Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (7 Mobil) - 6 Masaüstü7 Mobil
126.555
Cevap
189
Favori
1.949.067
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FLameS.7

4 yılda 3 GS şampiyonluğu gördüğün yılları özlüyorsan, çöp hocanızla size başarılar. Cocu belki kötü bir yıl geçirebilir bizle, ama bu durum Ayk*t'un FB tarihinin en vasıfsız, çöp, korkak, köy takımlarına elenen, akhisara 3 maçta yenilip 2 kupa veren, sahasında GS'ye kupa kaldırtan, vardarın 28 avrupa maçında sahip olduğu tek 2 galibiyetinin mimarı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Cocu kötü bir td olabilir, ama aykutu özlemek için akıl tutulması yaşamak gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Aynı fikirdeyiz renktaşım. Ben Cocu nun başarılı olacağına inanıyorum. Kötü sonuçlar olursa buna rağmen 2 yıl sabredecegim. Bu söylediklerini bir kenara yaz çünkü pişman olacaksın demek istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    152 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Bu Advocaat başımıza zor zamanımızda gelen en iyi adamdı. Transfer yapılabilseydi belki şampiyon olacaktık. Adam 10 numara diye yırtındı. Bizimkiler ala ala karavayev ı alabildi. Elindeki imkanları sonuna kadar kullanmasını bildi. Lens gibi silik bir adamı bile parlattı. Yukarıda başına verdiği demeçten neden şampiyon olamadığımız ortada zaten. Bu demece rağmen sözleşmesi biten Hasan Ali Mehmet Topal ve İsmail gibi oyuncularla tekrar sözleşme yenilendi.

Adam herşeyi dürüst bir şekilde çekinmeden söylüyordu. Kimse ders çıkarmadı.

Alıntıları Göster
    Rıdvan ve tayfası yedi bu adamı Aykut Kocaman’ı tekrar getirmek için Yok sürekli Hollanda’ya gidiyor antrenmanlarda yer almıyor vs halbuki takım Ersun döneminden sonra en agresif ve kondisyonu yüksek olduğu sezon Advocaat zamanıydı

Sizde de böyle bir sıkıntı var Rıdvan ve tayfası Volkan topal gibilerini tuttuğundan bunlar sadece taraftar tarafından eleştirebilir

Ama özellikle yabancı kendi evlatları parantez içinde adam olmayan yabancıları ise harcamaya çalışırlar özellikle yabancı td leri oraya illaki eksi futbolcu çeteden biri gelmeli , Oğuz olur Aykut olur, İsmail Kartal olur vs

Türkiye’de sportif direktörlük tutmuyor orası ayrı bir konu ama daha şimdiden comoliniyi eleştirmeye başladı oraya arkadaşlarından biri gelip yemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 21 Ağustos 2018; 20:6:5 >
    |
    |

• Teğmen
    176 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Aynen. Şu an takımın hücum hattında sorun yok. Slimani yi beslersen 20 gol garanti atar. Bize 2 ortasaha acil bir sol bek ve ayağı düzgün bir defans lazım. En acil mevkii kale aslında ama transfer yapılma ihtimali sıfır

Ortasahalardan biri defansif oyun kurucu olmalı. Diğeri de daha ofansif 8 numara. Eljif de dinamo. Ekici ve Topal rotasyon. Souza gönderilmeli.

Takımdaki sorun 1 - ortasaha kaynaklı 2 - beklerden kaynaklı. Defans hücum arasında büyük kopukluk var. Hem kanatlarda hem göbekte. 1 adet ortasaha da alınırsa şimdilik yeter. Ekici Eljif ve transfet oynar. Topal Souza rotasyon. Ama kesin bir sol bek lazım kesin.

