Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
126.555
Cevap
188
Favori
1.949.198
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    101 Mesaj
    Bana göre Souza yerine Topal satılmalıydı ama adama sözleşmesi bittiğinde bile Avrupa'da Espanyol'dan başka kulüp talip olmadı üstelik bizden aldığı ücretin çok daha altını teklif ettiler. Sırf Beşiktaş veya Galatasaray'a gitmesin diye kazık bir sözleşme yapıldı.
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Yüzbaşı
    869 Mesaj
    Josef ile ilgili yemek ısmarlıycak biri vardı forumda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Araplar twitterda dün 10 milyon teklif ettiklerini Fenerbahçe yalanlama haberini yayınladıktan sonra 12 milyon civarı teklif ettiklerini yazıyorlar. Ffp var diye araplar bile ölücülük yapmaya çalışıyorlar. Comolli çok iyi pazarlık yapmış.

|
    |

Adam inceyi çakmış Avrupa da demiş.Yemeği unutun :)
    |
    |
    !sTaNbLuE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Şimdi işin yoksa 9 tane forma al.

Bu totem tuttu galiba, Renato Sanchez gelirse 5 tane şort alacağım.
    Bayern'deki Renato Sanches'den mi bahsediyorsuzsunuz ben mi yanlış anlıyorum, geçen gün de birisi söyledi bunun aynısını. Tinercilik yapmaya gerek yok arkadaşlar. Bayern Sanches'i kiralamak istese bile kiralayacağı takım Bundesliga'da olur Fenerbahçe ne alaka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmodov -- 23 Ağustos 2018; 12:19:58 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lordem

yalnız gözden kaçan bi nokta var, o biri 15 yaşında
    |
    |
    iyi okutmak lazım josefi
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Lordem

@geng

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: geng

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Binbaşı
    1326 Mesaj

emre akbaba konusunu bu kadar abartmayacaklardı. kaşındınız....demek bedavaya adam kiralıyodunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 23 Ağustos 2018; 12:20:36 >
    |
    |
    Diego Reyes kesin gibi

|
    |
    Porto'da sözleşmesi yenilmeyen Diego Reyes, Meridiano'nun (Meksika) haberine göre bugün Fenerbahçe ile transfer görüşmesi için İstanbul'a iniş yapacağı iddia edildi.
    |
    |
    Allah ayıramaz dediniz, Comolli kanseri söktü attı takımdan. İyi bir para var elimizde şuan iyi yoldayız. Ben açıkçası Comolli'nin eli bolken yaptığı transferlerden çekiniyorum :( Liverpool'da da aynen böyle bir durum vardı yaptığı transferler tutmadı, elde para yokken daha iyi işler yapıyor bu adam ama umarım bizde farklı olur durum. Şöyle bir kadro çok iyi olur.

Transfer

Dirar Skrtel Transfer Transfer

Topal-Elif-Transfer

Barış- Slimani- Ayew

Frey de alınmış sanırım yeterli yedek forvetimiz de var artık. Şu mevkilere iyi oyuncular gelsin Avrupa'da başarı kaçınılmaz. Ligde de olağanüstü bir şey olmazsa şampiyonluk yarışında oluruz.

|
    |

Yahu hocam sabah sabah güldüm ya. O isim Paqueta ve bonservissiz Marchisio/Ramires.
    |
    |
    august landmesser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan :D
    |
    |
    |
    |

Tamamen yanlış anlamışsınız kulüp doktorları rvp için "bu adam kronik sakat, almayın" şeklinde rapor sunuyor. Aziz de "Basın haber yaptı, almazsak rezil oluruz" diye bilerek sakat adamı aldı. Rvp yle konuşup anlaşan terrano, sağlık kontrolü sonrası sakat olduğunu bile bile onay veren aziz. Umarım anlatabilmişimdir. Çok şükür o günler geçti diyerek azizi kastettim. Zira gençliğimin katilidir kendisi.

|
    |
    biozard09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bir kaç videosuna baktım ama aradığımız adam gibi gelmedi bana açıkçası. Abartı derecede şutu düşünüyor ve gördüğüm kadarıyla şutları genelde sert biçimde kalecilerin üzerine vuruyor. Orta sahada ara pası atabilecek , adam eksiltebilecek yeri geldiğinde şutta atabilecek bir oyuncunun daha çok katkı yapacağını düşünüyorum yıllardır dediğimiz Emre Belezoğlu tarz biri lazım bize.
    |
    |
    Caner-Medley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.