Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24432444244524462447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendisine omuz atan quaresmayi oyundan atamayan ali palabıyık atanmış maça. insallah kimsenin hakki yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diego Costa hayali kuran ust duzey seviyeli arkadaslar vardi 55 milyon euro vermis Atletico, biz 60 mı onercez.. Ciddi ciddi inanmislardi bi de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 21 Eylül 2017; 18:17:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Diego Costa hayali kuran ust duzey seviyeli arkadaslar vardi 55 milyon euro vermis Atletico, biz 60 mı onercez.. Ciddi ciddi inanmislardi bi de

Biz bonservisini istemedik zaten, Atletico'nun transfer yasağı ve Chelsea'de gözden çıkarılmış olmasını kullanarak kiralamak istedik.

Ek olarak Bjk'li arkadaşların Ali Palabıyık konusunda bu kadar ağlamasına anlam veremiyorum. Aynı maçta Josef kendi yarı sahasındayken ofsayta düşmüş, buz gibi frikik golümüz verilmemişti. Hakem engel olmasa 3-4'e kadar gidecekti maç, dua etsinler Ali Palabıyık'a.

• Saat 10 dan beri uğraşıyorum okul açıktan bilet alamadım ümidim kalmadı gerçekten bitti sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

kendisine omuz atan quaresmayi oyundan atamayan ali palabıyık atanmış maça. insallah kimsenin hakki yenmez

İntikam maçı işte

• Aziz Yıldırım'ın zaten kongredeki gücü ortada.

Adam yetmemiş gibi 21 bin üyeyi kendine oy verecek yeni bir yığın ile beraber 30 bine çıkarmış. Belki eskilerden fikri falan değişen olur diye.

Sürekli üyeleri yemek, eğlence ve iş toplantısı ile ağırlıyor.

Ee bu iş oy ile olur şu tabloda nasıl kaybedecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 21 Eylül 2017; 20:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecem1903

Aziz Yıldırım'ın zaten kongredeki gücü ortada.

Adam yetmemiş gibi 21 bin üyeyi kendine oy verecek yeni bir yığın ile beraber 30 bine çıkarmış. Belki eskilerden fikri falan değişen olur diye.

Masa tenisçi yelkeni kürekli de başkancı .Ali Koç'un işi zor.

• maçtan 3 gün önce ağlamaya başla. maçta taca bile ağla. maçtan sonra skora göre 1 günden 1 yıla kadar ağla.
  • taca bile ağlayan taraftar grubu.

2 cm ofsayta bile 20 yıl ağlarlar.
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    o da dogru. bjk her macinda cok sert oynuyor. ama bi derbide deplasmanda o kadar sert oynarsan kirmiziyi yersin. hakemleri etkileyen emre bile tt arenada yemisti. quaresma insallah oyle bilege falan girer de 10 kisi birakir

• İzlerken başım döndü. Adam daha 19-20 yaşında. Kaç paraysa alsınlar. 2 sene sonra güzel paraya satılır.

• quote:

Fener için söylemiyorum geneli böyle. bu k0ngre üyeleri kimden daha çok nemalanırlarsa ona oy atarlar.

Fenerli taraftar haklı olarak ali koç.u istiyor.. ama işte kongre üyeleri istemez.

ali koç gelirse feneri şirket yönetir gibi yönetecek buda avantacıların işine gelmez. aziz yıldırım onlar için yoluncak kaz gibidir.

yemek bedava tesisler bedava maç biletleri bedava. adreslere giden hediyelerin haddi hesabı yok bedava..

ali koç bunları yapabilirmi yapmaz . o zaman başkanda olamaz.

aziz yıldırım kendi gitmedikçe fenerin başında uzun yıllar kalır. ömrü yettikçe.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Fener için söylemiyorum geneli böyle. bu k0ngre üyeleri kimden daha çok nemalanırlarsa ona oy atarlar.

Fenerli taraftar haklı olarak ali koç.u istiyor.. ama işte kongre üyeleri istemez.

ali koç gelirse feneri şirket yönetir gibi yönetecek buda avantacıların işine gelmez. aziz yıldırım onlar için yoluncak kaz gibidir.

yemek bedava tesisler bedava maç biletleri bedava. adreslere giden hediyelerin haddi hesabı yok bedava..

ali koç bunları yapabilirmi yapmaz . o zaman başkanda olamaz.

aziz yıldırım kendi gitmedikçe fenerin başında uzun yıllar kalır. ömrü yettikçe.

Aynen hocam tam olan ve olacaklar bunlar.

• 15 dakika kaldı geçmiyor dakikalar sanki o kadar ümit bağladım Ali Koç'a. Başkanlığını tekrarlasın yeter benim için.

Bilmeyenler için 15 Dakika sonra Ali Koç konuşma yapacak. 1907 Fenerbahçe Derneği Youtube adresinden izleyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali koç fourseasonsa çubukluyu giydirmiş

• Hayatımda gördüğüm en vizyonsuz herif aykıt kocamandır
  • 10u geçti saat başlamadı ali koçun konuşması bekliyorum heyecanla.
  • Aziz Baba ben bırakıyorum diyene kadar o koltukta kalır , seçim konusunda sağlam oy potansiyeli var bunu herkes biliyor.Yöneticilik konusunda tecrübesi tartışılmaz zaten Aziz Baba'nın.Fenerbahçe'nin böyle tecrübeli bir yönetici bulması zor zaten bu yüzden Fernerbahçeli taraftarlarda kendisini istiyor ve seviyor.
  • Kongrede şu sahne olsa bi hayal edın arkadaslar.. Secimi ali koc bey kazanmıs. Azız cıldırmıs saga sola sataşıyor. Derken alı bey ve azız denen tip tokalasmak için yanyana gelirken sayın ali koç azıze ıkı tane yapıstırıyor. O anda herkes şok kameralar bir anda Ali koça cevriliyor. Ve ali koçtan şu sozler dökülüyor ağzından. Buranın ağası benım azız simdi burdan defol git .. Hayal işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalavar -- 21 Eylül 2017; 22:21:48 >
  • 
Sayfa: önceki 24432444244524462447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.