+1907

Yüzde yüz doğru teşhis ama josef aşıkları bunu kabul etmez. Nedense bu forumda josef denen korkak kazmaya aşık adamlar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    81 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tanrıkut Mete Han

Kaleye Peter Schmeichel lütfen Barthez kovaydı

Alıntıları Göster
    Evet hem de keldi. Ama değişik bir havası vardı. Neyse Schimechel de olur. Aslnda Buffon da olabilir.
    |
    |
    Kjaer beyenmeyenleri gördükçe kahroluyorum neymiş ayağı iyi stoper lazımmış şu real Madrid Barcelona rüyasından uyanın artık bizim öyle lükslerimiz yok defansda güven veren bir isimdi kjaer kaldı ki frikikten gölde yağdırıyor şimdi frikik oldu mu hasan hali kullanıyor uyanın artık rüyalrınızdan

maalesef seçim sonrasındaki pozitif hava biraz dağıldı. bence en önemli nokta comolli. ali koç futbol şubesini sportif direktöre emanet edip , işine karışmayacak bir başkan profilinde. bu noktada da sportif direktörün becerisine kalıyor tüm iş. fakat comolli bir hayal kırıklığı şuana kadar. en büyük hataları :
    - teknik direktör belirsizliği. aykut kocaman ile yollar çok geç ayrıldı ve 'yerli olursa aykut kocaman olacak' söylemi camiayı negatif etkiledi. hatırlarsanız bugüne benzer bir karamsar tablo vardı.
    - 100 kişilik oyuncu havuzumuz var dedi ama yapılan genç oyuncu transferleri türkiye'de tanınan oyunculardı. ayew ve slimani zaten scout transferi kategorisine girmez.
    - volkan demirel ile sözleşme yenilenmesi. geçen yıl maçları izleyip , analiz eden birisi volkan ile devam etmez. sadece sportif anlamda değil , takım içindeki durumu da bozabilecek birisi. geçmişten kalma ağabey sıfatı , hem forma adaletini engelliyor , hem gençlerin önünü tıkıyor , hem de huzursuzluk yaratma potansiyeli var.
    - ayew şuana kadar hatalı bir transfer. ayewi önceden tenıdığını söyledi ve 'ilk geldiğimde ayew'i aradım ' dedi. bu biraz sıkıntılı bir durum. bahsedilen vizyona aykırı , ahbap-çavuş transferi gibi. sonuçta damien geldiğinde cocu henüz yoktu. direk oynayacak , maliyetli bir oyuncu teknik adamın sisteminde fark yaratmalı. ayew kanat-forvet için çok ağır kalıyor.
    - takımdaki fazlalık oyuncuların hala takımda olması. sportif direktör olarak bu konularda daha başarılı olmalı.
    - eksik bölgelere yapılmayan transferler. takım da bariz stoper ve merkez orta saha eksiği var. ayrıca ayew'in uygun oyuncu olup-olmadığına dair soru işaretleri çok fazla. bundan dolayı hızlı bir kanat , 3.forvet ve hatta bir bek transferi gerekli. şuan comolli'nin elinde az-çok bir bütçe var. scout listesini önüne koyup , şapkadan tavşan çıkarmalı artık.
    umarım comolli seçimiyle doğru ata oynamışızdır.
    |
    |

• Onbaşı
    20 Mesaj
    Stoper mevkiinin en az 2 yedeği olması gerekirken bizde bütün kadroda stoper diyeceğimiz 1 adam olması çok sinir bozucu, diğer mevkileri çok bilmiyorum ama bize en azından 2 stoper lazım.

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: august landmesser

Renato sanches, marcos senesi (sol bek için) ve mangalayı istiyorum
    Renato sanches'i yazarken ciddi miydin?

|
    |

Çıktığı 367 maçta 4 adet frikik gölü var , bizde sadece bir frikik gölü atmış. Dünya üzerinde stoperi frikik atıyor diye seçen tek kişisiniz herhalde.

İleride oynadığın zaman Kjaer dezavantaj. Senin takımında duran top kullanacak adam yoksa stoper yoksa bu Kjaer i ilk hedef yapmaz.

