Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
126.555
Cevap
189
Favori
1.949.077
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    4603 Mesaj
    [07 Temmuz 2020 21:54:29 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Frey'i izlemedigim için videolarina bakara konuşuyorum. Bizim ligde bu standartta top oynarda banko forvet olur. O boyla adam geçiyor, tek dokunuşu iyi, en önemlisi bir pivot olarak ARA PASI atabiliyor. Bu nadirdir. Genelde boy 180'i aştıgında yani ayağı çok büyük olduğunda oyuncularin teknik kapasitelere düşüyor. Çünkü topa ince manevra yaptirmak için küçük bir ağaca ihtiyacınız var.

Barış gibi alper gibi adamlara çok gol pasi ya da gol pasi öncesi pasi verebilir. Fakat bunlar videoda gorduklerim. Hep basarili hareketleri var dogal olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Nerdeyse ben bile Araplara sempati duyacağım. Bu sezon bizi ipten aldılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 666azazel

en iyi oyuncunuz gitti ... çok arayacaksınız topal tek başına yetersiz kalacaktır
    haklısınız hocam. benim de şu takıma banko yazacağım ilk adamdı. orta sahada çok iyi top kesiyordu ve gerektiğinde de ileri çıkıp gol arayan biriydi. eksik kaldığı bir konu kaptığı topları çok daha verimli bir şekilde oyuna sokabilirdi sanırım.

ama gel gelelim 10 ay sonra bu adam serbest kalacak. bu sene sportif başarı beklentisi olmayan biri olarak mali durumlar göz önüne alındığında başarılı bir satış oldu. hayırlısı olsun.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    498 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crazydange

Allahım bize hasan alininde başta takımlara transfer olduğu günleri göster şu kalan son transfer günlerinde (Amin)
    Hasan Ali ile birlikte Volkan da gitmeli bence.

Not.Ben Comoli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Sol bek Ömer Bayram hayırlı olsun, taa kayserideyken alacaktık boşuna 2 yıl geçti
    Benim anlamadığım bizim bu topçular nasıl kabul etti bu arap takımlarını ? Sen tut gece alemlerini barları eğlenceyi bırak şeriatın kol gezdiği topraklara git iyi ikna etmişler valla

Orijinalden alıntı: erenfb1907

Benim anlamadığım bizim bu topçular nasıl kabul etti bu arap takımlarını ? Sen tut gece alemlerini barları eğlenceyi bırak şeriatın kol gezdiği topraklara git iyi ikna etmişler valla
    Kapali kapilar ardinda ibiza dan hallice kari kiz eglencesi var hey gidi

|
    |

Arapları kapalı müslüman mı sanıyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    erenfb1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1168 Mesaj
    Niang'dan sonra istediğim bir golcü gelmedi. Dribblingi, bitiriciliği, pası, gücü, hızı ve kafa vurması iyi olan bir Afrikalı oyuncu alsak ne güzel olurdu.

Frey umarım beklenilenden fazlasını verir. Fernandao'nun daha teknik versiyonu diyebiliriz

|
    |

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

doğru diyorsun da düzen böyle maalesef. cocu da psv'de 440 bin euro alıyordu bizde 2 milyon alıyor

Alıntıları Göster
    Cocu nun 2M aldığı falan yok, kendisi söyledi basın toplantısında PSV'de aldığımdan daha fazla para almıyorum diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Eski çağlarda ejder, kaplana denk görülen tek yaratıktı.
  • Teğmen
    118 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CemalSanane

Michael Frey youtu.be seyrettim yaptığım analiz sonucu ibrahimoviç bi tık altı cavani bi tık üstü
    Objektif olalım. Frey>İbrahimovic

|
    |

Orijinalden alıntı: fasakasa

Arapları kapalı müslüman mı sanıyorsun?
    Değildir elbette ben lokasyon olarak söyledim...Sonuçta istanbul gibi eğlence mekanları gece hayatı yoktur

|
    |

Fernandao: 2.500.000 €

Guiliano: 10.500.000 €

Josef de Souza: 12.000.000 €

Total: 25.000.000 €

Gelenler

Berke Özer: 2.500.000 €

Barış Alıcı: 1.500.000 €

Islam Slimani: 1.500.000 €

Ferdi Kadıoğlu: 1.400.000 €

Andre Ayew: Kiralık

Total: 6.900.000 €

😉😉😉😉😉

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
  • Yarbay
    2825 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

Burada Caner'in maçın kaybedilmesini sağlayan bir sürü hatasını sayabilirim ama Hasan Ali'nin sıfır dedin mi bütün inandırıcılığını kaybetmiş olursun.Caner'in kaybettirdiği 3 maç var ise sezonda 13'ün de de kazanılmasına direkt katkı yapmıştır.Caner 2016'da bizden ayrıldı.O dönemden beri sakatlık vs. durumu olmadığı sürece Hasan Ali oynadı.2 sezon yaklaşık kupa vs.. derken 80 maç oynandı varsayalım.Hasan Ali'nin 80 maçta mükemmel oynadığı,yaptığı bindirmelerle,açtığı ortalarla,çizgiye inmeleriyle kazandığımız,maçın adamı olduğu 5 maçı önüme koyabilir misin veya bu yazdıklarımı okurken hafızanda canlanan bir maç var mı?
    Beğenmediğin Caner'in Süper Lig'te 3.8 maçta bir skora katkısı varken Hasan Ali'de bu oran 9.8 Hasan 195 maç Caner ise 244 maç oynamış Süper Lig'te.Caner 29,Hasan Ali 28 yaşında.

Alıntıları Göster
    Bir solbek in oncelikli gorevi savunmadir , tabiki hucum katkisida onemli ama oncelik savunma , sana 6 mac kazandirir ama oyle bir yerde oyle bir pozisyon hatasi yaparki seni sampiyonluktan eder , futbol bu rulet degil futbolun amaci gol yemeden gol atmaktir , caner gibi risk barindiran oyunculari hucum bolgesinden secmek gerekir .

• Yüzbaşı
    568 Mesaj

|
    |

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ozan'ı ciddi ciddi istiyor musunuz?

(Kulüpten değil taraftardan bahsediyorum.)

Alıntıları Göster
    Pardon biraz geç oldu ama.

Ben şahsen istiyorum.Ozan Tufan hala değerlenebilecek,değerlendirilebilecek biri.Özellikle Şenol Güneş varken yeniden sıçrama yapabilir.Ayrıca 6 numara olarak(sizde 6 numara bolluğundan dolayı ne kadar 8 olarak kullanılsa da) top tekniği yüksek,dikine giden,rakip cezasahasını zorlayan,uzaktan şut deneyen,soğukkanlı ve defansif özellikleri iyi bir 6 numara. Ozan Tufan, Modern bir 6 numara bana kalırsa bir cevher 23 yaşında hala ve hala umudum var benim ondan sadece onun dilinden anlayan iyi bir hocaya ihtiyacı var.onu arkasından itekleyip tekrar sahaya sürüp vitrine çıkaracak 2 hoca var şuan.Biri Fatih Terim diğeri Şenol Güneş. O yüzden istiyorum.

• Binbaşı
    1246 Mesaj

Helal olsun gercekten basarili transfer politikasi uyguluyor yonetim. Gelecegi olan oyunculari teansfer etmemiz beni daha cok mutlu ediyor

|
    |
    William F. Buckley Jr. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Senin ilini ve töreni kim bozabilir!
    Titre ve kendine dön!
    "Bilge Kağan"
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.