Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Volkan gene hatalı golmu yedi arkadaşlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayew koca bir balon Dirar oynasa daha çok katkısı olurdu. Valbuena girdikten sonra taktik resmen bu Valbuena'yı topla buluştur orta açsın uygun pozisyon olursa şut çeksin veya hasan aliye versin orta açsın gol olursa olur. Üzülerek söylüyorum ki Aykut Kocaman zamanında daha iyi oynuyorduk. Cocu iyi hoca ama Türk futbolu hakkında yeterli bilgisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigBang01

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    la olum sen yokken ben bu forumdaydım. aykutu kim ne kadar sevmediğimi iyi bilir. tiplere bak ya aykut varken ortada yoklar ali koç geldi hepsi türedi.

eleman beni aykutçu yaptı şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 18 Ağustos 2018; 23:56:35 >
  • Hazırlık maçında dikine oynayan takım gitti kayboldu sanki :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Topal Josef ilk 11'de gördüğüm an maç izlersem yarın uyanmak nasip olmasın. Volkan'a birşey demiyorum artık. Josef Topal oynarsanız şampiyon olmayı unutun. Son 3 4 yıldır neden şampiyon olamıyoruz? Çünkü son 3 4 yıldır Josef ve Topal var ortasahamızda :)))))))
    Çünkü son 3-4 yıldır Volkan oynuyor kalende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sir Cocu yine mükemmel oyuncu değişiklileri ile oyuna süper müdahale etti golden sonra 10 dk değişiklik hesapladılar yaptığı değişiklilere bak.

Benfica maçında Topal'ı alıp orta sahayı boşaltıyor bu maçta Souza-Topal ikisini birden oyunda tutuyor.

İçeri yığılıp orta açıcaksın sağbeki alıp Eljıf oraya koyuyor.

İlk Benfica maçından sonra burda söyledim Cocu oyuna müdahale etmeyi beceremiyor diye 2.Benfica ve bu maç ile beni haklı çıkardı sağolsun.

COCU oyuna MÜDAHALE ETMEYİ beceremiyor ve bu konuşma burda bu sene çok olucak 10 dk düşünüp yaptığı hamlelere bakınca bile belli oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Volkan bitirdi bizi kaç maçtır. Slimani de o kafa pozisyonunu kesinlikle gol atması gerekiyordu. Tamam top kontrolü felan güzel ama bitiriciliği diğerleriyle aynı yine, şöyle adam gibi şut çekebilcek gol atabilcek birini alamadık yine. Genel olarak iyi oynadık ama atamayana atarlar işte..
  • Sıkılıyorum sabri bunalıyorum.

• Aziz Yildirim sezon ortasinda hoca gondermezdi, istifa etse bile kalmasi icin ikna ederdi. Bakalim Ali Koc ne yapacak.
  • Ah hocam ah😡Bizde isterdik Aykut ile Aziz devam etsin bir Galatasaraylı olarak.

• Bir tane de barış bostayken var.

Aynı zamanda bomboş ara pasını atamadı roket atıyor sanki.Yerden yuvarlasa barış yazmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be4die -- 18 Ağustos 2018; 23:58:8 >
  • Daha 2. haftadan Cocu = Kocaman benzetmeleri yapılmaya başlanmış..

Ama şu bir gerçek ki, Türk futboluna Hollanda ve İtalya ekolü uymuyor. Hollandalı ve İtalyan hocalar başarılı olamıyor. Birçok örneği var.
  • Cocu futbolcuları tanımıyor diyenler var. Şaka gibi gerçekten. Cocu’nun futbolcuları tanıması için birilerinin anlatmasına gerek yok. Bir zahmet açsın geçen sezonun maçlarını izlesin boş zamanlarında. Futboldan anlayan bir td ise kimin ne mal olduğunu görürdü zaten izleyince. Josef-topal’ı oynatıyor diye Aykut Kocaman’ı linç ediyordunuz şimdi ne diyeceksiniz?

• Gs formuna yazarım Bjkli olurum

Sizin formuna yazarım Gsli olurm.

Bjk formuna yazarım Fb-Gsli olurum.

e biriniz karar verin artık.

ben şahsen Arsenal taraftarıyım, 2017 kasım'a kadar bjkliydim lakin türk futbolundan iğrendiğim için hem takımı hem de süer ligi takip etmeyi bıraktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

ayew, souza, barış, topal, hak, şener

topu verse geri alacağı adam yok. valbuena, guillano, eljif gibilerle aynı anda sahada olsa böyle olmazdı.

Alıntıları Göster
    hocam boşver bunlara anlatamazsın

ekicinin yanındaki adamlar pas atmıyo bildiğin topu tepiyo (pas mas değil yani)

ayew aldığı her topla adam geçmeye çalışıyo, şenere gelen top kesin 40 metreden ceza sahasına ortalanıyo ... ekici ne verdiği pası alabiliyo ne kendini gösterdiğinde ayağına top geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydange

aykutu sevmeyenlerden değilim ama aykut dediğin adam hasan aliyi orta sahada oynatmış adam o sebepten sessiz kalsaydın bu konuda daha iyiydi

Alıntıları Göster
    Ne sessiz kalacam ya. Hasan Ali yi orada oynattı evet ama orada bile adam takir takir top oynadı ve o maçı kazandik. Yani saçmalama kardeşim. Aykut cu değilim. Gramda sevmem. Aykut u ovdugumde yok ama hiç değilse değişim döneminde cocu yerine bu adamla devam edebilirdik.

• Herşeyi yaptik ama sonuca varamadik. Hocama güvenim tam haftaya Volkan,Souza için israr etmez insallah

Berke

Hasan Yiğithan Skrtel Sener

Okg

Elif Ferdi

Ayew Barış

Slimani

Haftaya su kadroyu denesek fena olmaz.

• Geçen sezon Fenerbahçe'nin aldığı mağlubiyetlerin ardından dahi yakın arkadaşı Aykut Kocaman'ı eleştirmeyen Rıdvan Dilmen, bugün sözlerine Cocu eleştirileriyle başladı.

Şeytan işbaşında.

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Cocu futbolcuları değil, ligi bilmiyor ligi.

Avrupa ligleri ile Süper lig arasında dağlar, denizler kadar fark var.

• Fenerbahçe Aykutu tekrar getirmeli çok net.

• 
Sayfa: önceki 18951896189718981899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.