Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
70.720
Cevap
186
Favori
1.729.649
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    1009 Mesaj
    AnladığIm kadarıyla defansa önem veriyorlar şmp ligi elemeleri için bencede doğru defans hattının bir an önce kurulması lazım şuan eksiğiz....

10 için rvp ve Diegonun gidişini bekliyorlar haliyle para yok 16 temmuzu bekliyorum ben Lyon gelsin trye 10 numara ve kanat gelir gibi oradan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Yanlış düşünüyorsun o zaman. Herkesin bir fiyatı vardır. Inter dediğiniz çok büyük takım mı şuan? Ver menajerine ayrı oyuncuya ayrı para, nede olsa menajer parası falan ffp değil, al gitsin. Souza 8 milyon euro daha ne diyeyim ki ben.

|
    |
    f@ithline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İnter in kadro çok şişti çek ordan bir Juan jesus

Fenerbahçe S.K
  • Teğmen
    246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erdoman

Gökhan Gönül'le ilgili ne düşünüyorsunuz?
    ''Gökhan Gönül artık Beşiktaş'ın futbolcusudur. Gökhan ile ilgili artık sadece Beşiktaş kulübü ve taraftarı konuşabilir. Fenerbahçe kulübünün de, taraftarının da artık konuşacak hiçbir şeyi kalmamıştır. Havanda su dövmektir, fuzuli, gereksiz konuşmalardır. Fenerbahçe ile bir ilişkisi kalmamıştır, Fenerbahçelilerin Gökhan ile ilgili konuşması artık fuzuli konuşmaktan başka bir şey değildir. İşlerine baksınlar, biz de Gökhan Gönül'ü takımımızda seyredelim.'' Ahmet Nur Çebi
    Ya bu bjkli yönetici ler kadar boş konuşan insan olamaz bizim Mahmut Uslu ya kızıyorum ama bu adam nasıl böyle der sen kimsin de FB taraftarına ayar veriyosun. 9 yıl geçiren kimse Fenerbahçeliliğimi sorgulamasın diyen bi futbolcudan bahsediyoruz Ali güneşten değil...

Hocam futbol hepimizin ortak zevki. Sonuçta bjk li gs li arkadaşlarımız da var. Her futbolcuyu konuşmalıyız. Düşüncelerimizi paylaşabiliriz vakit geçiriyoruz sonuçta.Ayrıca her yerli futbolcumuzun durumu milli takımı da etkiliyor. Gökhana gelirsek bence bjk şl için yetersiz ama ligde de şenol güneş faktörü devreye girerse gökhan gönül forma girebilir

• Yarbay
    2141 Mesaj

Adamı Inter almış. Çok normal değil mi?
    |
    |
    otostopcu97 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her oyuncuyu para ile ikna edemiyorsun özellikle üst düzey isimleri bu adamlar zaten 1 senede senin benim ömrümüz boyunca kazanamayacagimiz parayı kazanıyor paranın haricinde bir sürü kritere bakıyorlar sırf paraya bakan topçular zaten genel olarak mental olarak zayıf isimler oluyor.Mesala rvp in ben gelmesine %1 ihtimal bile vermiyordum ama adamın demek ki İstanbula vs extra bir sempatisi varmış geldi.Ayrıca bonservis olmadımı sanki extramiz varmış gibi davranıyorsunuz bizim verdiğimiz maaşın 3 5 katını verecek takımlar var bu lig in kalitesi getirisi nedir ki her boşta ki topcuyu alabilecek gücümüz olsun. Bazı topçuları bonservis ile almak bonservissiz almaktan daha kolay.

|
    |
    otostopcu97 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Yüzbaşı
    811 Mesaj
    1---Van persieye kimse 1 kuruş bonservis vermez o yüzden van persie kalır
    2---Ziyech türkiyeye adım atmaz
    3---Fenerbahçe yine hücuma oyuncu almadan tüm parasını ön libero ya da sol beke yatırır transfer dönemini kapatır

duyumcu olmaya gerek yok bunları tahmin edebilmek için

Sol beke de ilk tercih Willems o da cok zor olduğu icin buyuk ihtimal Augustinsson alinir.

|
    |

Ersun Yanal
    3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 6-Tolgay Arslan 7-Ozan Tufan 8-Mehmet Ekici 9-Mevlüt Erdinç 10-Max Kruse 14-Tolga Ciğerci 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Sadık Çiftpınar 20-Luiz Gustavo 21-Miha Zajc 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Jailson 26-Alper Potuk 28-Murat Sağlam 32-Zanka 34-Adil Rami 35-Harun Tekin 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır
    Steam : Ingoshi
  • Binbaşı
    1257 Mesaj

tinerci olmak yeterli sanırım
    |
    |
    DarkWarrior. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the bad Duelist

Su Belhanda'ya 1 kurus para verilirse abv bu yonetimin.

