bi fenerli olarak 2,5 yıl önce futbol izlemeyi bıraktım. İyi ki bırakmışım

Hiç sinirlenmiyorum. Mis gibi.

Herkese tavsiye ederim.
    biz bırakmadık, gelinen noktadan da gayet memnunuz. izledik, yorumladık, isyan ettik, gördük her şeyi. vazgeçseydik, sorumluluk almasaydık belki de aziz şuan arazi bakıyordu bir yerlerde.

eğer bir şeyi gerçekten seviyorsanız ama sevdiğiniz yönleri zamanla eksiliyorsa vazgeçmek yakışmaz.

izlemeyi bırakmayacağız, görmezden gelmeyeceğiz, yokmuş gibi davranmayacağız. Takip edeceğiz, izleyeceğiz, irdeleyeceğiz, eleştireceğiz, şikayet edeceğiz. Yok öyle dikensiz gül bahçesi

• Kartal3421 kullanıcısına yanıt
    Fenerli olarak katılıyorum. Adını ilk kez gelirken duyduğumuz bir oyuncunun bize katkısı sıfır olur. FFP var diye transferde saçmalamak zorunda mıydık? Daha genç bir forvet ucuza bulunabilirdi. Bunun yaşı da genç değil. Comolli net bir biçimde çuvalladı. Güya geniş bir scout ağı varmış. Slimani, Frey çok iyi (!) Son iki satışın onun sayesinde olduğunu sananlar beni çarmıha gerebilir ama durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 24 Ağustos 2018; 12:35:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HastaSiempre1940

Kjaer kadroya alınmıyor üstüne ilgilenen iki kulüp var deniliyor ve Galatasaray Maicon'u gönderiyor bence transferin olma olasılığı kuvvetli.
    söylediğiniz gibiyse benim daha çok merak ettiğim kjaer'in neden kadroya alınmadığı. normal şartlarda sevilla'da banko oynayabilecek birisi.
  • diğerlerini bilmem de volkanla kesin seneyede imzalarız bence

bu sene zaten şampiyon olamıcaz onun yüzünden. ama gs maçında şov yaparsa 1 yıllık sözleşmeyi daha kapar gibime geliyor
    birde formasını falan öpsün ve en büyük fenerli ilan edilir

sonra seneyede şampiyon olamayız ve ali koç istifa sesleri başlar
    @nediyonlasen
  • quote:

Orijinalden alıntı: arnold_

biz bırakmadık, gelinen noktadan da gayet memnunuz. izledik, yorumladık, isyan ettik, gördük her şeyi. vazgeçseydik, sorumluluk almasaydık belki de aziz şuan arazi bakıyordu bir yerlerde.

eğer bir şeyi gerçekten seviyorsanız ama sevdiğiniz yönleri zamanla eksiliyorsa vazgeçmek yakışmaz.

izlemeyi bırakmayacağız, görmezden gelmeyeceğiz, yokmuş gibi davranmayacağız. Takip edeceğiz, izleyeceğiz, irdeleyeceğiz, eleştireceğiz, şikayet edeceğiz. Yok öyle dikensiz gül bahçesi

Alıntıları Göster
    Helal olsun hocam gerçek bir kanaryasiniz. Bu takım başarısız olunca maç izlemeyi biraktim diyen tiplere uyuz oluyorum. Futbol böyle bir şey değil. Futbol Battlefield veya Call of Duty multiplayeri da değil.

• 
Sayfa: önceki 20562057205820592060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.