Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
70.720
Cevap
186
Favori
1.729.566
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    255 Mesaj

Skrtel için Aatıf gibi alınacak dedi Ercanlar , benim tahminim;

FFP olayında maaş bütçesi ile bonservis ücreti ayrı ayrı . bizimde maaş verebilecek durumumuz var ama Bonservis için sattığın kadar harcayabiliyorsun.

Skrtel liverpoolda var ise alacaklarından vazgeçerse misal 1-2milyon . o fiyat da bonservisten düşerse 3 verecek iken 1 m vermek gibi .

Ama skrtel de zararını kapatmak için senelik 1,5-2 yerine 3-3,5 verilerek transfer gerçekleşir muhtemelen .
    |
    |
    Pichie Rich kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kulüpten alacağına bağlı hocam. RvP ve Naninin piyasa degerleri 16 M € civarıydı ikisininde.. Ama kulüpler adama 1-2 sene 4 er milyon ödeyecegine 5-6 ya sattı bize hem maaştan kurtuldu hem eline para geldi. Kadroda düşünmediklerşne bunu uygularlar genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    His Last Vow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    -------- Topal
    Wiel - Souza - Ozan - Ludwig

- Jon - Snow -

Al sana sur

Tam vitorun hayalindeki takım. ön eleme 0-0 0-0 penaltılarda tur atlarız artık

Yönetim hiç şaşırtmıyor hiç. Vitor Aziz el ele

|
    |

|
    |

|Dexter| |The Walking Dead| |How I Met Your Mother| |Breaking Bad| |Prison Break| |Mr.Robot| |Narcos| |Game of Thrones| |Friends| |Westworld| |Sherlock| |The Office US| |Parks and Recreation| |Better Call Saul| |Shameless US| |Black Mirror| |Peaky Blinders| |Boardwalk Empire| |Peep Show| |True Detective| |Coupling| |Fargo| |The Sopranos| |BoJack Horseman| |Brooklyn Nine-Nine| |Community| |After Life| |Chernobyl |The End of F***ing World|
  • Yüzbaşı
    768 Mesaj
    Arkadaşlar Hakim Ziyech diyorsunuz iyi hoşta adam 23 yaşında geçen sene 34 maçta 30 gole katkı sağlamış doğal olarak hollanda liginden bir üst kademeye çıkıp premier lige yada ispanya-italya-almanyada üst düzey bir takıma gitmek isteyecektir.Aynı şekilde twente 20-25'e ingiliz kulüplerine satmak varken niye fenere kiralasın yani aklınız mantığınız alıyor mu? Hayır oyuncu vereme yakalanıp perte kaçtı da haberimiz mi yok.Töre bile türkiye şampiyonu yerine ingilterede seneye 8-10 aralığında bir sıralama yapacak west ham'ı neden tercih ediyor sanıyorsunuz bence ziyech olayını kim çıkartmışsa hele bu dar bütçe ile saçmalamış.
    |
    |

Anladım arkadaşlar bilgilendirici cevap için teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: ademoğlu21 , ismail58000
    Bence ahmet ercanlar sıkıyor beyler bu adam değilmiyid coutinho nun menajeri istanbulda diye yönetim biraz hedef şaşırt diyordur oda yapıyordur. Belhanda daha sabah gs için gormustum bir gazete de sırf ona inat bile çıkmış olabilir hemen gaza gelip sövmeyin kimseye

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;
    Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!
  • Yüzbaşı
    647 Mesaj
    Yürü bre Ziyech endamını göreyim
    Sensiz geçen gecelerin ecdadını seveyim
    Mecnun gibi top muyum bir Ziyech için öleyim?
    Mata'yı da seveyim Ziyech'i de seveyim.
    Bana yar olmayan 10 numaranın izzetini itibarini seveyim...

Orijinalden alıntı: heredot_t

Bence ahmet ercanlar sıkıyor beyler bu adam değilmiyid coutinho nun menajeri istanbulda diye yönetim biraz hedef şaşırt diyordur oda yapıyordur. Belhanda daha sabah gs için gormustum bir gazete de sırf ona inat bile çıkmış olabilir hemen gaza gelip sövmeyin kimseye

Coutinho mu yok artık.

Belhanda'nın ölüsü Diego'dan iyidir ... Niye bu kadar sorun yapıyorsunuz ki?

|
    |
    İlk defa bir transfer konusunda taraftar 4 koldan bir oyuncuyu istiyor ziyech alınmazsa yazıklar olsun hem başarısız ol hemde taraftarın istediğini yapma 8 m euro bonservis istemişler twente krizde olmasa 15 e bile satardı bunu ama şuan cash para lazım adamlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ahmet Ercanlar: "Hakim Ziyech için Twente Fenerbahçe'den 8 Milyon Euro istedi. Fenerbahçe 6 Milyon'a kadar çekmek istiyor."

Ahmet Ercanlar: "Fenerbahçe'nin ilk 10 numara adayı Younes Belhanda. Kulübü 10 Milyon Euro istiyor. Olmazsa ikinci aday Hakim Ziyech."

Ahmet Ercanlar: "Fenerbahçe bu paraları veremez. O yüzden muhtemelen Belhanda'yı kiralayacak."

Zıyech yerıne Belhandayı alırsak bırde ustune Rvp gıderse ıntıhar ederım.

|
    |

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;
    Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!
  • Yarbay
    4348 Mesaj
    Ziyech o kadar iyi mi ya? versinler 8 o zaman Souza'ya bile verdiler o parayı. Ben açıkçası 10 numara yerine çift yönlü orta saha isterim Matuidi tarzı Sol bek alıncak mı var mı bence orası daha kritik
    |
    |

Biz de onu istiyoruz, inşallah Ercanlar bizi yiyordur.
    |
    |
    Xabir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Normalde videoda izlediğinizde özer hurmacı bile heyecanlandırır ama Allah aşkına Belhanda 2015-2016 diye aratin açın izleyin bitik bir adam ve saha içinde problemli,alırsak boşuna zamanınızı öldürüp takımı izlemeyin değmez...

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Neustadter kariyerinde hiç kırmızı kart görmemiş lan. Bizim ligde ilk maçta 2-3 tane görür artık.

Meireles'de öyleydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
üniversite
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.