Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 hafta fazla sürüyor bizde transfer bugün gitmezse Ben Arfa vb haftaya mecbur gelecek.
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Yaw işte orda soktuğu kadar borca soktuğu için kadroyuda çöplerle dolduğu için bu halde kulüp ersun la sade Emenike geldi İsmail pas gecti vitorda aha aldığı adamlar satılıyor bu sene tekrar çöpleri dolduruyor Aykut sevdanız Fenerbahçe'nin önüne geçmiş . Bende çok severdim Aykut u hep destekledik zamanında ama çapı Fenerbahçe'ye yetmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben arfa gelse ne olacak beyler ?

Aykut kocaman var bu takimin basinda sizce brn arfadan yararlanabilecekmiyiz

O yuzden hicc hayal kirmaya dusunmeye falan gerek yok bu sezonda çöp umutlanmayalim tarihin en kotu yonetimi var bu gunleride atlaticaz insallah mayis 2018 de

• Ben Arfa yalanlamasını okudum Aziz Yıldırımın belirttiği problemler devam etmektedir falan diyor. İstedikleri zaman alabilirler yani

• Bu gece Premier Lig'de transfer sezonu bitiyor. Josef'i almayacaklar. Topal-Josef'ten kurtulma şansı gelmişti, çok güzel olacaktı. İşin kötü yanı kadroya Neto ve Eljif Elmas katılınca yabancı kontenjanımız doluyor. En öncelikli gönderilecek Aatif'in ayağına baktığımız için onu da yollayamayız. Geçmiş olsun.

14 yabancı futbolcumuz: Kameni, İsla, Neto, Skrtel, Neustadter, Josef, Eljif Elmas, Dirar, Aatif, Valbuena, Giuliano, Fernandao, Van Persie, Soldado.
  • Bence transfer yapmıyor değil , yapamıyoruz . Yurt dışında kalbur üstü oynayan herhangi bir takımdan bir oyuncunun Fenerbahçe'ye gelmesi için 3 neden sayamazsınız . Para ve İstanbul der geçersiniz , 3. bir neden yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Yaw işte orda soktuğu kadar borca soktuğu için kadroyuda çöplerle dolduğu için bu halde kulüp ersun la sade Emenike geldi İsmail pas gecti vitorda aha aldığı adamlar satılıyor bu sene tekrar çöpleri dolduruyor Aykut sevdanız Fenerbahçe'nin önüne geçmiş . Bende çok severdim Aykut u hep destekledik zamanında ama çapı Fenerbahçe'ye yetmiyor

Ne alakası var Aykut hoca ile FFP'nin?

Daum'un son sezonuna bak o zamanlar normaldi bu kadar para harcamak.Takımın geliri vardı çünkü Avrupa'ya gidiyorduk.Sonra kumpas kuruldu ve zora girdik.

Vitor çapsızı mı getirdi Kjaer ile Nani'yi? O adamın çapı ancak amatör kümelere yetiyor zaten anladık merak etme.Adam bekleri bile gitti rakibe hediye etti, şimdi süper hoca olmuş başımıza.

Ayrıca Aykut zamanında gelen Sow satılmasaydı görürdün sen o zaman zararı.

• bu hafta 4 transfer yapacağız diyen adam üzerinden kaç hafta geçti hala 4. adamı açıklamadı bile

Forvet,sağ kanat,sol bek işleri de yattı.

bu sene güzel maçlar bizi bekliyor,şimdiden kendinizi hazırlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 31 Ağustos 2017; 14:57:54 >
  • İşin daha üzücü yanı da 1 hafta sonra transfer sezonu kapandığında da bu yazının geçerliliğini koruyacak olması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz mevcut kadro kalitesi BJK'dan önde diyen Aykut'u boşuna getirmedi zaten. Oyalayacakları belliydi. Olur da Josef gibi sürpriz bir transfer olursa bakarız modundalardı hep.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirar joker len

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Aykut zamanında çöplerle doldu kadro diyorsun, Ersun bir Emenike'yi aldı diyorsun. O zaman o sene bizi ya Emenike şampiyon yaptı ya da ya da Ersun çöplere rağmen rakiplerimize fark attı. Ersun iyi hocaydı ama o kadar da değil. Ayrıca Ersun'un harcadığı paraya da bir bak.

• Ikinci sinif takima donustuk saka maka Bizi bu duruma dusurenleri Allah bildigi gibi yapsin ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Fred gelirse süper olur.

Josef işi yattı büyük ihtimalle, kötü oldu bizim için.

Fred gelemez yabancilardan birisi gitmeli Elmasin lisansi cikinca yabanci kontenjani doluyor

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Keşke ..
    Atıf 3 ünden de faydalı bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

quote:

Fred gelirse süper olur.

Fred gelemez yabancilardan birisi gitmeli Elmasin lisansi cikinca yabanci kontenjani doluyor

Elmas oynayamayacak o zaman yapacak bir şey yok.Fred gelirse Fred yazılır ilk olarak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eric13

quote:

Fred gelirse süper olur.

Elmas oynayamayacak o zaman yapacak bir şey yok.Fred gelirse Fred yazılır ilk olarak.

Oynayamazsa direkt kacar zaten

• eric13 E kullanıcısına yanıt
    Söz konusu bu yönetim ve td de olsa bu çocuğu böyle bir nedenden dolayı yazdırmayacaklarını düşünmek bile istemiyorum. Yabancı kontenjanına Skrtel, Valbuena ve Giuliano dışında ilk yazılacak isim bu çocuktur.

• Hiç ümitlenmeyin bittik biz. Beşiktaş hayvan gibi kadro kurdu. Galatasaray desen hiç beklenmiyordu, şu an aldı başını gidiyor. Biz desen adam akıllı transfer yapamadık bile. Geçen sezonlardan da kötüyüz.

• Bu sene 4. olmaktan öteye gidemeyiz. Tek umudumuz Ali Koç reisle yapılanma gerekirse 1 sene gitmyelim avrupaya.
  • 
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.