Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.284
Cevap
139
Favori
3.709.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14351436143714381439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İnception77

Perezi hiç istemiyorum kim ne derse desin faydalı olacağına da inanmıyorum

at gözlüğü deniliyor buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: lookback

Kadro kötü bu kadro kesinlikle şampiyon olamaz kesin yani. Gs çok iyi transferler yaptı bjk eksiği fazla olmamasına rağmen sağlam adamlar aldı. Aldığımız en iyi adam valbuena ki aradığımız oyunculardan birisi fakat orta saha hala rezil durumda. Ozanla olmaz o iş topal yedeğe bile yazılamaz.
    Transfer yapıp güçlenceğimiz yerde güç kaybediyoruz(kjaer) kjaer gitti defans ciddi anlamda çok şey kaybetti bunu telafi edip adam gibi orta saha almamız gerek.
    Ortalama bir forvet ve adam gibi orta saha alırsak belki bi ihtimal ama 13m paramız var. 4 forvete versek 9 orta sahaya kalır. 9'a iyi topcular var tabi ama takıma abi lazım (bkz: emre belözoğlu)

kardeş sen tutma bu takımı mümkünse ya, adama bak sanki lig bitmiş. daha bitmedi kardeşim transfer dönemi

• quote:

Orijinalden alıntı: 1cemoo

Valla öyle adam tam joker. Aslında Aykut sever böyle 33 pozisyonda oynayan adamları ama skuat ekibi mangaldaymış sanırım o aralar.

Isla ve Asamoahi Juventustaki gibi kanat bek olarak kullanabilirdik.4-4-2 baklava veya 3-5-2 gecisli bir sistemde.Topal stoperlerin onunde,Dirar ortasahanin saginda,ortanin soluna oyunun iki yonunu oynayabilen bir ortasaha transferi,forvetlerin arkasinda Valbuena.Ileriye de bir tane son vuruscu forvet,digeri de hizli bir adam.10 numara takim olurduk valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Online satın alıp izleyemiyoruz değil mi

milletin bedava girdiği maçı tvden izlemek için para mı verceksin hocam? periskop akar
  • Zapata, stoper forvet akiminin son temsilcilerinden. Takimi gol yollarinda durdurmasiyla biliniyor. En iyi sezonu, 38 mac 10 gol. Emenikenin 32 mac 4 golluk rekorunu kirmaya aday. Camiamiza hayrli olsun

• Wizard Gezici kullanıcısına yanıt
    İstemiyorum çünkü daha önce sow genç hali niang yada daha mücadeleci bir forvet lazım olduğunu düşünüyorum ve ispanyol olması da benim için bir dezavantaj nedeni

• quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Ahmet Ercanlar coştu. Duvan Zapata, Gustavo Gomez, Kenedy, Guilano diyor.

kolpadan bende çoşturabiliyom ağır kolpa bi herif ahmet ercanlar ama bi kere ün yapmış işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnception77

İstemiyorum çünkü daha önce sow genç hali niang yada daha mücadeleci bir forvet lazım olduğunu düşünüyorum ve ispanyol olması da benim için bir dezavantaj nedeni

ispanyol olması nasıl bir dezavantaj oluyor arkadaşım ciddi misin sen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

kim çıksa yeni Alex oluyor.
    düne kadar Lucas Lima'ydı yeni Alex.

arkadaşlar, dalga konusu olduk farkındamısınız.
    bu bizim yönetimin başarısızlığıdır.
    bu saatten sonra Ben Arfa veya Lucas Lima gelmesi çok yazık.
    bari herşeyi yalanladıkları gibi, bu oyuncularıda yalanlasalardı.
    taraftara sabah akşam bunları bekliyor.
    giuliano iyidir ama ne alaka şimdi?

hakim ziyech alamadın.
    alexi postaladın.
    3 senedir ben arfa.
    bu sene lens'i yolla.
    en sevdiğimiz, güvendiğimiz kjaer'i yolla.
    kusura bakma, taraftarı artık mutlu etmen lazım.

Lima nın o istatistiklerle Alex olmasına imkanı yok.

Alex olma potansiyeline sahip olabilecek olan Ziyech vardı. Alex olamaz ama yaklasabilirdi yani.

Souza kadar gol atamayan futbolculain Alex ile karşılaştırılması çok komik.

Guilano o istatistik ve teknik ile Alex kadar olmasa da katkı verir. En önemli şey takıma uyum sağlaması.

aylardır Ben Arfa ile uğraşılıyor.
    yönetim herkesi yalanlarken, Ben Arfa'yı yalanlamadı.
    çünkü taraftarı artık mutlu etmek istiyordu.
    Lens'i, Kjaer'i kaptırdığı bir sezonda hemde.

bence Giuliano olursa neden olur biliyormusun,
    Ben Arfa'yı almayı beceremediklerinden.
    çünkü Nice ile anlaştı yazıyor heryerde.
    Ben Arfa'da gidince, Giuliano'ya döndüler bence.

bu işte bizim başarızıslığımız.