Ya adami istedigimizde 14 milyon euro degerindeydi. İyiki alamadik. Her sene sicim sicim sicmis adam. Kac sene gecti ustunden o kadar senedir adini bile duymadim yani. Zaten transfermarkete bakin anlarsiniz. Adamin piyasa degeri her sene dusmus. Gol-asist orani bizim vitaminsiz Alper'den hallice. Birde 10 milyon eurolar filan konusuluyor bonservisi icin tu yapacaginizi isin ben ya. Yeminle buhran basti

Bak alper dedin ona da salliyim biraz. :)
    Adam senede 7-8 maçta bir iyi oynuyor sonrası yok. Belli bir standartı yok. Bi maç bakıyosun nani den iyi bi maç bakıyosun bescasnik e bağlıyor :)
    Kesinlikle hamle oyuncusu olarak düşünülmeli.

|
    |

• Binbaşı
    1427 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

3---Fenerbahçe yine hücuma oyuncu almadan tüm parasını ön libero ya da sol beke yatırır transfer dönemini kapatır

Yav tamam da bunların hicbiri seni ilgilendirmiyor. Madem besiktaslisin git artık git. Sal bizi ya git artik.

Ersun Yanal
    3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 6-Tolgay Arslan 7-Ozan Tufan 8-Mehmet Ekici 9-Mevlüt Erdinç 10-Max Kruse 14-Tolga Ciğerci 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Sadık Çiftpınar 20-Luiz Gustavo 21-Miha Zajc 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Jailson 26-Alper Potuk 28-Murat Sağlam 32-Zanka 34-Adil Rami 35-Harun Tekin 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır
    Steam : Ingoshi
  • Binbaşı
    1035 Mesaj

Bende suphelenmeye başladım lord joker olduğundan o da rvp düşmanıydı ruhu şad olsun

|
    |
    Ingoshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe S.K
  • Teğmen
    246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GncFB10

Yönetim belhanda haberleriyle Hakim'in fiyatini düsürmek istiyor.

O nasıl bir teori hocam. Game of thrones teorisi gibi 😀

|
    |

Orijinalden alıntı: eerdiunall

Fabiano
    -- Kjaer -Skrtel -- Neus.
    -------- Topal
    Wiel - Souza - Ozan - Ludwig

- Jon - Snow -

Al sana sur

Tam vitorun hayalindeki takım. ön eleme 0-0 0-0 penaltılarda tur atlarız artık

Sir davos u unuttunuz olmadı bak 😀

1-Beşiktaş şampiyonlar liginde bir üst tura çıkamaz elenir,
    2-Kaçırılan bir şampiyonluk sonrası şerefli 2.lik dalgası tekrar ortaya çıkar.
    3-Beşiktaş bu sene yine kalecilerden dolayı başı ağrır

sırf yazmak için yazıyorsunuz valla
    |
    |

Fenerbahçeli Olmanın Gururu Bizlere Yeter!

• Yüzbaşı
    811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

Yav tamam da bunların hicbiri seni ilgilendirmiyor. Madem besiktaslisin git artık git. Sal bizi ya git artik.

çakma duyumculara inanıp boşa hayal kurmayın diye yazıyoruz niye rencide ediyorsun

• Yarbay
    10187 Mesaj
    Ne yazılmış diye giriyorum, futbol cahili kişilerin saçma sapan yorumları ile karşılaşıyorum, adını yazamaz, şu iyi, bu kötü diyor.
    |
    |

Diğer liglerde inanılmaz bir vergi alımı var. Oyuncular bu durumdan o kadar rahatsız ki Messi gibi büyük oyuncular bile vergi kaçırıyor. Ayrıca Interin oyunculara ne yüksek maaş ne de yüksek bonservis verecek durumu yok. Inter eski inter değil. Interin ülke ve isim olarak bizden bir adım önde olduğu aşikar ama gayette transferde baş edebileceğimiz bir kulup.

|
    |
    f@ithline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Bey Azura
haberler
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
5,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.