Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
126.555
Cevap
189
Favori
1.949.042
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener
Giriş
    5748 Mesaj
    FM'de çok iyi oynuyordu Giuliano İç forvet veya Gizli Forvet olarak acayip işe yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Her zaman diyorum, aidiyet çok önemli. Aidiyet duygusundan yoksun adamlar profesyonellik adı altında tüm değerlerinizi hiçe sayabilirler.
    |
    |

Ah etmez Fenerbahçe'sine, sessizce kenara çekilir ve zaman onu haklı çıkarır.
  • Yarbay
    12718 Mesaj
    Guiliano kötü bir futbolcu değildi. Fizik olarak da kendine bakıyor , mücadeleden kaçmiyordu. Aslında profesyonel birisiydi. Alper nasil fizik gücünü arttırmak için hiçbir çalışma yapmıyorsa Guiliano bu anlamda profesyoneldi. Ancak bizim bu seneki oyun düzenimize de kesinlikle uymazdı , bu sene ve önümüzdeki sene düzenli oynayamayacağı için ve Avrupa'da ( CL ) olmamamız nedeniyle prim de yapamayacağı için satılmasını ben de çok doğru buluyorum. Gerçekçi olursak Çin veya Arap ülkeleri dışında bir yere iyi parayla da satamazdık. Ayrıca alınan bedelden yukarıya satılması da 26 yaşında almış olmamızın ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösteriyor. Artık bir prensip kararı alıp 25 - 26 yaşından yukarı hiçbir futbolcuya bonservis ödememeliyiz. Gereken noktaya kiralık alınabilir tabiki. Sonuç olarak Diego gibi benzerinin üzerine kulübümüze kazandırdığı için Guiliano'yu iyi hatırlayacak olmamız da güzel bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 21 Ağustos 2018; 23:32:23 >

• Binbaşı
    1838 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Hürriyet'in haberine göre Giuliano ben burayı seviyorum, sürekli transfer olmak da çocuklarımı etkiliyor, kulübü ülkeyi seviyorum demiş. Comolli tehdit etmiş. Biz anlaştık sen de görüş noktalansın transfer. Gitmezsen yaptırım uygularız demiş.

Haber yalan olabilir ama doğruysa yazıklar olsun. FB yine emekçilerine haksızlık yapmaya devam ediyor. İyi oynayıp katkı vermek suç oldu. Bize buraya gelmeden 40 dereden su isteyen topçular yakışır. Comolli'nin suratından bir sinsilik akıyor zaten.
    Ali Koç ve Comolli geldiğinden beri kulüpten nemalananların suyu kesildi,adamın bağlantıları güçlü kendi hallediyor

Comolliye takmışlar haber kasıp duruyorlar

İnanmayın böyle haberlere

|
    |

Orijinalden alıntı: td1907

Hocam oyuncuları dışarıdan tanımak nasıl olacak? Cocu Psv yı çalıştırırken bizim takımı mı izleyecek? Taraftar Aykut kocaman ı istemiyordu. Takımı kim çalıştıracaktı?

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Cocu ile sözleşme imzalanmasının ardından, "1 yılı aşkın bir süredir, Sportif Direktörümüz Damien Comolli kendisine verilen vizyon ve hedefler çerçevesinde araştırmalarını sürdürüyordu. Yapılan araştırma kapsamında Phillip Cocu öne çıkan adayların başında geliyordu."

bunu yapabilen aykutla da yapabilirdi. yani aslında başkan 2 sene istemişti değil mi? bir senesini zaten kullanmış durumda. şu an ikinci senesinde. bence tabi
    |
    |

• Yüzbaşı
    319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Hürriyet'in haberine göre Giuliano ben burayı seviyorum, sürekli transfer olmak da çocuklarımı etkiliyor, kulübü ülkeyi seviyorum demiş. Comolli tehdit etmiş. Biz anlaştık sen de görüş noktalansın transfer. Gitmezsen yaptırım uygularız demiş.

Haber yalan olabilir ama doğruysa yazıklar olsun. FB yine emekçilerine haksızlık yapmaya devam ediyor. İyi oynayıp katkı vermek suç oldu. Bize buraya gelmeden 40 dereden su isteyen topçular yakışır. Comolli'nin suratından bir sinsilik akıyor zaten.
    İyi yapmışlar. Sanki bana efsane.

|
    |

Victor şu an kalsaydı 4 sene istikrar vardı. Lige ambargo koymuştuk.

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Guiliano kötü bir futbolcu değildi. Fizik olarak da kendine bakıyor , mücadeleden kaçmiyordu. Aslında profesyonel birisiydi. Alper nasil fizik gücünü arttırmak için hiçbir çalışma yapmıyorsa Guiliano bu anlamda profesyoneldi. Ancak bizim bu seneki oyun düzenimize de kesinlikle uymazdı , bu sene ve önümüzdeki sene düzenli oynayamayacağı için ve Avrupa'da ( CL ) olmamamız nedeniyle prim de yapamayacağı için satılmasını ben de çok doğru buluyorum. Gerçekçi olursak Çin veya Arap ülkeleri dışında bir yere iyi parayla da satamazdık. Ayrıca alınan bedelden yukarıya satılması da 26 yaşında almış olmamızın ne kadar doğru bir tercih olduğunu gösteriyor. Artık bir prensip kararı alıp 25 - 26 yaşından yukarı hiçbir futbolcuya bonservis ödememeliyiz. Gereken noktaya kiralık alınabilir tabiki. Sonuç olarak Diego gibi benzerinin üzerine kulübümüze kazandırdığı için Guiliano'yu iyi hatırlayacak olmamız da güzel bir şey.
    hocam bu sene avrupadayız uefa kupasında mücadele edeceğiz.

Propaganda öyIe bir sanattır ki, insan başkasının ayağına basarken kendisi “ah” der. "Bob Hope"

• Yüzbaşı
    792 Mesaj
    cocu, rikerink'in bir üst modeli fazlası değil

quote:

Orijinalden alıntı: Clarpuff

FM'de çok iyi oynuyordu Giuliano İç forvet veya Gizli Forvet olarak acayip işe yarıyor.
    20 milyona Atleticoya transfer yaptı bende hem de kontratının son senesinde

Oyunda da gol atamadığında kanser ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 21 Ağustos 2018; 23:20:40 >
    |
    |

Propaganda öyIe bir sanattır ki, insan başkasının ayağına basarken kendisi “ah” der. "Bob Hope"
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

cocu, rikerink'in bir üst modeli fazlası değil
    süper tespit

|
    |

• Yarbay
    2480 Mesaj

Kupa maçında gs 1 0 önde ve pereria bacak bacak üstüne atıp kahvesini içiyor saha kenarında maçı yaşayan adamlar lazım bize.
    |
    |
    Muhafız. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Clarpuff

E işte rakı gibi bardakta durduğu gibi durmuyor işte.Onun için FM Fifa oynayıp buralara gelip şu oyuncu bu oyuncu alınsın diye konuşulmasın.Oyun farklı reel futbol farklı.
    |
    |
    bayram şekeri tadında bir gol
    Özlenilen fenerbahçe

açılmazsa:https://twitter.com/atavratofansif/status/1031999723450912770
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Yarbay
    19666 Mesaj
    Benfica ite kaka yine gidecek Sampiyonlar Ligine

Yanlış tabir kullanmışım hocam , kast ettiğim CL idi. Uefa kupasını alabilsek belki prim yaptırırdık ama CL bir tür etiket katıyor CV'lerine.

|
    |
    tuğs@n kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
kolayoto.com
bankalar.org
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,805
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.