Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulüpten alacağına bağlı hocam. RvP ve Naninin piyasa degerleri 16 M € civarıydı ikisininde.. Ama kulüpler adama 1-2 sene 4 er milyon ödeyecegine 5-6 ya sattı bize hem maaştan kurtuldu hem eline para geldi. Kadroda düşünmediklerşne bunu uygularlar genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabiano
    -- Kjaer -Skrtel -- Neus.
    -------- Topal
    Wiel - Souza - Ozan - Ludwig

- Jon - Snow -

Al sana sur

Tam vitorun hayalindeki takım. ön eleme 0-0 0-0 penaltılarda tur atlarız artık
  • Fas milli takımı Fenerbahçe'de

Yönetim hiç şaşırtmıyor hiç. Vitor Aziz el ele

• Belhanda gelirsen kapatın kulübü. Ölü adama 10m veren yönetimin de abv

• Arkadaşlar Hakim Ziyech diyorsunuz iyi hoşta adam 23 yaşında geçen sene 34 maçta 30 gole katkı sağlamış doğal olarak hollanda liginden bir üst kademeye çıkıp premier lige yada ispanya-italya-almanyada üst düzey bir takıma gitmek isteyecektir.Aynı şekilde twente 20-25'e ingiliz kulüplerine satmak varken niye fenere kiralasın yani aklınız mantığınız alıyor mu? Hayır oyuncu vereme yakalanıp perte kaçtı da haberimiz mi yok.Töre bile türkiye şampiyonu yerine ingilterede seneye 8-10 aralığında bir sıralama yapacak west ham'ı neden tercih ediyor sanıyorsunuz bence ziyech olayını kim çıkartmışsa hele bu dar bütçe ile saçmalamış.
  • Anladım arkadaşlar bilgilendirici cevap için teşekkürler.
  • Bence ahmet ercanlar sıkıyor beyler bu adam değilmiyid coutinho nun menajeri istanbulda diye yönetim biraz hedef şaşırt diyordur oda yapıyordur. Belhanda daha sabah gs için gormustum bir gazete de sırf ona inat bile çıkmış olabilir hemen gaza gelip sövmeyin kimseye
  • Gençler birkaç mesajda Belhanda falan gördüm. Nolur bu mesajlar troll mesajlar olsun.
  • Yürü bre Ziyech endamını göreyim
    Sensiz geçen gecelerin ecdadını seveyim
    Mecnun gibi top muyum bir Ziyech için öleyim?
    Mata'yı da seveyim Ziyech'i de seveyim.
    Bana yar olmayan 10 numaranın izzetini itibarini seveyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Bence ahmet ercanlar sıkıyor beyler bu adam değilmiyid coutinho nun menajeri istanbulda diye yönetim biraz hedef şaşırt diyordur oda yapıyordur. Belhanda daha sabah gs için gormustum bir gazete de sırf ona inat bile çıkmış olabilir hemen gaza gelip sövmeyin kimseye

Coutinho mu yok artık.

• Belhanda'nın ölüsü Diego'dan iyidir ... Niye bu kadar sorun yapıyorsunuz ki?

• İlk defa bir transfer konusunda taraftar 4 koldan bir oyuncuyu istiyor ziyech alınmazsa yazıklar olsun hem başarısız ol hemde taraftarın istediğini yapma 8 m euro bonservis istemişler twente krizde olmasa 15 e bile satardı bunu ama şuan cash para lazım adamlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet Ercanlar: Robin Van Persie'nin menajeri geçtiğimiz günlerde Çin'deydi, birkaç kulüple görüştü.

Ahmet Ercanlar: "Hakim Ziyech için Twente Fenerbahçe'den 8 Milyon Euro istedi. Fenerbahçe 6 Milyon'a kadar çekmek istiyor."

Ahmet Ercanlar: "Fenerbahçe'nin ilk 10 numara adayı Younes Belhanda. Kulübü 10 Milyon Euro istiyor. Olmazsa ikinci aday Hakim Ziyech."

Ahmet Ercanlar: "Fenerbahçe bu paraları veremez. O yüzden muhtemelen Belhanda'yı kiralayacak."

Zıyech yerıne Belhandayı alırsak bırde ustune Rvp gıderse ıntıhar ederım.

• Neustadter kariyerinde hiç kırmızı kart görmemiş lan. Bizim ligde ilk maçta 2-3 tane görür artık.
  • Ziyech o kadar iyi mi ya? versinler 8 o zaman Souza'ya bile verdiler o parayı. Ben açıkçası 10 numara yerine çift yönlü orta saha isterim Matuidi tarzı Sol bek alıncak mı var mı bence orası daha kritik
  • Xabir kullanıcısına yanıt
    Biz de onu istiyoruz, inşallah Ercanlar bizi yiyordur.
  • belhandayı önceki senelerde Montpeilerde iken Başkanı yüzünden alamadık Aziz yapar yapacağını alır Belhandayı. Söylüyorum size

• Normalde videoda izlediğinizde özer hurmacı bile heyecanlandırır ama Allah aşkına Belhanda 2015-2016 diye aratin açın izleyin bitik bir adam ve saha içinde problemli,alırsak boşuna zamanınızı öldürüp takımı izlemeyin değmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Neustadter kariyerinde hiç kırmızı kart görmemiş lan. Bizim ligde ilk maçta 2-3 tane görür artık.

Meireles'de öyleydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

quote:

Orijinalden alıntı: heredot_t

Bence ahmet ercanlar sıkıyor beyler bu adam değilmiyid coutinho nun menajeri istanbulda diye yönetim biraz hedef şaşırt diyordur oda yapıyordur. Belhanda daha sabah gs için gormustum bir gazete de sırf ona inat bile çıkmış olabilir hemen gaza gelip sövmeyin kimseye

Coutinho mu yok artık.

Bende onu diyorum işte hemen inanmayın bu adama bazıları hemen inanıp gaza gelip ona buna sövuyor
  • 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.