Rogerio Ceni Brezilyadan çıkmadı çoğu forvetten golcüydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    biozard09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bunlar daha iyi günlerimiz. İstikrardan yana olduk diye aykutçu olduk. Sanki babamın oğlu... geçen sene hasan alili şenerli kadroyla şampiyonluğu son maçta kaçırdık... neyse bir de ersunu deneriz taraftarın gazını alırız iyice. Sonra aykuta döneriz yine...başakşehirin elendiği 8jk nin son dakika da bi tarafından kan aldıkları ortamda takım ön elemesiz Avrupa ligine gidiyorsa bunda kimin payı var acaba...Yok takım ikinci olmuş...bakın bakalım bi gs bonservise ne kadar para harcamış biz ne kadar harcamışı geçen sene...bu takımın bu kadro yapısıyla oynadığı en realiat futbol geçen senekiydi...Bu sene 4 yada 5.lik başarı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: undomiels

Lan Kjaer kjaer !! Allah'Im Kjaer !!!!! İlk defa bir hatadan mı dönüyoruz ^^ :D

Fenerbahçe'deki tüm oyuncuları tekrar takibe almış, 2 gün önce Fener forması ile fotoğraf yüklemiş ve eşi İstanbul'a gelme temalı story paylaşmış. Sarı yazı, uçak kanadı mavi.

Sonunda geldi tekrar sarı kulemiz.
    Gui'den gelen para çok hayırlı yerlere gidiyor.

Edit: Neyse kesin konuşmayalım, ''tolgay arslan'ın eşi galatasaray bayrağı paylaşımı yaparak kjaer'in eşini etiketlemiştir. fotoğrafa 'bunun için bana vurma' yazmıştır.''

Galatasaray'a giderse fena üzülürüm.
    yav biz de bu adamı ciddiye alıyoruz hareketlere bak
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.

• Yüzbaşı
    502 Mesaj

Aynen aynen o sezonla aynı para harcandı falan zaten bravo bu kadar ileri görüşlü olmanız bizi çok memnun ediyor. Hemen erken seçime gidelim yeni birini seçelim Ali Koç ta bu işten anlamıyor

|
    |
    Sertancanluksenburg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: heredot_t

Aynen aynen o sezonla aynı para harcandı falan zaten bravo bu kadar ileri görüşlü olmanız bizi çok memnun ediyor. Hemen erken seçime gidelim yeni birini seçelim Ali Koç ta bu işten anlamıyor
    Parayla alakası yok

Comolli-Cocu gibi vasıfsız paragöz iki adam alındı.

Size sağ bek eljif elmaslı seneler diliyorum

Bu yönetim feneri geriye götürür

Millet kağnı Pepe Maicon ile filan oynuyor Kjaer yavaş diyolar komik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6977 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Ali koç iyi insan ama iyi yönetici değil

Comolli ve Cocu hamleleri baştan aşağı ziyan

Pereira’nın ilk sezonuna benzetiyorum bu durumu
    Bu arkadaş kim? Yeni lordjoker mi?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Parayla alakası yok

Comolli-Cocu gibi vasıfsız paragöz iki adam alındı.

Size sağ bek eljif elmaslı seneler diliyorum

Bu yönetim feneri geriye götürür

Alıntıları Göster
    Ne kadar geriye götürür merak ediyorum. Son 3 senede zaten dip noktaya geldik. Yeni oluşumlara zaman tanımak lazım. Adamların elinde transfer bütçesi yok. Yeni oyuncu sattılar. Transfer yapılacaktır.

adamlara bak kjaeri beğenmiyorlar
    |
    |

Topal Souza ikili virüsü

Alper yeteneksizi

Volkan kovasi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Ağustos 2018; 21:33:0 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1359 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Ne kadar geriye götürür merak ediyorum. Son 3 senede zaten dip noktaya geldik. Yeni oluşumlara zaman tanımak lazım. Adamların elinde transfer bütçesi yok. Yeni oyuncu sattılar. Transfer yapılacaktır.

Alıntıları Göster
    Yeni olusum Topal Souza ile, Alper ile, Volkan ile olmaz.

Eskiden ne farki var diye sorarlar bunlar olursa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Ağustos 2018; 21:34:46 >
Reklamlar
SEO
Sohbet
emek server
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.