Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
126.467
Cevap
158
Favori
2.078.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18961897189818991900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Yilmaz özdil?
    Anton Çehov?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Bir tane de barış bostayken var.

Aynı zamanda bomboş ara pasını atamadı roket atıyor sanki.Yerden yuvarlasa barış yazmıştı
    Takımın kalecisi, oyun yapacak ofansif ortasahası ve bekleri yok he bir de stoperimiz yok.
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Abi bu ayew i nerenizle izliyorsunuz ya allah aşkına adam rezil rezillll.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Hocam bakın josefi sevdiğimi bilirsiniz.Sizle beraber savunan nadir kisilerdendim.

Ama bırakın Josef övgüsünü artık.Bu adam topal ile beraber oynayınca seyir zevki gidiyor.Yanindaki adama pas atamıyor ya.Ne olursa olsun benim Fenerbahçemin orta sahası olamaz.Karakterini severim ben de orası ayrı

• KALEDE KALECİ YOK

BERKE ACİL KALEYE

• Bi gram umut vermiyorsunuz. Takımınızn en büyük sorunu hız iken gittiniz dünyanın belkide tek yavaş zencisini kanat diye aldınız. Bence geçen seneden 2 gömlek daha kötü oynuyorsunuz.

Biz bile rodri yetmiyo diye muadilini aldık. Hersene benzeri bi oyuncu bulabiliyoruz öncesindede bruma vardı.

Bide ben şuna o kadar eminim ki bi takımın kadrosu kötüyse türkiyede 1 2 oyuncu değişmekle o olmuyo biz yıllarca onu yaptık en son 2011'de farkına vardık alayını gönderdik yeni oyuncular aldık. Bide geçen yıl yaptık komple değişmesi lazım o ilk 11'in.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB39D0135 -- 19 Ağustos 2018; 0:2:4 >
  • 2016/2017:

Kadro çöp Advocaat ne yapsın.

2017/2018:

2.lik başarı değil. Fenerbahçe forması ilk 2'ye oynar zaten. Aykut yüzünden gitti şampiyonluk.

2018/2019:

Cocu'nun elindeki malzeme bu adam ne yapsın?

Pes ya bu kadar olmaz. Bu ne yabancı seviciliği? Aykut'un adı Aikut olsa heykelini dikecektiniz demek ki. Aykut'u zerre sevmem yanlış anlaşılmasın. Sadece yabancılara gösterilen bu anlayış sinirimi bozuyor. Normalde ilk 5 hafta bitmeden kimseyi eleştirmem ama Cocu yaptığı/yapmadığı değişiklikler, saçma oyuncu tercihleri nedeniyle bana hiç ışık vermedi. Ha bence yine de şampiyon oluruz ama Ali Koç'un sözünü verdiği futbolu oynayacağımızı hiç zannetmiyorum. Geçen sezonki gibi uyuyarak geçecek bu sezon. Allah'tan maçı beklemişim Digiturk yenilemek için. Bu futbola para verilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Arkadaşlar biliyorum hepiniz Aykut Kocaman düşmanısınız. Ben de Aykut Hoca'nın üst düzey bir taktik deha olduğunu düşünmüyorum. Ama şöyle bir nokta var. Şimdi sen ffp'den dolayı transfer yapamıyorsun değil mi? Yeni gelen teknik adam tamamen farklı düşüncelerle, farklı taktiklerle, farklı anlayışlarla gelecek. Bu yenilikleri elindeki oyuncularla yapma ihtimali var mı? Çok düşük. Burada Ali Koç'un müthiş hatası var. Kesinlikle Aykut Hoca' yı bu sezon göndermemeliydi. Adam en azından takımı tanıyordu. Şu kadroyla ligin son haftalarını domine edebilmeyi başarmıştı. Siz cocu'dan böyle bir şey bekliyor musunuz Allah aşkına söyleyin.
    A.K'nın gönderilmesi son derece doğru bir karardı, Şuanki hocanın gelmesi bu seneyi kurtarmak değil gelecek için kadro kurmak buda bir senede olacak bir şey değil kulübün eli kolu bağlı sayılır önceki senelerde alınan vasat oyuncular yüzünden böyle rahat takımı bırakıp gitmemeleri son derece normal yattıkları yerden para kazanıyorlar forma dertleri yok adamların, Gönderilmesi gereken çok oyuncu var yerlerine gelecek oyuncularında alışma süreçlerini hesaba katarsak takımın çok ama çok fazla zamana ihtiyacı var, Geçen sezon A.K geldiğinde en az ligin 6. haftasına kadar zamana ihtiyacı var takımın demişti ben adını duyduğum an sezonu kaybettik diye yorumlar yazmıştım neyse geçti artık, Takımın daha çok fazla yolu var bu yüzden her eleştiriyi ciddiye almıyorum, Doğru yorumlar var elbet ama her maç ayrı yorum yapanlar taraftar filan değildir.

• Twitter'da tag başlatmak lazım ne olursa olsun

#BerkeKaleye

Mesela.Fenomen olan veya tanıdığı olan varsa paylaşsın yayalım beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be4die -- 19 Ağustos 2018; 0:2:20 >
  • Türk futbolu takip etmemek Türk düşmanlığıymış.

