Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25852586258725882589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    giuliano belhandadan
    skirtel maicondan
    jansende gomisten daha iyi
    tamamen objektif bakıyorum.adamlar kayseriyi sivası yendiler kendilerini m.city falan gbi görüyolar
    az kaldı tokatları bir bir yiyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun mutlu

isla marianodan
    giuliano belhandadan
    skirtel maicondan
    jansende gomisten daha iyi
    tamamen objektif bakıyorum.adamlar kayseriyi sivası yendiler kendilerini m.city falan gbi görüyolar
    az kaldı tokatları bir bir yiyecekler

Dediklerine katılıyorum ve listeye Ozan>Ndiaye'yi de ekliyorum.Ama Gomis-Janssen konusunda kararsızım.Çünkü GS'yi ayakta tutan oyuncu Gomis, adamdaki hırs diğer GS'li oyunculara da yansıyor.Gomis'in oynamadığı maç olursa dediğim daha net anlaşılır.
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    kardeş senelerdir bu gomisi her transfer döneminde bize yamamaya çalışırlardı o zamanda beğenmezdim ben
    jansen daha genç ve piyasası hala yüksek
    gomisi istesek alırız ama jansene bu ülkedeki hiç bi takımın gücü yetmez parasal açıdan
  • ayrıca evet ozan son haftalardaki performansıyla ndiaye ve ouzhan 150len den daha iyi
  • Gs oyuncularını çok büyütüyor.Feghouliden çekiniyorum sadece 1 şut çekip maçı alma potansiyeli var.Belhanda,rodriguez,tolga falan bize sıkıntı yaratmaz.Skrtel gomise oynarsa oda iş yapmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fernando, gomis ve muslera dışında bizden iyi oldukları mevki yok, onun da biri van persie sakat diye, kimse kimseyi kandırmasın, çok iyi kadromuz var, teknik direktörümüzün ezikliğini kadroya atamazsınız,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Feguli ? Dirar ne abi adam 4 tane orta açtı biri gol oldu diğerlerini sabri gibi açtı. ha dersen Rodrigues o zaman aralarında çok fark olmasa da rodrigues'in hızı çok daha avantajlı. Fakat iyi bir Alper Feguli gibi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Feguli ? Dirar ne abi adam 4 tane orta açtı biri gol oldu diğerlerini sabri gibi açtı. ha dersen Rodrigues o zaman aralarında çok fark olmasa da rodrigues'in hızı çok daha avantajlı. Fakat iyi bir Alper Feguli gibi zaten.

dirar sağ iç prtasaha oynuyor, sağ açık guiallnoya emanet, ha diyorsan belhanda>dirar bir şey diyemem, bana kalırsa dirar belhandadan daha iyi, ama guillano feguliyi her türlü yer,

• 10 sayfa önce bu yılda lig bitti falan yazıyordunuz şimdi alper feghouliden iyi deniyor olayı anlayamadım ne değişti
  • Aykut gitti Konya uçtu len.(Konya 8 gol ile ligin en az gol atan takımı şu an.Sıra 15)

Ersun kadroyu kurdu TS bizden önde len.(Trabzon 21 gol ile ligin en çok gol yiyen takımı)
  • Bazı Fb'li renkdaşlarım hayal aleminde yaşıyorlar cidden.

Fanatizmin her türlüsü kötü,döte döt demek bu kadar zor olmamalı.

Fener leş gibi top oynuyor,iman power + derbilerdeki motivasyon unsuru geçici olarak suni bir takım güzellemeler sağlar,ama Pazar günü Gs'yi yensek de,gider 2 hafta sonra ücra bir deplasmanda yine rezil kepaze bir oyunla muhtemelen maçboyu kaleyi bulan tek şutla patlarız.

Fb'nin adı büyük,ama kadrosu maalesef şanlı adına 2 boy küçük.
  • Gs ilk11u Turkiyedeki en kaliteli ilk11. Hala eksikler yok mu? Var. Asamoah ve saglam, hizli bir stoper lazim.

Gsde takim henuz oturmadi abi. neredeyse yepyeni bir ilk11 var. zamanla cok daha iyi olacak.
  • Oyuncularımızın iyi olması daha iyi bir takım olduğumuz anlamına gelmez tamam onlarında iyi olduğunu pek düşünmüyorum ama fikstür avantajını çok iyi kullandılar belki'de bu sayede şampiyon olabilirler aynı takımlarla biz oynasaydık aynı yerde olmazdık diye düşünüyorum ben, Şampiyon dahi olsak görüşüm değişmeyecek aykut hoca bu takımın hocası değil.
  • Size kalsa her mevkide biz GS'den iyiyiz ama 8 puan da gerideyiz. Adamların elendiği Östersunds Avrupa'da lider, bizim Vardar sahasında 6 yedi. DH yine coşmuş bugün...
  • Konya maçında gs ofsayttan gol attı.Bakalım hakemler gs ye bundan sonra yardım edecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: selimergin

Konya maçında gs ofsayttan gol attı.Bakalım hakemler gs ye bundan sonra yardım edecek mi?

Adamın 30cm tıbbi çıkıntısı var lütfen empati kuralım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga biraz gercekçi olun. Gs bize herturlu mokoko bu sefer malesef.

• Fenerbahçe bjk'yi yener , ondan sonra ki hafta gider Akhisara yenilir demiştim .

Gene diyorum

Fenerbahçe gs'yi yener , ondan sonra ki hafta gider Kayseriye yenilir
  • Haydi 17 de 16 yı bir daha yapalım kocaman.Şampiyon olalım üç sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimergin -- 20 Ekim 2017; 21:29:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Aykut gitti Konya uçtu len.(Konya 8 gol ile ligin en az gol atan takımı şu an.Sıra 15)

Ersun kadroyu kurdu TS bizden önde len.(Trabzon 21 gol ile ligin en çok gol yiyen takımı)

Ersun dan sonra hiç kupa kazanamadın len..

• 
Sayfa: önceki 25852586258725882589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.