Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24422443244424452446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Commiss4r

Keşke öyle olsa ama aday olduğu sürece başkasının seçilme ihtimali çok zayıf.

Yalnız bahsettiğimiz isim Ali Koç :)
    Bu ülkede cebinden çıkaramayacağı tek bir isim yok kimsede karşına almak istemez.
    aziz efendi aday olmak gibi bir hata yaparsa rezil olarak bedelini ödeyecek.
    Muhtemelen bugün Ali Bey dernekten istifasını verecektir.
  • Skrtel gerekirse iğneyle oynamalı Roman salağına kalırsak geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimKimimBen

quote:

Bu ülkede cebinden çıkaramayacağı tek bir isim yok kimsede karşına almak istemez.

Dostum kimse yok demişsin ama Reis var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrDonmezz

quote:

quote:

gezi parkı döneminden sonra araları bozuktu 2 sene sonra yılın iş adamı ödülünü elleriyle verdi :D

• Quaresma mental ya da oyunsal açıdan kitlenirse Bjk sahaya ciddi bir ağırlık koyamıyor.Oyundan düşebilirse Fenerbahçe maçı ilk yarıdan alır.

Aykut bunu görüp,geçen sene İsmail'in olduğu yeri otoban yapan Quaresma'ya önlem alacaktır diye düşünüyorum.Gerçi sağ kanada Hasan Ali konmuştu,Babel de orayı otoban yapmıştı.Bu da ayrı bir mevzu tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Quaresma mental ya da oyunsal açıdan kitlenirse Bjk sahaya ciddi bir ağırlık koyamıyor.Oyundan düşebilirse Fenerbahçe maçı ilk yarıdan alır.

Aykut bunu görüp,geçen sene İsmail'in olduğu yeri otoban yapan Quaresma'ya önlem alacaktır diye düşünüyorum.Gerçi sağ kanada Hasan Ali konmuştu,Babel de orayı otoban yapmıştı.Bu da ayrı bir mevzu tabi.

Peki rakibi oyundan düşürme adına hasan ali solda isla sağda, isla solda şener sağda seçeneklerinden hangisini tercih ederdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @immortal -- 21 Eylül 2017; 15:8:13 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

gezi parkı döneminden sonra araları bozuktu 2 sene sonra yılın iş adamı ödülünü elleriyle verdi :D

Yani sonuçta diyorum ki asıl kimsenin karşısına almak istemediği kişi reis. Kimse dedesinin kurduğu, ailesinin 100 yıllık emeğini riske atmak istemez.Ülker reklamı olayını hatırlayın. Bir reklamdan dolayı ülker'e Kayyum atansın diyenler çıktı. Daha azizi indirecek mi belli değil.

Ali koç'un şimdiden bize sponsorluklar, prestij,avrupalı dev kardeşler(chelsea,barca v.s) uzakdoğu pazarı ile ilgili çalışmaları olduğu söyleniyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yani sonuçta diyorum ki asıl kimsenin karşısına almak istemediği kişi reis. Kimse dedesinin kurduğu, ailesinin 100 yıllık emeğini riske atmak istemez.Ülker reklamı olayını hatırlayın. Bir reklamdan dolayı ülker'e Kayyum atansın diyenler çıktı. Daha azizi indirecek mi belli değil.

Ali koç'un şimdiden bize sponsorluklar, prestij,avrupalı dev kardeşler(chelsea,barca v.s) uzakdoğu pazarı ile ilgili çalışmaları olduğu söyleniyor.

Cumhurbaşkanıda Ali Koçu karşısına almak istemez baktığın zaman kimsenin işine gelmez.Bir fabrikasını kapatsa binlerce kişi işsiz kalır.Her şey karşılıklı.Kongreye yakın bir arkadaş 20 danışmanı ile projelerin oluşturulduğunu söylemişti.
    Tartışmasız büyük katkılar verecek özellikle sportif başarı anlamında

• quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Quaresma mental ya da oyunsal açıdan kitlenirse Bjk sahaya ciddi bir ağırlık koyamıyor.Oyundan düşebilirse Fenerbahçe maçı ilk yarıdan alır.

Peki rakibi oyundan düşürme adına hasan ali solda isla sağda, isla solda şener sağda seçeneklerinden hangisini tercih ederdiniz?

