Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34753476347734783479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    anlıyorum, beni de sıkan adaletsizlik. Sow'u görmeyip Volkan şen'i görmeyip Salih'e yazılınca tepki koyuyorum sadece. Çünkü Alper, Salih, Ozan (bu ara çok kötü kesinlikle ) gibi oyunculardan para kazanabiliriz bir tek diğer oyunculardan olmaz.

Burda Salih 45 dakika kötü oynadı diye herkes bir şeyler derken Sow haftalar boyu -'lere oynadı kimsenin gıkı çıkmadı. Sadece oluşturduğu imaj yüzünden.
    evet çalışkanlar iyi niyetliler ama futbol topla oynanıyor.
    Mesela 52. dakika da çıkardığı pas tam oyun stilimize uygun. Ama maç boyu iki tane olumlu hareketi var bunu inkar edemem.
  • takım sezon bitsin de kurtulalım havasında.
  • Stoch bi 90 dk ısınsın adam buz kesti aylardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

Topal soldan orta açtı. Top bizim orta saha çizgisinin sağına düştü. Bu adam takımdan gitmeden orta sahaya huzur yok.

Ben bunu 2 yıldır söylüyorum

Topal'ı kötüleme hocam bu forumda

ondan başka ADAM mı var takımda

hani futbolu karakter oynuyor ya..

o sebepten ötürü..

• souza iyi değil ama adamın fiziği var hava topu alır,orta sahada mücadele eder,bu alper ve salih ofansif orta saha oyuncuları sözde alper 1 gol 3 asist salih 0 gol 1 asist ile oynuyor alper sezon başından beri pas şiddetini ayarlayamıyor her maç yazıyorum buraya her maç attığı toplar ya taca gidiyor ya rakibe salih desen aynı şekilde,alper feyenord deplasmanında 2 tane kontrada 3e3 pozisyonda kaleye gideceğine tek başına çizgiye inen adam savunmayın şunları bana,ozan desen hangi ozan desen en son hangi maçtı orta sahada kontra yediğimizde tutması gereken adam arkasından gelip bunu geçiyordu eli belinde yürüye yürüye geliyordu golü yediğimizde arkadaşlarına bağırıyordu.
  • gençler size açkılayayım

rvp wiel stoch bunların oynamama sebebi dicke para vermeleri adamlar yllık ücretlerinin belirli bir kısmını verip beni oynatma diyorlar.rvpde arada canı sıkılınca oynuyor
  • Sowaşata ve örümcek reyizlerden üst üste 2 harika pas (!)
  • Sow 58 de 3 metreye pas atamıyor, mesela. kimse yazmaz. ama ben yazacağım. Keza Topal'a artık alışkınım.
  • Yine bariz hakem hataları. Salih Dursun'un faul kazandığı pozisyon kesinlikle yanlış Ayrıca Deniz Kadah'a verilen sarı kartta yanlış adam duymadım hocam yapma diyor. Bütün takımlar nasibini almıştır bu kararlardan. Yeni sistemi geçilmeli ve acil olarak Güney Amerika'dan türkçe bilmeyen hakemler getirilmeli.
  • Sow u maç başladığından beri göremedim
  • Wiel volkandan sopa yedi 10 gün rapor aldı ülkesin kaçtı katalok çektiriyor. Rvp müzmin sakat üst üste 3 maç yapacak durumda değil haftaya kupa maçına saklanıyor. Ezberden bedava konuşuyon.

• Lens in asistini yedi Alper
  • Ozan yerine niye sağ bek oynuyor, alın genç takımdan bir adam ya çok mu kötü oynardı Ozan yerinde olsa ? adam almış gidiyor hiç umrun da değil mesela.
  • Stoch'tan bu maç için umutluyum
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Wiel volkandan sopa yedi 10 gün rapor aldı ülkesin kaçtı katalok çektiriyor. Rvp müzmin sakat üst üste 3 maç yapacak durumda değil haftaya kupa maçına saklanıyor. Ezberden bedava konuşuyon.

aynen kardeşim sen zaten vielin ağzından duydun dayak yediğini hahahahahah

-------------------------------------------------------

Salihin kankası değil mi atamamasına şaşırmadım
  • herkese tek tek burdan sövelim mi onu mu istiyorsunuz yani,sow'a kimse bişey demiyor diyor ya sezon başından beri diyoruz attığı rövaşata gollerinden prim yiyor kritik maçlarda kritik ve şık goller attığı için fazla sesimizi çıkartmıyoruz ama o gol attığı maçlarda bile gol dışında sahada yoktu,gol silahı adam ve takımın en çok gol atan adamı olduğu için şu anda oynatıyor hoca da mecbur 50 tane silahlı adamımız var sanki başkasını oynatacaz.
  • Stoch sağ çeker oran 1.05
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

quote:

Wiel volkandan sopa yedi 10 gün rapor aldı ülkesin kaçtı katalok çektiriyor. Rvp müzmin sakat üst üste 3 maç yapacak durumda değil haftaya kupa maçına saklanıyor. Ezberden bedava konuşuyon.

aynen kardeşim sen zaten vielin ağzından duydun dayak yediğini hahahahahah

-------------------------------------------------------

Salihin kankası değil mi atamamasına şaşırmadım

Adamı fifaya şikayet ediyolar ülkesine kaçtı diyorum sen ağzından burnundan bahsediyon sağ bek yok takımda hoca keyfinden hasan ali ozan oynatıyor o zaman he ?

• Volkan Şen giriyo, geldi gönlümün hemoroidi
  • 
Sayfa: önceki 34753476347734783479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.