Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (2019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20172018201920202021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ya habibi Alper Potuk. Okuyun burayı Arap kardeşler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reyes akşama doğru inecekmiş İstanbul'a. Parayı sokağa savurmuyoruz artık. Para var diye uçuk bonservisler verme devri kapandı. Reyes bedava geliyor zaten. Frey için istenen miktar düşük. 4 milyon € deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tqrr

Bu doviz artisini yazanlari israrla anlamiyorum.

Ffp euroyla aldigin adam euroyla. Yok euro artti kardayiz ne guzel

Guzel kafa bence. Turk oyuncuda alsan euro veriyorsun anlamadim arkadas.

Demiyorki gecen sene 100bin satsak x euroydu simdi x/2 euro ...
    Sadece oyuncu satışından para kazanılmıyor. Kombine forma vs tl ile satıyorsun, 3 sene önce atıyorum 80m tl edecek adamlar 150m tl ye gitti.

Bu arada frey hayırlı olsun, bence tam f/p transferi olacak

• Frey’i ilk kez duymama rağmen ilk günden beri aşırı ısındım. Nedense çok seveceğiz gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 23 Ağustos 2018; 12:32:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSgn

Tamamen yanlış anlamışsınız kulüp doktorları rvp için "bu adam kronik sakat, almayın" şeklinde rapor sunuyor. Aziz de "Basın haber yaptı, almazsak rezil oluruz" diye bilerek sakat adamı aldı. Rvp yle konuşup anlaşan terrano, sağlık kontrolü sonrası sakat olduğunu bile bile onay veren aziz. Umarım anlatabilmişimdir. Çok şükür o günler geçti diyerek azizi kastettim. Zira gençliğimin katilidir kendisi.
    Daha iyi anladım hocam. Şükür o günler geçti
  • akıyo maşallah akıyo ;)
  • Kadro oluştururken M.Topal'l yazmayın büyük düşünün topal hasan ali bunlar ve benzerleri bu takımda forma giyecek çapta olmadılar

• Darkstrom kullanıcısına yanıt
    Bahsedilen rakam 2.5 diye duydum. Siz nerede duydunuz 4 ü ?

• Freyin bonservisi ne kadar önemli olan o. umarım fazla verilmemiştir
  • santraforlar her zaman sevilir 24 yasinda 4 yillik sozlesme. iyi is cikarmisiz. bakarsin slimani ve soldadoyu keser

• Frey tamam

Reyes tamam

Orta Saha , Solbek?

DIRAR - KAMENI - AATIF - KOYBASI bu çöpleri acilen yollayın takımın motivasyonu düşüyor bu sünepeler yüzünden.

• Geçenlerde Cristian Ramirez için de Güney Amerika basını Fener'de diye yazıyodu yalan çıktı. Şimdi de Meksika'lılar Reyes Fener'de diyor bu da patlayabilir.

• Frey bizim Elmander'imiz olacak demişti bir arkadaş . Katılıyorum hayırlı olsun. Parlatabilirsek iyi bir fiyata da okuturuz.
  • Riba daba dam dam dam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykut Baba

Frey tamam

Reyes tamam

Orta Saha , Solbek?

DIRAR - KAMENI - AATIF - KOYBASI bu çöpleri acilen yollayın takımın motivasyonu düşüyor bu sünepeler yüzünden.
    Şu yazdığın isimler defolup gitse ne güzel olacak.. Ben Frey çok tanımıyorum ama inşallah faydalı olacaktır bize...

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Bu adam uzun zamandır sakat ve zaten ağır bir oyuncu. Alırlarsa büyük hata yaparlar.

Alıntıları Göster
    Bedelsiz olması iyi. Şuan Fenerbahçe deki stoperlerden iyi mi ? Önemli olan bu.

Neustadder zaten asıl mevkisi stoper değil. Mecburiyetten orada oynuyor.

Skrtel iyi oynuyor. D Reyes Skrtel ikilisi uyum sağlayabilecek mi ? Alınırsa umarım iyi ikli olurlar Skrtel ile.
  • frey nedir , necidir bilen var mı ? izleyen falan var mı kaliteli midir? Artık adam akıllı şut çekebilen bir forvetimiz olsun yahu
  • Kante1907 K kullanıcısına yanıt
    Ramirez ile görüşüldü ama anlaşma sağlanamayınca yalanlandı bana kalırsa. Duyumlar da bu yönde. Uçuk bir maaş talep etmiş vatandaş sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Şimdi işin yoksa 9 tane forma al.

Bu totem tuttu galiba, Renato Sanchez gelirse 5 tane şort alacağım.
    hocam bir tane de bana alabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarısı kadar hırslı olursa vatandaşının burada taraftarın sevgilisi olur

• 
Sayfa: önceki 20172018201920202021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.