• Eljif Salih gibi elimizde patlamasa bari.

• Zapata kazma birisine benziyor

• 4 transfer tipik Aziz yalanı, 3 transfer yapılacak.

Sow, Zapata, Guiliano

At fava bekle.

• [Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Hadi Aziz Başkan.
  • Galiba Guiliano geliyor.
  • Guiliano ile ben arfa yi kiyaslamak elmayla armut gibi bisey oyuncu bosa dustugunde hemen videolarini bilgilerini paylasmistim guilano yu bize hayatta yedirmezler .
    Ayni alex gibi alex i de hayatta yedirmezlerdi ama sansimiza geldi bize eger gelirse tabi ki alex gibi olmaz ama ben arfa da bu adamin yari oyun zekasi yok.

Fenerbahce nin aradigi ilac guiliano dur inanilmaz bi futbolcu inanin bu ligde valbuena ile birlikte oynasa gule oynaya sampiyonluga oynar fenerbahce.

1 calim yetenegi cok iyi bi ben arfa degil ama alexten cok daha ust duzey birebir yetenegi var
    2 oyun gorusu alex in 2 tik altinda ligimiz icin bicilmis kaftan ara paslari ortalari vs cok cok iyidir
    3 kafa yapisi snijder gibi takim iyiyse takimi sahiplenir takim kotuyse takimi sahiplenmez
    4 pres yonunden emre belozoglundan assa kalir yani yoktur 8 numaraya koy ligdeki en baba 8 numarayi donunda sallar
    5 10 numara ozelliklerinden 2 seyi eksik 1 sutorlugu iyi degil 2 buyuk oyuncu gibi oynamiyor cok siradan temiz bir futbolu var
    6 tam bir takim oyuncusu bireysel cok nadiren oynar.

Cok macini izledim ben arfa dan rotayi bu adama cevirdilerse bos kalinca bizim yoneticiler inanilmaz akilli bir hamle yaparlar.

Aykut kocaman a ben arfa mi perez mi guilano mu diye sorsalar. Eminim direk guilano der digerlerini umursamaz bile tam istedigi tarzda bir 10 numara.

Insallah alirlar cok istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Mishakal kullanıcısına yanıt
    Ah ulan ne günlerdi be...

• quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Guiliano ile ben arfa yi kiyaslamak elmayla armut gibi bisey oyuncu bosa dustugunde hemen videolarini bilgilerini paylasmistim guilano yu bize hayatta yedirmezler .
    Ayni alex gibi alex i de hayatta yedirmezlerdi ama sansimiza geldi bize eger gelirse tabi ki alex gibi olmaz ama ben arfa da bu adamin yari oyun zekasi yok.

Fenerbahce nin aradigi ilac guiliano dur inanilmaz bi futbolcu inanin bu ligde valbuena ile birlikte oynasa gule oynaya sampiyonluga oynar fenerbahce.

1 calim yetenegi cok iyi bi ben arfa degil ama alexten cok daha ust duzey birebir yetenegi var
    2 oyun gorusu alex in 2 tik altinda ligimiz icin bicilmis kaftan ara paslari ortalari vs cok cok iyidir
    3 kafa yapisi snijder gibi takim iyiyse takimi sahiplenir takim kotuyse takimi sahiplenmez
    4 pres yonunden emre belozoglundan assa kalir yani yoktur 8 numaraya koy ligdeki en baba 8 numarayi donunda sallar
    5 10 numara ozelliklerinden 2 seyi eksik 1 sutorlugu iyi degil 2 buyuk oyuncu gibi oynamiyor cok siradan temiz bir futbolu var
    6 tam bir takim oyuncusu bireysel cok nadiren oynar.

Cok macini izledim ben arfa dan rotayi bu adama cevirdilerse bos kalinca bizim yoneticiler inanilmaz akilli bir hamle yaparlar.

Aykut kocaman a ben arfa mi perez mi guilano mu diye sorsalar. Eminim direk guilano der digerlerini umursamaz bile tam istedigi tarzda bir 10 numara.

Insallah alirlar cok istiyorum

Guiliano yu izlemedim ancak en azından ben arfa gibi elimizde patlama olasılığı olmaz diye düşünüyorum . Arfa yatmaya gelir gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

Lens yıllık yaklaşık 4.200.000 euroya mal olmuş BJK ye

FB boşuna üstelememiş. Bunun neresi başarılı transfer ?

Şu dediğine kendin inanıyormusun pahalı olduğuna yani samimi soruyorum

• Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Ben arfa yi alirsak bikere elimizde patlar hem takimin ic dinamizmini bozar hemde satarken zor satariz. Yasi da var zaten. Guilano da oyle bi durum yok zaten apar topar satilik listesine konuldu yasida 27 olmasi lazim cok uzun sure hizmet edebilir fenerbahceye.

Ben binlerce kez guilano yu tercih ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sow bence kaptan olsun diye alınır .zapata alınmaz gomez(gustavo) alınır

• 
Sayfa: önceki 14351436143714381439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.