Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu #KorayŞener (1890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126.466
Cevap
158
Favori
2.078.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18881889189018911892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Tam geçiş döneminde, en çok paraya ihtiyacımız olan dönemde Aykut'u gönderirsek böyle olur işte.

Bari adam bir şampiyon yapsaydı da öyle gitseydi.

Bu sene şampiyon olamazsak battık, kına yakarsınız haterlar
    Cocu'yu sövücem diye Aykutu övmeyin. 4 sezonda 3 GS şampiyonluuğu, vardar, Paok, Young Boys, Hasan Ali ortasaha oynaması, çift ön libero, dirar Isla Kameni transferleri, daha uzar gider de yoruldum mobilden bu kadar. Aykut Fenerbahçe tarihinin en leş en vasifsız teknik direktörüdür. Cocu çok kötü olabilir ama bu aykutu iyi yapmaz. İkiside leş olabilir. Aykut olsa bile GS şampiyonluğu daha görürdür, haddimizi bilerek oynardık, basın toplantısından kaçardı ve daha bir sürü olay. Cocu'ya sövün ama bunu aykutu överek yapmayın komik oluyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Whesper

giulano oynamaliydi.
    O da çöp

• kizilmasi gereken tek kisi AZIZ YILDIRIM ! Ali Koca berbat bir takim birakti. Allahim yeter artik Hasan Ali,Sener,Ozan Tufan,Topal,Volkan,Alper YETER YETER

kizilmasi gereken tek kisi AZIZ YILDIRIM ! Ali Koca berbat bir takim birakti. Allahim yeter artik Hasan Ali,Sener,Ozan Tufan,Topal,Volkan,Alper YETER YETER

kizilmasi gereken tek kisi AZIZ YILDIRIM ! Ali Koca berbat bir takim birakti. Allahim yeter artik Hasan Ali,Sener,Ozan Tufan,Topal,Volkan,Alper YETER YETER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Ağustos 2018; 23:39:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Bu Aykut gitsin, gönderelim diyen reziller. Rezilsiniz rezil. Bu adamı haterlik yaparak gönderdiniz. Hiç değilse adam hangi adamı hangi mevkide oynatacagini biliyordu. Bu adam hangi adam nerde oynar daha onu bilmiyor. Geçiş sürecinde aykutla devam edilmeliydi.
    aykutu sevmeyenlerden değilim ama aykut dediğin adam hasan aliyi orta sahada oynatmış adam o sebepten sessiz kalsaydın bu konuda daha iyiydi
  • Bok yapmaz. Hepsi snd içmiş hepimizi delirtmek için!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenidenmis. Volkan hasan topal josef sener alper gibi copler ile yeniden ha. Aykut sezonundan farki yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

İster kızın ister kudurun Aykut hoca 60ta elindeki bütün forvetleri, valbuyu sokmuştu oyuna. Dk. 90 mağlubuz tek forvet oynuyoruz...

Bu mu ya vizyon, bu mu özlenen FB, bu mu ofansif FB ? Yazık ya yazıklar olsun...
    Takım daha ısınma aşamasında diyen kekolar gelir şimdi,

Ulan daha neyine ısıncak adamlar Slimani ve Ayew dışında 3 senedir oynuyor bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Cocu inşallah hatalarından ders çıkarıyordur. Josef-Topal-Volkan-Şener gibi isimlerle olmaz. Giuliano bu takımdan kesilemez. Böyle maçlarda bir anda kendini unutturmuşken çıkıp yazıyordu bi tane, alıyordu maçı...
    isla mı oynasın şener yerine. adam %100 lük orta açtı vuramadı islam. tamamen josef-topal kangreni yaşıyoruz çünkü bu adamın taktiğine olmuyor.

ayew desen leş gibi oynuyor anlamadım ben bu işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

UchamayanAdamSabri 18.08.2018 - 13 saat önce

volkan 37 yaşında ve bırakında oynayıp efsane olsun, Fenerbahçe tarihinin en iyi kalecisidir bu adam. Azıcık saygı başka bir şey değil.
    Bu adam mı top oynasın ? Fener düşmanları geldi gene.

• Basketbol güzel spor he

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takım iç sahada taraftar itmesi ile top oynar

Deplasmanda top falan oynayamıyoruz görünen o

• Birazdan burada,kanallarda cocuyu sıvarlar merak etmeyin.
  • kaleyi karsisinda bom bos vurmak yerine topu kontrol etmekle ugrasiyo mal alper

• Ah Aziz Başkanım ahh... Ah Aykut hocam ahh. Kimlerin eline bıraktınız bizi? Mutlumusunuz ha? Aziz başkanım size sesleniyorum. Gerekirse kongreyi yaptırmayacaktınız ve takımı bunların eline oyuncak etmeyecektiniz. Aykut Hoca'takımı ilmek ilmek işliyordu.Eksikleri olduğu halde bu kadroyla son 10 haftayı neredeyse kayıpsız geçip şampiyonluğu kıl payı kaptırmıştık. Aziz başkan kalsaydı, yazın nokta atışı transferlerle birlikte şu an benfica'yı köye göndermiştik. Kimse bana ffp falan demesin. Aziz başkan varken ffp yok muydu? Çatır çatır alıyorduk oyuncuları. Ben size diyeyim bu sene Fenerbahçemiz ilk 5 e girerse öpüp başına koysun. Neyi düğü belirsiz adamların oyuncağı oldu koskoca camia...

• Bu sezon da boşa gitti.
  • Elif elması sağ bek, 90 dakikanın sonunda topal cozefi hala ortada görmek cocu hakkında büyük soru işareti oluşturdu.

• Şu ayew oynarken guliano ya laf edene net çapsızdır

• Cocu saçma sapan 11 ile başlayıp batırmıştın. Yaptığın daha saçma değişikliklerle de tüy diktin. Bravo. Biz Aykut'U eleştiriyorduk bu tarz değişiklikler yaptığı için. Rezalet. Sağ bek çıkarıp yerine ELif ?
  • Malatya seyircisine ayar oldum.Ne bu Fenerbahce nefreti ulan

• Ben geçen hafta yazmıştım bu takım başaklehirin arkasında 4. Olur diye anlatamadım çünkü yıllardır aynı futbolcular ile oynuyor başarılı olunamıyor ama illa ısrar ediliyor Volkan’a Mehmet’e josebe sen bunlarla başarılı olmamışsın göndereceksin bizim futbolcularda şampiyon olacak kapasite istek çalışma hırs YÖK eskiden bir iki futbolcu olurdu hırslı Tuncay Serhat gibi böyle oyuncular yok takkmda bu yüzden başarıda gelmeyecektir

• 
Sayfa: önceki 18881889189018911892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.