Benim Fenerbahçe'nin uzun vadede sahaya yayılışındaki beklentim,özellikle Eljif'in de lisans alması ile;

Sol kanat: iSLA
    Sağ kanat: DİRAR

Ancak mevcut şartlarda iyi bir Şener'i; gerek İsmail,gerekse Hasan Ali'ye her türlü tercih ederim,sol kanat Şener ama sağ kanada İsla'yı koymaya da Aykut'un büzüğü yemez bence.

• Ali Koç'un dehşet projeleri var. İnsanın içi kıpır kıpır oluyor okudukça, düşündükçe. Gerçekten eğer gelirse inanılmaz işler yapacağız. Önümüzü alamazlar daha. Fenerbahçe dünya markası olabilecek potansiyele sahip bir kulüp. İnşallah Mayısta güleriz.

Başkan ekimde başkanlık çalışmalarına başlıyormuş, mayısa kadar sürdürecekmiş.
  • undomiels kullanıcısına yanıt
    Aziz Yıldırım tekrar seçilse bile başkanlık yapamaz.Taraftar stada gelmez,forma almaz,yürüyüş yaparlar o adama başkanlık yaptırmazlar çünkü boğazımıza kadar geldi.Ama ben Ali Koç'un başkan olacağına inanıyorum.O adam işini bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antisocial77

hepimiz elif gibi genc yeteneklere hasretiz de..kaciniz 4-5 macini izledi de hemen 11 e yazarsiniz, ...... bu cocuk.7-8 sene once altina isiyordu.

ya sen 30 değil 40 yıl futbol izlesen nolur,
    oyuncuların yaşıyla-yeteneği ve ortaya koyabilecekleri futbol arasında bi ilişki olmadığını bile daha anlayamamışsın.

TS yusuf yazıcı oynar, fenerde eljif sakın oynamasın
    ts abdulkadir ömür oynar maç çevirir, fenerde oğuz kaan aman oynamasın

böyle adamları çekmek zorunda kalıyoruz, malesef o da futbol izliyo ve malesef o da fenerbahçeli
    tıpkı aziz yıldırım gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi he_man -- 21 Eylül 2017; 16:3:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

quote:

Orijinalden alıntı: antisocial77

hepimiz elif gibi genc yeteneklere hasretiz de..kaciniz 4-5 macini izledi de hemen 11 e yazarsiniz, ...... bu cocuk.7-8 sene once altina isiyordu.

ya sen 30 değil 40 yıl futbol izlesen nolur,
    oyuncuların yaşıyla-yeteneği ve ortaya koyabilecekleri futbol arasında bi ilişki olmadığını bile daha anlayamamışsın.

TS yusuf yazıcı oynar, fenerde eljif sakın oynamasın
    ts abdulkadir ömür oynar maç çevirir, fenerde oğuz kaan aman oynamasın

böyle adamları çekmek zorunda kalıyoruz, malesef o da futbol izliyo ve malesef o da fenerbahçeli
    tıpkı aziz yıldırım gibi...

Bravo

• Aziz o kongreyi kaybedip kalp krizi ile beraber gidicek.
  • Aziz kendisi zor aday olur, bence başkasını ikna etmeye çalışacak.

Sadettin Saran aday olmazsa Ali Koç başkan seçilir umarım.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    Sadettin Saran, Ali Koç aday olduğu için adaylığını geri çekti diye biliyorum.
    Öyle bir açıklaması vardı. Bence Saran Ali Koç'un ekibinde yer alacak. ( eğer Koç başkan olursa )
  • Cail.lou kullanıcısına yanıt
    Umarım öyle olur.

Zamanında Saran'ı yemiş adamdır Aziz, Ali Koç işini garantiye almazsa seçimi kaybedebilir.

İyi hazırlanması lazım ekibin, geç kalınmadan duyurulmalı planlar, projeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 21 Eylül 2017; 16:59:59 >
  • Aman abi hiç 18 yaşında çocukları oynatmayalım 7 senedir üst üste şampiyonuz zaten serimiz bozulmasın.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Kim başkanlığa aday olacaksa şimdiden çalışmaya başlamış olması lazım.
    Gönlümüz Ali Koç'dan yana hayırlısı olur umarım.
  • defansif futbol üstadı sabah akşam önlem düşünüyordur.

çift önliberolu valbuenanın ayağına bakan spor taraftarı.

skertel oynamazsa yandık.

maçı berabere bitirmemiz bile zor
  • 
Sayfa: önceki 24422443244424452446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.