Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haykoatmaca

işte bir gerçek daha diyorsun ki başkan böylece bir seneyi çöpe attı. hal böyleyken yeni oluşumu bir sene de daha geciktirip, o getirdiği iki hollandalıya takım bir sene daha dışarıdan takip ettirilebilirdi. kjaer' e gelince bence iyi bir stoper değildi. ama tam bir artist gibiydi diyebiliriz. pas yüzdesi 80 olan bir stoper iyi değil. zaten sonra bu 60 lara mı ne düştüydü. vasat hale gelmese fb onu göndermezdi.

Alıntıları Göster
    Hocam oyuncuları dışarıdan tanımak nasıl olacak? Cocu Psv yı çalıştırırken bizim takımı mı izleyecek? Taraftar Aykut kocaman ı istemiyordu. Takımı kim çalıştıracaktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: geng

Samet konusunda ayni fikirdeyiz, ama Oguz oynar, en azindan 2 3 mac sans verilirse 90 dakika olup olmayacagini goruruz en azindan, Yigithana da iyi diyorlardi, ben izlemedim hic, onu da goruruz, Altinordudan gelen cocuk zaten oynuyor, bu ucunu takima monte etsen yeter zaten.

Bunlarin hicbiri yok, varsa yoksa Topal Souza virüsü, Alper yeteneksizinde israr, hersey aynen devam, boyle degisim olmaz.

Alıntıları Göster
    Hocam işte Volkan in yerine Berke oynar da Hasan Ali nin alternatifi İsmail. Alper zaten Yedekte kalacak. 2-3 transfer Olursa bence şampiyonluk uzak değil. Bizi tek stoper transferi de kurtarmaz. Herkes Guiliano gitsin dedi ama geçen sene en fazla golü atan oyuncuydu. Şimdi onun yerini de doldurmak gerekiyor.

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    İnşallah yav. İlaç olur ilaç. Bir kaç kelime etmek lazım. Skrtel severim. Agresif, sert stoper. Havadan iyi. Ağır . Geçen sene hatta Skrtel, Kjaer den iyi demiştim bir kaç yazımda. Hatta formama Skrtel bile yazdırdım. Ama iş öyle değilmiş. Skrtel, yanında Kjaer olduğu için çok çok iyi gözükmüş. Skrtel lider özellikleri zayıf bir isim. Bu çok önemli bence savunma organizasyonunda. Bariz fark ediyoruz bu durumu. Bizim savunmada bir lidere ihtiyacımız var. Çoğu kişi "ayağı iyi, süratli, oyun kuran stoper istiyor" evet mantıklı ama biz yine savunma organizasyonunda sıkıntı çekeceğiz. Çünkü lider lazım. Ujfalusi gibi, ya da örneğin Virgil Van Djik gibi. Semih Kaya mesela çok iyiydi Ujfa yanında. Liverpoola gelince Virgil geldi yanında oynayan Lovren, Gomez gibi adamların performansi inanılmaz arttı. Keza beklerinde. Çok önemli olacak Kjaer'in dönüşü. Kjaer Roman bile Roman Skrtel den çok farklı olur inanın bana. Umarım gelir. Sanmıyorum ben Sevilla'da oynuyor sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam işte Volkan in yerine Berke oynar da Hasan Ali nin alternatifi İsmail. Alper zaten Yedekte kalacak. 2-3 transfer Olursa bence şampiyonluk uzak değil. Bizi tek stoper transferi de kurtarmaz. Herkes Guiliano gitsin dedi ama geçen sene en fazla golü atan oyuncuydu. Şimdi onun yerini de doldurmak gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Aslinda ayni seyleri yaziyoruz Alper haric, Alperi Fenerbahcede top toplayici bile yapmam, kakala gitsin gs ye.

Guilanonun gitmesi tabi ki kotu oldu, yerini dolduracak oyuncu almak lazim, Fernandao da kotu oldu, ikisinin de yeri dolacak gibi gorunmuyor.

