Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21852186218721882189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rezalet sonuçlardan sonra hala Aykut'u destekleyenleri görünce dehşete düşüyorum. Bayadır konuya girmiyordum ama hala destekleyenler varmış. Şaşırdım ne diyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher30

Gs şampiyon bu sene bence gol rekorunu da kıracaklar bizi kendi sahamızda da yenecekler durum hiç iyi gözükmüyor maalesef ben arfayı alabilirlerse belki rekabet olur

Öyle bir abartmışsın ki yok gol rekoru kıracaklar şampiyon olacaklar içimizden geçecekler . Sonra da Ben Arfa gelirse rekabet olur. He Ben Arfa o uzay takımı gibi anlattığın takımla bizi rekabet ettirecek yani tek başına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Aykut Kocamanı eleştirmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum böyle 5-6 hafta daha geçsin o zaman duruma göre bakarız
  • Gs gidiyor asamoah'ı alıyor juve'den hem de sol bek oynatmak için,bu adam bizim orta sahaya gelse ilaç olacak adam,adamlar gidiyor juve'nin orta sahasını 4.5'a alıp sol bek oynatıyorlar bizimkiler sakat forvet alıyorlar villarealden 5 milyona.Bu seneki kötü transfer politikasını ffp ile açıklayamazlar soldado-dirar-isla boş adamlar valbuena iyi hem performans hem fiyat olarak giuliano kötü adam değil ama bizim taktikte arkasında 2 ön libero ile iş yapacak adam değil arkasında 2 tane onu oyuna sokacak orta sahaya hatta forvete ihtiyaç duyan çok masraflı bir adam aslında takım iyi oluna iyi takım kötüyse iş yapmayan adamlardan bize valbuena gibi ekmğini taştan çıkartan 10 numara lazımdı giuliano yerine.
  • En kötü Nani'yi kiralayıp Emre'yi alsaydık.

Bunlar gelse Aykut ve Aziz dışında kimseye ses çıkarmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

Ben Aykut Kocamanı eleştirmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum böyle 5-6 hafta daha geçsin o zaman duruma göre bakarız

vardar diye köy takımına elenen adam babam olsa acımam, f,bahçe tarihinin en rezil 5 olayından biridir vardar'a elenmek, değil yedek oyuncular altyapıyla çıksa f,bahçe'nin elemesi gerekirdi, eleştirmek falan da yersiz direkt kapının önüne koyacaksın suratsızı,

• Ya biri de 3 5 maça çıkmış diyor aykut için . Ulan koy takimlarindan hallice takımlarla oynadık hepsinde rezil rusva olduk. Gelgelim bu aykutun 3. Degil 153. Maçı. Önceki 3 yılı saymazsak olmaz.

• Aykut Kocaman 5 sene daha kalsın Gs 5.yıldızı takar, bu herif gitmeden önceki iki sene de gsden 10 puan fark yiyip 2 şampiyonluk vermişti

• vitor lu sene herkes dikiş tuttursaydı kadro efsane idi. o kadroya skrtel ve valbuena da eklenseydi burada şu an çok farklı konuşmalar yapılırdı.

edit: skrtel yerine lens yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 31 Ağustos 2017; 17:40:51 >
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    O futbolcuyu getiren ben degilim herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

Ben Aykut Kocamanı eleştirmenin gereksiz olduğunu düşünüyorum böyle 5-6 hafta daha geçsin o zaman duruma göre bakarız

5-6 hafta olur mu canım. O da erken lig bitsin öyle eleştiririz

• Öyle 5-6 değil nokta 3transferle çok şey değişirdi.çok iyi ciğersiz bir 8numara, gol yükünü çekecek leblebici boğa forvet, iki ayaklı kaliteli kanat bu kadar

öyle solbeke mol beke gerel yok acil olan üçüydü.bu kadro ile ancak tek önlibero ve çift forvet oynamalı soldado kötü değil bu adam pasör duvar forvet hayvandao-soldado olmalı ve tek önlibero topal

aykut en azından içsaha maçlarında böyle oynamalı

deplasmanda gs maçında çift önlibero oynamasına kızmam

tek umudum ekici ve elmas ın form tutup iyi bir 8numaraya dönüşmesi.

• PERENAL. kullanıcısına yanıt
    ne yapacaktı yani guilyano oynayamıyor josef cezalı soldado yeni gelmiş ayrıca hatalı goller yediğin için ilk maç 2-0 yenik başlıyorsun sen inanıyor musun ilk maç 0-0 olsa ve fenerbahçe ilk golü attığında o golü yese yine aynı şey olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

vitor lu sene herkes dikiş tuttursaydı kadro efsane idi. o kadroya skrtel ve valbuena da eklenseydi burada şu an çok farklı konuşmalar yapılırdı.

edit: skrtel yerine lens yazmışım.

Ah o sene Souza yerine guarin benat hernandesten birini alsaydık hala süren hanedanlık kurmuştuk.Emre ve webo kalsa bile yeterdi.

• Sağ kanat rotasyonumuz en az sol bek rotasyonumuz kadar kötü.

Daha kötüsü yabacı kontenjanı dirar, aatıf, neustaser,Souza,rvp, Isla,fernandao, kameni gibi fark yaratmayan, kalite katmayan çoğu vasat yabancılarla doldu.

• İmbulayı Toulouse kiralamış.

• Ekici gelince sağ kanata alperi koymamiz lazım. En azından hücumu dirardan iyidir.

• Vardara elenen adam kımse kusura bakmasın ama vasıfsızdır cahildir kekodur net..

• Maaş yardımını da reddetmişiz. Yönetimin elinde cidden 100M var galiba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carmenfantasy -- 31 Ağustos 2017; 18:30:47 >
  • Bizimkilerin bi ..k yediği yok da , transfer sezonu sürdükçe rakipler güçleniyor.. Artık bitsin istiyorum...Allah kahretsin şu yönetimi utanmaz arlanmaz adi köpekleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21852186218721882189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.