Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31093110311131123113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Balon balon balon ne balonmuş son 5 yıldaki tek şampiyonluğumuzu kazandı balona bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SSgn S kullanıcısına yanıt
    Başakşehir denen takım şampiyon olmasın, birincisi avrupada yaptıkları ülke puanı için rezalet zaten ikincisi siyasetin takımını bir fenerbahçeli desteklemez benim fenerbahçe görüşüme göre. Onların kutlamaları falan bir an için gözümün önüne geldi , hamsileri onların yerine tercih ederim. Beşiktaş zaten şl ile bir lig şampiyonluğu elde etmişcesine gelir elde etti neredeyse. 2. veya 3. olsa bile fark etmez. Ha bjk şampiyon olacağına gs olsun. FT nin alacağı rüzgar iyi bir fenere kaç yazar. Milli takımda adamlık muhabbeti yapıp, yaşlı başlı insanları dövüp, prim kovalayan, milli formayı milli ruh yerine primle giyen adamcıklardan olan arda kendi futbol düzeyine göre iyice çöp oldu çöp kalmaya da devam eder inşallah. Ali koç ile planlama yapılmalı zaten bu adam yapacaktır da başkan olursa, gerekirse 1-2 sene daha şampiyon olamayız ama geleceğimiz garanti olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: The saints of killers

Başakşehir denen takım şampiyon olmasın, birincisi avrupada yaptıkları ülke puanı için rezalet zaten ikincisi siyasetin takımını bir fenerbahçeli desteklemez benim fenerbahçe görüşüme göre. Onların kutlamaları falan bir an için gözümün önüne geldi , hamsileri onların yerine tercih ederim. Beşiktaş zaten şl ile bir lig şampiyonluğu elde etmişcesine gelir elde etti neredeyse. 2. veya 3. olsa bile fark etmez. Ha bjk şampiyon olacağına gs olsun. FT nin alacağı rüzgar iyi bir fenere kaç yazar. Milli takımda adamlık muhabbeti yapıp, yaşlı başlı insanları dövüp, prim kovalayan, milli formayı milli ruh yerine primle giyen adamcıklardan olan arda kendi futbol düzeyine göre iyice çöp oldu çöp kalmaya da devam eder inşallah. Ali koç ile planlama yapılmalı zaten bu adam yapacaktır da başkan olursa, gerekirse 1-2 sene daha şampiyon olamayız ama geleceğimiz garanti olur.

Gs olursa 21-19 öne geçerler.Herhalde gs olacağına bjk olsun demek istedin.

• Başakşehir bizim rakibimiz olan bir takım değil onun için yazdım onu. Bizim ezeli rakibimiz gs 2.si de bjk dir. Ben olaylara duygusal bakmam mantıkla bakarım. Ayrıca hiçbir zaman fanatiklik gözlerimi kör etmez. Beğenmediğin FT 8 sezon gs yi çalıştırıp 6 kez şampiyon yapmış. Kusura bakma da at gözlüklerini kenara koyup olaylara objektif bakalım biraz. FT yi de Şenolu da oldum olası sevmem hatta nefret ederim. Ama nefretim onların başarılı olduğunu görmeme engel değil. Hem FT hem şenol Td olarak aykuttan 3 gömlek üstün adamlar. Siyasetin kralını stad açılışında Fikret yaptı. 128 cümlelik konuşmada 112 kez 'sayın cumhurbaşkanım' diyerek. Daha geçen gün de 'Tosic bizim için çok değerli çünkü 15 Temmuzda tankın önünde durdu' dedi. Çok uzattım özetle ben başarı istiyorum en kısa zamanda. Tek kurtuluş Azizden kurtulup Sayın Ali Koç'un başkan olması.

• Bu ülkede 4 büyük de devlet desteği aldı başakşehir almış çok mu?Uzun süreli bir emeğin sonucunda buraya geldiler,sistem denilen şeyin somut hali başakşehir.Avcı milli takım döneminde çok yıpratıldı bence biraz da sefasını sürsün ki hakkı da zaten.Bizim için de en iyisi başağın şampiyon olmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneForSorrow -- 14 Ocak 2018; 18:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

Gökhan İnler bizde olsa kadroya zor girer abartmayalım.

Çok rahat Topal in yerine oynar Gökhan İnler.

Tam Aykut Kocaman ın aradığı adam. Savunma gücü yüksek ve pas kabiliyeti var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Orijinalden alıntı: Hondo Ohnaka

Gökhan İnler bizde olsa kadroya zor girer abartmayalım.

Çok rahat Topal in yerine oynar Gökhan İnler.

Tam Aykut Kocaman ın aradığı adam. Savunma gücü yüksek ve pas kabiliyeti var.

İleriye dönük pas atıyor ise olmaz o iş
  • Bu S.Hawking vitor fanboylugu yaptığında diyodum heralde gerçekten iyi olduğunu düşünüyor heralde.Şuanda Aykut savundugunu görünce troll olduğuna ikna oldum

• Bu arada maçları izlemediğim için farketmemistim,bizim göğüs sponsorumuz neden yok ?

• Samsung senelik 9 milyon euroluk bir teklif yaptı göğüs sponsorluğu icin ancak Aykut kocaman iphone kullandigi icin kabul etmemis.

• Arkadaşlar merhabalar. Ben Fenerbahçe bölümünün yeni yöneticisiyim. Uzun zamandır özellikle bizim bölümümüz için gerçekten çok can sıkıcı olaylar yaşıyorduk. Biraz olsun bu olayları önlemek, daha seviyeli ve güzel bir şekilde forumda görüş bildirmeniz için adil bir şekilde elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Saygılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Arkadaşlar merhabalar. Ben Fenerbahçe bölümünün yeni yöneticisiyim. Uzun zamandır özellikle bizim bölümümüz için gerçekten çok can sıkıcı olaylar yaşıyorduk. Biraz olsun bu olayları önlemek, daha seviyeli ve güzel bir şekilde forumda görüş bildirmeniz için adil bir şekilde elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Görevinde başarılar , bölüm yetkilisinin değişmesine sevindim .

Beşiktaşlı yöneticiler bizim bölümü ele geçirmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 14 Ocak 2018; 20:2:56 >
  • Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. En baştan ricam takıma hocaya oyunculara hakarete varan sözleri engellerseniz ve Aykut'cu Anti Aykutcu tartışmasını bitirirseniz burada huzur buluruz :)
  • quote:

Arkadaşlar merhabalar. Ben Fenerbahçe bölümünün yeni yöneticisiyim. Uzun zamandır özellikle bizim bölümümüz için gerçekten çok can sıkıcı olaylar yaşıyorduk. Biraz olsun bu olayları önlemek, daha seviyeli ve güzel bir şekilde forumda görüş bildirmeniz için adil bir şekilde elimden gelenin en iyisini yapacağım.

beşiktaşlı adminlerden kurtarın

hayırlı olsun.başarılar

• quote:

Diğer takım taraftarları buraya gelip tahrik ediyorlar.Buna da önlem almanız gerekir.
  • quote:

Bir de Aziz yıldırıma düşmanlık edenler oluyor.Onları da engellerseniz iyi olur. Kolay gelsin...
  • quote:

• Mertburak denen sahistan kurtuldugumuza sevindim

• quote:

Zorlanırsanız sizin için daima göreve hazır olduğumu bilmenizi isterim. Hoş geldiniz canım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertburak312

quote:

kurtulduk senden

• 
Sayfa: önceki 31093110311131123113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.