Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
126.555
Cevap
187
Favori
1.949.534
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    3494 Mesaj
    adam gelmiş viscaya sallıyo senin takımında kim visca kadar iyi oyuncuda sallıyosun
    |
    |

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

adam gelmiş viscaya sallıyo senin takımında kim visca kadar iyi oyuncuda sallıyosun
    Aynen hocam popi olmak için zirvaliyorlar. Visca biraz daha şanslı olsaydı şu an David Silva denen keltoşu kesmiş ve City'nin değişmez oyuncusu olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Kakà

Adam 7 yıllık kariyerinde 1 kere sakatlanmış ( 58 gün)

Müzmin sakat kelimesinin anlamını biliyor musunuz ?
    Verdiğim linke baktın mı?

Adam geçen yılı neredeyse boş geçmiş. Sırf kadroda göründüğü için sakat değilmiş gibi izlenim var. Kadrodaki adam neden oynamasın? Sonradan dahi girdi maçlar sayılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistem Bilgisayar -- 24 Ağustos 2018; 12:28:10 >
    [14 Temmuz 2020 21:54:29 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Avrupa'ya transfer yapamiyor çünkü sanıldığı kadar iyi oyuncu değil. Visca gol üretir asist yapar ama o boyda diger adamlarin yaptığı seyler adam geçmek, pas atmak gibi konularda zayif sayilir. Visca basaksehir yapilanmasi tamamlanmadan önce vasat bir oyuncuydu sistem on plana cikardi onu. Katki sağlar ama mahsun'u iki seneye 10 milyona gönderirsin en az bu bedava gider.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: nopnog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör senertheking
  • Binbaşı
    1214 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Beinsports Nuri Şahin Fenerbahçe'ye önerildi diyor. Ne dersiniz? Uygun bir maliyetle iş yapabilir mi?
    Allah korusun. Nuri Oynayacağına Ozan oynasın daha iyi. Sonra transfer yaptık diye orta sahaya oyuncu almazlar.

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

Bi fenerli olarak 2,5 yıl önce futbol izlemeyi bıraktım. İyi ki bırakmışım

Hiç sinirlenmiyorum. Mis gibi.

Herkese tavsiye ederim.
    biz bırakmadık, gelinen noktadan da gayet memnunuz. izledik, yorumladık, isyan ettik, gördük her şeyi. vazgeçseydik, sorumluluk almasaydık belki de aziz şuan arazi bakıyordu bir yerlerde.

eğer bir şeyi gerçekten seviyorsanız ama sevdiğiniz yönleri zamanla eksiliyorsa vazgeçmek yakışmaz.

izlemeyi bırakmayacağız, görmezden gelmeyeceğiz, yokmuş gibi davranmayacağız. Takip edeceğiz, izleyeceğiz, irdeleyeceğiz, eleştireceğiz, şikayet edeceğiz. Yok öyle dikensiz gül bahçesi

• Yüzbaşı
    672 Mesaj

Fenerli olarak katılıyorum. Adını ilk kez gelirken duyduğumuz bir oyuncunun bize katkısı sıfır olur. FFP var diye transferde saçmalamak zorunda mıydık? Daha genç bir forvet ucuza bulunabilirdi. Bunun yaşı da genç değil. Comolli net bir biçimde çuvalladı. Güya geniş bir scout ağı varmış. Slimani, Frey çok iyi (!) Son iki satışın onun sayesinde olduğunu sananlar beni çarmıha gerebilir ama durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeşilOk -- 24 Ağustos 2018; 12:35:21 >
    |
    |
    Kartal3421 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DeletedUser

Kjaer kadroya alınmıyor üstüne ilgilenen iki kulüp var deniliyor ve Galatasaray Maicon'u gönderiyor bence transferin olma olasılığı kuvvetli.
    söylediğiniz gibiyse benim daha çok merak ettiğim kjaer'in neden kadroya alınmadığı. normal şartlarda sevilla'da banko oynayabilecek birisi.
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    diğerlerini bilmem de volkanla kesin seneyede imzalarız bence

bu sene zaten şampiyon olamıcaz onun yüzünden. ama gs maçında şov yaparsa 1 yıllık sözleşmeyi daha kapar gibime geliyor
    birde formasını falan öpsün ve en büyük fenerli ilan edilir

sonra seneyede şampiyon olamayız ve ali koç istifa sesleri başlar
    @nediyonlasen