Ayagi duzgun ve hizli bir stoper ile Elifin yanina Elif kalitesinde bir oyuncu bizi iyi kotu goturur, yanina da gencleri monte etmek lazim yukarda yazdigim gibi.

Ama bunlarin hicbiri yok, genclerin oynamasi lazim, degisim olmasi lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geng -- 21 Ağustos 2018; 22:4:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hürriyet'in haberine göre Giuliano ben burayı seviyorum, sürekli transfer olmak da çocuklarımı etkiliyor, kulübü ülkeyi seviyorum demiş. Comolli tehdit etmiş. Biz anlaştık sen de görüş noktalansın transfer. Gitmezsen yaptırım uygularız demiş.

Haber yalan olabilir ama doğruysa yazıklar olsun. FB yine emekçilerine haksızlık yapmaya devam ediyor. İyi oynayıp katkı vermek suç oldu. Bize buraya gelmeden 40 dereden su isteyen topçular yakışır. Comolli'nin suratından bir sinsilik akıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Hürriyet'in haberine göre Giuliano ben burayı seviyorum, sürekli transfer olmak da çocuklarımı etkiliyor, kulübü ülkeyi seviyorum demiş. Comolli tehdit etmiş. Biz anlaştık sen de görüş noktalansın transfer. Gitmezsen yaptırım uygularız demiş.

Haber yalan olabilir ama doğruysa yazıklar olsun. FB yine emekçilerine haksızlık yapmaya devam ediyor. İyi oynayıp katkı vermek suç oldu. Bize buraya gelmeden 40 dereden su isteyen topçular yakışır. Comolli'nin suratından bir sinsilik akıyor zaten.
    Sene sonu teneke bağlanıp yollanır Comolli bana öyle geliyor. Ama beklemek lazım biraz. Kendimize yanılma pay verelim.

• Virgil Van Dijk için dün yorumcu istatistik paylaşıyordu, yanlış hatırlamıyorsam %50 civarında daha az gol yenmiş. Bize Van Dijk gibi bir general lazım, Kjaer böyle birisi değil, Skrtel ağır, Kjaer' de hızlı değil, oyun kurma vs hak getire.

Bundan sonra alacağımız oyuncular çok yönlü olmalı, salt stoper bir işe yaramaz, hızlı olacak, oyun kuracak, lider olacak, vs vs yıllardır yapılan yanlış transferler neticesinde hiçbir bölgede işini yapan doğru düzgün adamımız yok.
  • Allah aşkına Giuliano bu zamana kadar ne oynadı hangi maçta maçın yıldızı diyebilirsiniz?Adam tam bir fiyaskoydu ben RVP den farkını göremedim maalesef

• FM'de çok iyi oynuyordu Giuliano İç forvet veya Gizli Forvet olarak acayip işe yarıyor.
  • Culyano iyi de çevresi kötü.

• Giuliano Elmas, Barış ve Slimani çok iş yapardı. Erken vazgeçildi.

Her zaman diyorum, aidiyet çok önemli. Aidiyet duygusundan yoksun adamlar profesyonellik adı altında tüm değerlerinizi hiçe sayabilirler.
  • Guiliano kötü bir futbolcu değildi. Fizik olarak da kendine bakıyor , mücadeleden kaçmiyordu. Aslında profesyonel birisiydi. Alper nasil fizik gücünü arttırmak için hiçbir çalışma yapmıyorsa Guiliano bu anlamda profesyoneldi. Ancak bizim bu seneki oyun düzenimize de kesinlikle uymazdı , bu sene ve önümüzdeki sene düzenli oynayamayacağı için ve Avrupa'da ( CL ) olmamamız nedeniyle prim de yapamayacağı için satılmasını ben de çok doğru buluyorum. Gerçekçi olursak Çin veya Arap ülkeleri dışında bir yere iyi parayla da satamazdık. Ayrıca alınan bedelden yukarıya satılması da 26 yaşında almış olmamızın ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösteriyor. Artık bir prensip kararı alıp 25 - 26 yaşından yukarı hiçbir futbolcuya bonservis ödememeliyiz. Gereken noktaya kiralık alınabilir tabiki. Sonuç olarak Diego gibi benzerinin üzerine kulübümüze kazandırdığı için Guiliano'yu iyi hatırlayacak olmamız da güzel bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 21 Ağustos 2018; 23:32:23 >