Kardeş mağlubiyet seni fena çarptı, 3-4 gün mağlubiyetin etkisinden kurtulmana bakmanı tavsiye ederim.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    +9858584883

• Mac sonu yorumu okumaya geliyorum gs li kaynıyor arkadaş sizin fikirlerinizi okumak isteyen yok. Bir şey söylüyor gibi yapıp içten içe sevinip dalga geçen yorumlarla dolu. Bölüm kısıtlaması tekrar gelmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Arkadaşlar biliyorum hepiniz Aykut Kocaman düşmanısınız. Ben de Aykut Hoca'nın üst düzey bir taktik deha olduğunu düşünmüyorum. Ama şöyle bir nokta var. Şimdi sen ffp'den dolayı transfer yapamıyorsun değil mi? Yeni gelen teknik adam tamamen farklı düşüncelerle, farklı taktiklerle, farklı anlayışlarla gelecek. Bu yenilikleri elindeki oyuncularla yapma ihtimali var mı? Çok düşük. Burada Ali Koç'un müthiş hatası var. Kesinlikle Aykut Hoca' yı bu sezon göndermemeliydi. Adam en azından takımı tanıyordu. Şu kadroyla ligin son haftalarını domine edebilmeyi başarmıştı. Siz cocu'dan böyle bir şey bekliyor musunuz Allah aşkına söyleyin.
    Aykut kocaman BABAMIN oğlu değil, ffp kıskacındayız, oyuncu alamayacağız o zaman takımı tanıyan adam kalsın istedik. bi küfür yemediğimiz kaldı forumda. gerçekler acıdır. ve er geç ortaya çıkar. ah aziz ah devre arası adamın ağzıyla istediği stoperi alsan bi yerlerin eksilmezdi.

• Bütün hafta maçı bekle beinsportsa bi dünya para öde sonra bu maçı izle kanser ihtimali %87

• Aşırı organize ataklar yok evet ama bu takım hangi deplasmanda topu bu kadar ayağında tuttu geçen sezon ?

Tek isabetli şutta gol yedik sonra da dağıldık olay bu, abartmanın alemi yok. Slimani o kafayı vursa o gazla 0-2 bitse herkes Cocu övecekti burada.
  • Bu takım şampiyon olamaz imkansız, arkadaki 5 isim full rakibe atıyor zaten topu, 2bek ve stoperin biri zaten ptt seviyesinde, hasan ali falan rezalet lan,

• Topal Souza sahada olduğu müddetçe daha çok içimizden geçecekler

Berkeyi aldık 2.5m euro ya hala Volkan oynuyor.

Cocu denen köylüye bazı şeylerin anlatılması yoksa defolsun gitsin köylü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccecy

Öyle izliyoruz işte.

Haşortmanlı.

Savunma Fitbolu.

Mehmet-Josef.

Adam yıldiz sevmiyor ( Valbuena )

Takımı kim kurdu :)

Bu oyuncuları kim aldı.

Bu adamla Şampiyonlar Liginden hep eleniyoruz.

Sağ bek nirde :)

Futbol zevk vermiyor.

Yenilsekte güzel oyun izleyelim ( izliyoz )

Düzelir...
    Hocam taraftar zaten prof. Her şeyi biliyor. Van persie-vitor kavgası oldu antrenörden tut fernandao'ya kadar kimler 5m maaş alan hollanda çöpü yüzünden harcandı.Aykut kocaman: Valbuena top kaybediyor kendi başına oynuyor,90 dakikayı çıkaramıyor dedi .Yıldız düşmanı dediler.Bunları diyenlerin,valbuena'ya tapanların şuan ilk söyledikleri valbuena satılsın
    Tavsiyedir böyle şeyler yazma hocam aykutçu + blok oluyorsun

• Yazık yani o kadar kasetler izliyorsunuz, notlar tutuyorsunuz Topal - Josef ikilisiyle, Volkan ve Hasan Ali gibi isimlerle yitip giden şampiyonluklar varken hala neden bu ısrar.

Fenerbahçeliler olarak gerçekten çok yorulduk, buna kesinlikle eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Çünkü son 3-4 yıldır Volkan oynuyor kalende.

Alıntıları Göster
    Volkanın olduğu senelerde şampiyon olduk eskiden. Ama Josef ve Topal ile kocaman bir 0. Allah aşkına Vitor-Josef vasat seviciliğini al git. Adam 90 dakika hayalet oynuyor, bırak top almayı, rakip arkasına saklanıyor, aldığı her top yana ve geri, sen de görüyorsun bunu. Ama Josef 90'dakika da bir kere kayıp top almış buraya koşa koşa gelip "Ooo Josef 20 metreden kayıp topu aldı gördünüz mü" yazıyorsun. Her maç Josefle 10 kişi oynamaktan bıktık. Takımın beyni ortasaha 2 tane odun herif ile ne yapmayı bekliyorsun? Josef bu yıl yine gidemedi İngiltere'ye 10-15 milyona ne tesadüf hep son anda olmuyor :))) Al Josef'inin posterini bütün gün yan pas yapın. Şu Josef'i savunanlar vasat sevici direk başka da bir açıklaması yoktur

• 
Sayfa: önceki 18961897189818991900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.