Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25832584258525862587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

En önemli futbolcumuz sakatlığını atlattı, bence korkmalısınız

En önemli topçunuz buysa bence gerçekten siz korkmalısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dirar vs fernando

hakem rahat bırakırsa güzel eşleşme olacak, fb kazanmak istiyorsa ligin en iyi dos -esasında sadece dos da değil- oyuncusuna baskı uygulamalı, karşısında dirar olacak, ikisi de güçlü fizikli oyuncu, maçın kilit kısmı burası bana göre, gs’nin 30%’unu oluşturan adam fernando, aykut bunu düşünebilecek bir savunmacı, dirar’ın da yeterince tecrübesi var, çok keyifli olacak çok,

• quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

En önemli futbolcumuz sakatlığını atlattı, bence korkmalısınız

En önemli topçunuz buysa bence gerçekten siz korkmalısınız

Sizin forvetlerden fazla golü var adamın. Aynen, korkudan öldük kardeş.

• Bize sahanızda kupa kaldırdığımınnn çocukları diyorlar da o statta kaç yıldır kazanamıyorlar.Her sene aynı senaryo

• Gs nin elendiği östersunds grupta liderken bizim elendiğimiz vardar belediye spor 3 maçta 14 gol yemiş 0 puanla son sırada Rezaletin bir başka boyutu daha. Beddua etmeyi sevmem ama bizim yönetim hak ediyor arkadaş.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    arkadaş az futboldan anlayarak yorum yapın
    oyun tarzı denen bşy var sen bilmiyorsun belli
    sizin takım oyunu ilerde forvetinin üstüne yıkarak oynuyor ayagına topu alan gomisi görüyor
    bizim oyun sistemimiz pasa dayalı bu oyunda kenar oyuncuları ve orta saha adamlarına yük veriliyor
    son haftalardaki çıkışımız birilerini fena tırsıtmış belli
  • ilk 30 dk. fenerin 2 golü var.
  • Galatasaray Fenerbahçe mağlubiyetinden sonra düşüşe geçecek at fava bekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs bizim stadta kupa kaldırdıysa bizde onların 100.yılda şampiyon olarak stadlarına gittik.6kasımda 6-0ı yazmıyorum bile.pazar günü gs ilk 20 30dk baskı kurar herzamanki gibi oyunu yarı sahamızda kabul ederiz josef ozan ortada basar topa.ilerde gomise sıkı markaj olur.sonraki dk larda sinirlerine hakim olan önde olur ayrıca şans faktörü de önemli.gollü beraberlik kokuyor bu maç bence

• Bizim ayıcık yedek kalacağını duyunca tesislerden ayrılmış

• bu soldado rvp'den de beter çıktı rvp ilk sezon oynuyordu en azından bu direkt revir transferi olmuş 2 sene sonra aziz yine açıklar bizi kandırdılar soldado sakatmış diye
  • Bu gerçek değil demi

• Gecen yil oldugu gibi deplasman tribununde yerimi alacagim. o zaman da kazanmistik. o zamanki tribundeki ekibi topladik, totem saglam. mac sonu uplarim.
  • Bireysel olarak baktığımızda ilk 11'imizde en az 3-4 tane Galatasaray 11'inden iyi oyuncumuz var en az beraberlik bekliyorum

Skrtel Maicon'dan
    Valbuena Gary ve Tolga'dan
    Giulliano Belhanda'dan
    Isla Mariano'dan
    Souza Ndiaye'den daha iyi futbolcu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 20 Ekim 2017; 16:13:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GloryGala

quote:

Orijinalden alıntı: uzanwaper

Fenerbahçe bu gs yenebilir en kötü ihtimal beraberlik bence bizim sorunumuz kapanan takımlara karşı.

Maçın özeti şu olur;
    Galatasaray özgüveni ve seyirci desteğinide arkasına alarak maça hızlı ve önde oynarak başlamak isteyecektir fakat orta sahada fizik olarak bence bizden daha düşükler Fernando hariç ndiayye kim ne derse desin anadolu topçusu bence Fenerbahçe ilk 20 dakika atakları savuşturmakla geçirir gol yememeye çalışır sonrasındaki bölümde oyuna ortak olur gs top kendi alanında oynandığında nasıl oynayacağını bilmeyen bir takım bana göre ve burda valbuena ve guiliano daha fazla boşluklar bulup janseninde yırtıcılığından faydalanıp maçı lehine çevirecektir orta sahayıda baskı altına almayı başaracaktır kesinlikle hem ozan hem souza belhanda ve ndiayeyi yerler ama yinede beklerin katkısı çok önemli özellikle gsnin sol tarafını perişan edebileceğimizi düşünüyorum yalnız savunmamız yüksek toplarda sıkıntı yaşıyor geçen maç gördük bunu ve gomis faktörüde önemli kısacası gs hızlı başlar hızlı giden atın hesabı olur ve maç bize döner

Orta sahası josef-ozan.Ndıaye'ye anadolu topçusu diyor.Neyse az sabret

bunlarda ndiayeyi kante falan sanıyor heralde küçük maçların iyi oyunucusu sadece gsde büyük maç kaldırabilecek o bölgede birtek fernando var gerisi hikaye josef büyük maçların yıldızıdır ozanın bile ndiayyeden daha fazla büyük maç oynamışlığı var çok şişirdiniz balonları az kaldı pazar günü bekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzanwaper -- 20 Ekim 2017; 16:22:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Bireysel olarak baktığımızda ilk 11'imizde en az 3-4 tane Galatasaray 11'inden iyi oyuncumuz var en az beraberlik bekliyorum

Skrtel Maicon'dan
    Valbuena Gary ve Tolga'dan
    Giulliano Belhanda'dan
    Isla Mariano'dan
    Souza Ndiaye'den daha iyi futbolcu

Sizin gibilerle aynı takımı tuttuğuma utanıyorum arkadaş az objektif olun ya Guliano n'aptı da hemen Belhanda'dan iyi oldu Malatya'ya 2-3 şekil yaptı diye mi? Daha düne kadar sövülüyordu.

Isla = Mariano hatta Mariano hücum yönüyle Isla'dan daha da iyi. Azıcık kör olmayın ben de Fenerliyim de sizinki resmen fesatlık.

Souza - Ndiya karşılaştırması zaten facia resmen ona hiç girmiyorum.
  • Mehmet Ekici'den bir haber var mı beyler? Yine mi sakat?

• Adam Fernando - Souza karşılaştırması yapmamak için saçmalamış.
  • Bizler inandik sizlerde inanin beyler

• 
Sayfa: önceki 25832584258525862587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.