• quote:

Hürriyet'in haberine göre Giuliano ben burayı seviyorum, sürekli transfer olmak da çocuklarımı etkiliyor, kulübü ülkeyi seviyorum demiş. Comolli tehdit etmiş. Biz anlaştık sen de görüş noktalansın transfer. Gitmezsen yaptırım uygularız demiş.

Ali Koç ve Comolli geldiğinden beri kulüpten nemalananların suyu kesildi,adamın bağlantıları güçlü kendi hallediyor

Comolliye takmışlar haber kasıp duruyorlar

İnanmayın böyle haberlere

• quote:

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam oyuncuları dışarıdan tanımak nasıl olacak? Cocu Psv yı çalıştırırken bizim takımı mı izleyecek? Taraftar Aykut kocaman ı istemiyordu. Takımı kim çalıştıracaktı?

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Cocu ile sözleşme imzalanmasının ardından, "1 yılı aşkın bir süredir, Sportif Direktörümüz Damien Comolli kendisine verilen vizyon ve hedefler çerçevesinde araştırmalarını sürdürüyordu. Yapılan araştırma kapsamında Phillip Cocu öne çıkan adayların başında geliyordu."

bunu yapabilen aykutla da yapabilirdi. yani aslında başkan 2 sene istemişti değil mi? bir senesini zaten kullanmış durumda. şu an ikinci senesinde. bence tabi

• quote:

İyi yapmışlar. Sanki bana efsane.

• ben hala diyorum. pereira'yi aziz başkan tutmak istiyordu ama cahil ve sabırsız taraftarın baskısına dayanamadı.

Victor şu an kalsaydı 4 sene istikrar vardı. Lige ambargo koymuştuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Guiliano kötü bir futbolcu değildi. Fizik olarak da kendine bakıyor , mücadeleden kaçmiyordu. Aslında profesyonel birisiydi. Alper nasil fizik gücünü arttırmak için hiçbir çalışma yapmıyorsa Guiliano bu anlamda profesyoneldi. Ancak bizim bu seneki oyun düzenimize de kesinlikle uymazdı , bu sene ve önümüzdeki sene düzenli oynayamayacağı için ve Avrupa'da ( CL ) olmamamız nedeniyle prim de yapamayacağı için satılmasını ben de çok doğru buluyorum. Gerçekçi olursak Çin veya Arap ülkeleri dışında bir yere iyi parayla da satamazdık. Ayrıca alınan bedelden yukarıya satılması da 26 yaşında almış olmamızın ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösteriyor. Artık bir prensip kararı alıp 25 - 26 yaşından yukarı hiçbir futbolcuya bonservis ödememeliyiz. Gereken noktaya kiralık alınabilir tabiki. Sonuç olarak Diego gibi benzerinin üzerine kulübümüze kazandırdığı için Guiliano'yu iyi hatırlayacak olmamız da güzel bir şey.
    hocam bu sene avrupadayız uefa kupasında mücadele edeceğiz.

• cocu, rikerink'in bir üst modeli fazlası değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

FM'de çok iyi oynuyordu Giuliano İç forvet veya Gizli Forvet olarak acayip işe yarıyor.
    20 milyona Atleticoya transfer yaptı bende hem de kontratının son senesinde

Oyunda da gol atamadığında kanser ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 21 Ağustos 2018; 23:20:40 >
  • comolli sessiz sessiz derinden transfer yapıyor duyumcular duyum alamayıp kuduruyor şimdi hedef tahtası comolli ha. çok beklersiniz çorbacılar

• 
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.