Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1435. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
85.285
Cevap
139
Favori
3.709.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Belarius

keske su hasan ali yerine miguel layún u alabilsek portodan, pek teklifte yok takip ettigim kadariyla kendisine..

allahim dualarim kabul oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

keske su hasan ali yerine miguel layún u alabilsek portodan, pek teklifte yok takip ettigim kadariyla kendisine..

allahim dualarim kabul oldu

Nasıl kabul oldu?
  • Fotoğraftaki o değilmiş ama hala o gazeteci Perez ile kulüp binasında görüşme yapıldığını söylüyor. Akşam maç sırasında bir kap gelir mi acaba
  • şu lucas perez umarım gelmez açık alan oyuncusu beyaz emenike tabi zihinsel olarak emenikedne fersah fersah öndedir ama fenerbahçenin santrafor oyuncusu olmaz belki sağ açık veya sol açık olarak faydalı olur lakin fenerbahçenin acil santrafor alması lazım parayı sağlam bir santrafora harcaması daha mantıklı gibi sanki, ayrıca 1 adet stoper gerekli kesinlikle roman neudstader satılabiliyorsa hemen satılsa keşki ço kyumuşak bir oyuncu bizim lige gitmez ispanya liginde oynasa stoper olarak tam onların aradığı stoper geriden düzgün pasla takımı çıkarır ama bizim ligde pek iş görmez bence. çok fazla santrafor ismi geçmiyor faydalı olacak birini bulurlar inşallah. ulan hasan ali sana lafalr hazırladım gereksiz insan lan kaç senedir fenerbahçedesin insan bi utanır antremanlarda orta açma çalışması falan yapar bide utanamdan duran toplardada topun başıan geçmeye çalışıyor ismail köybaşı bu hasan ali den daha iyi dedittirir mi lan bi insan yüzsüz seni
  • Ahmet Ercanlar twitterda sallıyor yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Perez bana Guiza'yı andırıyor.Kendi liginde 1 sezon parlamis küçük takımların kontra atak futbolcusu.

Perez alinacaksa bir forvet daha alinip 4-4-2 ye donulmesi lazim.Yoksa ilerde tek birakilirsa bi sey yapamaz

• Guiliano kim Zapata kim lan ?Arfa Lima nerede?

• Ahmet Ercanlar coştu. Duvan Zapata, Gustavo Gomez, Kenedy, Guilano diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMG1907

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

quote:

Fenerbahçe'nin aradığı oyuncunun Elmander tarzı olduğunu bir tek ben mi düşünüyorum ya?

Aykut Hocam sen misin :)

Takımda gol sayısı 10 nü geçen isim yokken forvete pres gücü ile ön plana çıkan oyuncu almak :)

Haksızsınız demiyorum ama top sürme yeteneği olmayan oyunculardan bıkmadık mı

Bana göre Gignac biçilmiş kaftan. Adamda her özellikten biraz var her sene 25 gol de atar. Diğerleri gibi senede 15 gol atmaz.

Gignac özel bir oyuncu. O'nu istememek büyük hata olur:)

Gignac, Perez den daha ucuz iken ve alması bu kadar zor olmayacak iken alınmaması ayrı bir tuhaflık. 6m civarına alabilirsin Gignac ı. Sözleşmesinin son senesi, adam Avrupa ya dönmek istiyor ve kulübü zaten bonservis de ödemediği için yüksek bonservis talep etmeyecektir. Yaşı da geldi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Perez bana Guiza'yı andırıyor.Kendi liginde 1 sezon parlamis küçük takımların kontra atak futbolcusu.

Perez alinacaksa bir forvet daha alinip 4-4-2 ye donulmesi lazim.Yoksa ilerde tek birakilirsa bi sey yapamaz

biz bunun aynısını bay sümük için de demiyor muyuz,yanına bi adam lazım diye.Bu ikisi 442 de oynar ama Aykut gider 442 ortasayasina souza topal koyar ağlarız sonra her maç

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Guiliano kim Zapata kim lan ?Arfa Lima nerede?

gulliano cok iyi oyuncu inşallah o gelir zenitte harika sezon geçirdi ve manciniyle anlaşamadıkları için 6m gibi sudan ucuz rakama satıcaklar.
  • Dostlar neler oluyor yav

• Forvete Gignac, sol beke Layun, kanada Ben Arfa veya o olmuyorsa ortaya Giuliano, bir de fena olmayan bir stoper olursa dengeleriz ligi.

Bu takım en kötü kadroyla zaten formasıyla en kötü üçüncü oluyor.

Açıkçası Lens'in her ne nedenle olursa olsun BJK'ya gitmesine üzüldüm. Fakat Aziz'in 4 transfer yapacağız + gerek olursa daha da yaparız demesi biraz umitlendirdi. Herkes Aykut'un da demeçlerleriyle en fazla 2 transfer bekliyordu çünkü.

Daha önce de belirttiğim gibi Mehmet Ekici çok değerli bir futbolcu ve daha önemlisi FB'de oynamaya istekli bir oyuncu. Duran toplarda ve orta saha hücum dengesinde ve özellikle oyunun kilitlendiği anda serbest vuruş veya uzaktan şutlarla çok katkı sağlayacağını düşünüyorum ve güveniyorum. Mutlaka ilk 11 de olmalı.

Gustavo Gomez'den emin değilim... Daha iyisini alma imkanı var mı onu da bilmiyorum. Yiğitcan da düşünülebilir orada yavaştan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 7 Ağustos 2017; 18:9:58 >
  • sinirli99 kullanıcısına yanıt
    Ben de yeni öğrendim bayağı iyiymiş

• Bugün en kötü 1 transfer açıklansa bari ya taraftar baya bunaldı

• Ercanlar yavaş ciğerimi söktün

Şaka bir yana inşallah doğrudur pek güvenemiyorum.

• La bu Zapata'nın oyun tarzı aynı Emenike'ye benziyor emin olamadım şimdi alınsa mı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Guiliano kim Zapata kim lan ?Arfa Lima nerede?

Giuliano=Yeni Alex

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    İnşallah

• Eskiden satır satır yazılırdı duyumlar, öyle Ercanlar deyip bırakmak olmamış.
  • 
Sayfa: önceki 14331434143514361437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.