Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31083109311031113112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    Oynattırdıkları futbol Aykut'un 15 sene ilerisinde. Hele Daum'un son maç şanssızlıkları olmasaydı kulübün efsanesi olmuştu çoktan.
  • Beyler bu takımdan bu sene sampiyon u birak sampuan bile olmaz orasını geçtim de

Biraz konuya donelim

Rvp yi verebildik mi feyenoord a

Ozan tufan i gs bjk yada celta vigo ya verebildik mi

Nedir son durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Oynattırdıkları futbol Aykut'un 15 sene ilerisinde. Hele Daum'un son maç şanssızlıkları olmasaydı kulübün efsanesi olmuştu çoktan.

• Bu takım şampiyon olacaktır kimsenin kuşkusu olmasın...

• LMNTRIX kullanıcısına yanıt
    Rvp kesin değil resmi açıklama yok. Ozan hıyarını hiçbir enayinin para verip alacağını sanmıyorum. En fazla 1m veren olur o da belki.

• t u r g a y kullanıcısına yanıt
    Visca'ya 12-13'ten aşağı istemezler. Para yok. Emre de gelmez.

• SSgn S kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe feda demek zorunda değil, sadece taraftar ile barışması lazım ama bu sene kritik, demek istediğim Ali Koç'un elinde değnek yok beklentiyi yükseltip onu da zor durumda bırakmamak lazım.
  • quote:

Aynen Trabzon'un durumundan bunu görebiliyoruz

Şansa bala alınan son dakika galibiyetleri olmasa Ersun kimsenin umurunda olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: SSgn

Nasıl ki tüpçü gidip Fikret gelince bjk de müthiş bir atak başladı bizde de aynısı olacaktır eminim. En fazla 1 sene biz de feda deriz. Amma velakin aziz tekrar seçilirse 5 sene daha şampiyon olamayız. Her açıdan bizden çok daha iyi durumda olan rakiplerimiz var.

1 sene feda etmekle olmuyor.Biz 3 yil feda ettik.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Şansa bala alınan son dakika galibiyetleri olmasa Ersun kimsenin umurunda olmazdı.

Ersun şansa bala kazaniyordu.Aykut şansa bala berabere kalıyor

• Bu kadar dibi gördükten sonra biz Sayın Ali Koç'a her türlü desteği verir her türlü sabrı gösteririz. En son 4 sene önce şampiyon olmuşsun, kadron vasat, ekonomik olarak batık durumdasın, vardar belediye spora elenmişsin, sadece ligde oynamana rağmen ilk yarıyı 3. Sırada tamamlayabilmişsin, sahada berbat göze hiç hoş gelmeyen bir futbol var ve tüm bunlara rağmen takım çok iyi yea şampiyon olacağız yea diyen bir kesim taraftar mevcut. İşte bu taraftar tam azize layık olan taraftar. Ben kabaca 30 senelik bir taraftar olarak Fenerbahçeyi hiç bu kadar dipte görmedim. Aziz daha ne kadar dibe çeker bilmiyorum. Ama her inişin bir çıkışı vardır. Ali Koç başkan olduğu gün çıkışımızın başlayacağına adım kadar eminim.

• Sow u niye almadı fener,bursaya gidiyor?hic olmazsa sol açıkta gol atan bir adamimiz olurdu hem de sf oynayabilirdi.ama aziz bu kim yararlı olursa,taraftar kimi severse hemen onu gönderir çünkü en büyük o herşeyi o yaptı!!

• 20 Ocak / Saat 19:00 / Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / Fenerbahçe - Göztepe ...

Çok özledik ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 14 Ocak 2018; 17:18:48 >
  • quote:

Daum o kadar iyi bir TD değil.Uzun süre önce ligi domine ettiğimiz bir dönemde çalışmasının ekmeğini yedi sadece.Alman olduğu için insanlar onu çok profesyonel sanıyorlar sadece.Hayatı bile skandallar ile geçmiş adamın.

Bu takıma yaşattığı acılar unutulmaz Daum'un.
  • Allahini seven transfer yapsin bak aticam kendimi evden asagi

• quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Ersun şansa bala kazaniyordu.Aykut şansa bala berabere kalıyor

Volkan'ın yediği saçma golleri de söyleseydin keşke. Ama işine gelmez tabii. Şimdiye kadar ki en balon td açık ara Ersun Yanal'dır. Bizden sonra tutulabildiği bir takım olmadı, Aykut Hoca'nın Konya kariyeri bile tek başına daha iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sandor Clegane

quote:

Orijinalden alıntı: Commiss4r

Arkadaşlar kongrede tekrar Aziz seçilirse ne yaparsınız? Genel olarak taraftar tepkisini merak ediyorum.

Ağlarım

• Fbye niye kayyum atanmiyor ben onu anlamiyorum, bir iki seneye kalmaz iflas eder kacari yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eric13 -- 14 Ocak 2018; 17:58:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Kaval kemiği reisin devri bitmedi mi artık? Bu durumda işe yarardı o ayrı da geçti artık
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Visca form tutmadığında kötü oluyor sene başı öyleydi devamında bilmiyorum. Arda ne zamandır top oynamıyor, ilk bir top oynasın sonra konuşalım, bence öyle büyük bir etki yaratamaz. Mevlüt 3 büyüklerin yedek forvetlerinden kötüdür, belki erenden iyidir. Kerim Frei stoch'un biraz daha çalışkan türk versiyonu gibi. Stoch bizde dursa 85 de oyuna alsak kerimin oyun mantığından farkı olmazdı. Emre bu yaşta hala oynuyor iyi de katkı veriyor, biz hala inatla o bölge için oyuncu almıyoruz kaç senedir. Mükemmele yakın kadro planlaması yapsalardı, avrupaya yedeklerle çıkıp grup aşamasında elenmezlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 31083109311031113112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.