Orijinalden alıntı: arnold_

biz bırakmadık, gelinen noktadan da gayet memnunuz. izledik, yorumladık, isyan ettik, gördük her şeyi. vazgeçseydik, sorumluluk almasaydık belki de aziz şuan arazi bakıyordu bir yerlerde.

eğer bir şeyi gerçekten seviyorsanız ama sevdiğiniz yönleri zamanla eksiliyorsa vazgeçmek yakışmaz.

izlemeyi bırakmayacağız, görmezden gelmeyeceğiz, yokmuş gibi davranmayacağız. Takip edeceğiz, izleyeceğiz, irdeleyeceğiz, eleştireceğiz, şikayet edeceğiz. Yok öyle dikensiz gül bahçesi

Alıntıları Göster
    Helal olsun hocam gerçek bir kanaryasiniz. Bu takım başarısız olunca maç izlemeyi biraktim diyen tiplere uyuz oluyorum. Futbol böyle bir şey değil. Futbol Battlefield veya Call of Duty multiplayeri da değil.

• Teğmen
    241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SxDark

Hasan aliyi isteyen yokmu yaw
    valla ben istiyorum. köyde patates tarlalarını belleyecek adam lazım, izlediğim kadarıyla hasan ali bellemek konusunda 10 numara biri. pederi gönderdik bakalım istanbul'a. görüşmeler olumlu sonuçlanırsa hasan ali bu sezon kastamonu'da
  • Yarbay
    8007 Mesaj
    Nuri Şahin doğru mu bilmem ama işimize yarar yaşı geçiyor olsa da ortasaha alternatifi olarak ve stili olarak uygun. Uçuk maliyet yoksa alınabilir kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illfeel -- 24 Ağustos 2018; 12:42:35 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: omer14

souza satılması çok iyi hamle oldu

artistlik yaparak dünya uzerınde başka oyuncu yok gibi alınmıştı

pazarlık bile yapılmadan fesih bedeli ödenerek

4 ay sonra mecbur imza parası verip uzatılacaktı ve son adresi kalacaktı 3-4 yıl yine elimizde

Hollanda Belçika ve Portekiz lig takımlarının yasadıgı oyuncu satma zevkini peş peşe yaşamak nasıl bir duygu ilk kez yaşadık sanırım aynı hafta da 2 adetle

elif bu sene şöyle iniesta-xavi vari bir oyuncu olacağını ispatlasa 35-40 bu piyasa da rahat eder
    "artistlik yaparak dünya uzerınde başka oyuncu yok gibi alınmıştı

pazarlık bile yapılmadan fesih bedeli ödenerek"

Peşin hükmü ne kadar da çok seviyorsunuz. Terraneo söyledi ya, Souza'yı kulübü satmıyormuş, adamlar pazarlık için koltuğa oturmadılar bile. Sao Paolo taraftarı da gitmesini istemiyordu, biz de fesih bedelini ödeyip aldık. Zaten fesih bedeli olmasa o dönem Josef'i 15'den aşagi alamazdın. Adam formunun zirvesindeydi, 26 yaşındaydı ve 1-2 ay önce Brezilya milli takımına seçilmişti. Böyle bir oyuncuyu 8'e almak başarıdır

|
    |

• Yarbay
    5750 Mesaj

|
    |

volkan-erten-neustader-skrtel-yigithan-ismail-şener-soldado

bu isimlerden sadece yiğithan ve şener ile anlaşılmalı yeni stoper bulamazsak skrtel ile 1+1 yıllık kontrat yapılabilir tekrar
    |
    |

+Sağolun gençler övdüm de geldim

|
    |
    nuri yaşı ve sakatlık sorunu nedeniyle soru işareti . ama gelirse 6 numarada regista rolünde çok iyi olur. uzun zaman sonra top çıkarabilen bir orta saha. tabii 8 numara için alınırsa hüsran olur.
    |
    |

|
    |
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.