Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
70.717
Cevap
183
Favori
1.732.929
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 15 saat 6 dakika kadarı kaldı.
    30 Not
    solda volkan şen sağda emre mor ilerde emenike ne hücum hattı olur bee 5 gol atarız bi sezonda
    |
    |

ben bu adamı fm den biliyorum özel yetenek 20 oluyor oyunda adamın ama oyunda bile disiplinsiz bu adama bize yaramaz :D oyunda bile düzgün kullanamadım bu cocugu :D
    |
    |
    matrax33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bizimkiler akıllanmıcak hala gignac 30+ yaşında adam getiriyolar galiba.

ölü yatırım.

Orijinalden alıntı: krenz

Bazı futbolcular kariyerine başlamadan önce isim değiştirmeli. Ravel Morrison ne kardeşim? Boksör ismi gibi...

Doğru, baki mercimek barca ayarındaydı sırf bu yüzden superligde süründü
    |
    |
    Beyler 2.RVP vakası yaşanacak. Bu adam da tek başına alıp gidecek bir adam da değil. Beslemezsen elinde patlar. Cidden kafasız bu bizim yönetim. al işte Gomis'i güçlü, yırtıcı forvet. Hızı da çok yavaş değil. Gignac'ın tarzı RVP ile aynı. Offf off.

Clichy , zabaleta , sagna sozlesmeleri bitiyor. Angelste bir on libero vardi cheikh sozlesmesi bitiyor , souza tamam bu sezon iyi ama topalla birlikte olmuyor degerinide artirmisken sat al sozlesmesiz oyuncuyu. Kievdeki 1.98 lik topcununda sozlesmesi bitiyor kjaeri sat al sozlesmesiz. Sattigin paraylada al lensin bonservesini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Clichy , zabaleta , sagna sozlesmeleri bitiyor. Angelste bir on libero vardi cheikh sozlesmesi bitiyor , souza tamam bu sezon iyi ama topalla birlikte olmuyor degerinide artirmisken sat al sozlesmesiz oyuncuyu. Kievdeki 1.98 lik topcununda sozlesmesi bitiyor kjaeri sat al sozlesmesiz. Sattigin paraylada al lensin bonservesini.

|
    |

Bu nasıl bi mantık ya? Bu önyargı neden? Genç adamlar tabii ki eğlenecekler arada. Paraları da var eğlenebilirler de kendini kaybetmek ne? Ya da sanki her gün yapıyolarmış gibi davranmak nedir yani?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    xxzero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sanryco

Bu nasıl bi mantık ya? Bu önyargı neden? Genç adamlar tabii ki eğlenecekler arada. Paraları da var eğlenebilirler de kendini kaybetmek ne? Ya da sanki her gün yapıyolarmış gibi davranmak nedir yani?

Allah'tan Ronaldo da bu kafayla futbolculuğa başlamadı. Yoksa bu vitaminsizlerin olası geleceğindeki gibi şimdi Portekiz 2. Liginde sürünüyordu.

Sobol konuşuldu mu önceden bilmiyorum ama nasıl topçu fikri olan var mı ?

Transfer bitmiş çünkü;

Ekici + Sobol tamam olan transferler

Orijinalden alıntı: sanryco

Bu sporcu mantığı,sezon bitmiş ve bu adamlar sahada futbol resitali sunmuş,sabah 5 lere kadar bunu kutluyorlar,bizim haberimiz yok galiba???

Sporla uğraştınız mı bilmiyrm ama,antrenman veya maçtan sonra yeteri kadar uyuyup vücudu dinlendirip,kendini yenilemesine izin vermezsen pert olursun,sahada veya antrenmanda ayakta duramazsın

Alperin her ikili mücadelede yerde sürünmesinin,Salih in geldiği günden beri temposunu yeterli seviyeye çıkaramamasının nedeni de budur bence.

Ayrıca sezon devam ediyor,matematiksel olarak bitmeden hiçbir şey bitmez,bu adamların işine gereken saygıyı göstermesi gerekir.

Ha sezon biter,tatilde herkes istediği haltı yer kimse karışamaz buna

• Çavuş
    95 Mesaj
    Yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Emmanuel Emenike için sürpriz bir rapor geldi. Fenerbahçe’nin başına geçmek için gün saymaya başlayan Aykut Kocaman, Nijeryalı oyuncudan faydalanabileceğini ifade etti. (Fanatik)

Aaah aaah kadere bak

|
    |

Kaynak

|
    |
    ademoğlu21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ronaldo öyle başlasa o kazmalıkla futbolcu falan olamazdı. Bir adam 4000 küsür frikik denemesi yapıp 1 tane atabilmişse zaten ayakla oynamıyordur. Ronaldo'ya saygı duyuyorum ama yeteneğine falan değil, fiziği için genlerine ve disiplinine. Fakat topla hareket yapayım derken izlediğim maçlarda 3 kere s.çtığını gördüm. Ben izlemezken neler oluyordur bilemiyorum. Doğru örneği vereceksen Messi'den ver, 169 boyla nasıl Pepe'yi deviriyor, nasıl güçlenmek için çalışıyor onu söyle, sen. Messi güçlenmese de en iyiysiydi ama farklı bir noktaya taşıdı en iyi olmayı...
    |
    |
    S. Hawking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

https://twitter.com/leventumiterol/status/863186350991953921

bizimkiler akıllanmıcak hala gignac 30+ yaşında adam getiriyolar galiba.

ölü yatırım.

Haberi yapan net şekilde sallamış . Fenerbahçe'nin ihtiyacı şuanda forvet değil , sağ bek , sol bek , ve orta saha . Forvette Van Persie kesin kalacağını açıkladı . Sow büyük ihtimalle yine kalacak , elimizde olan gönderemediğimiz Emenike'de var . Artı bir de Fernandao var . Lens için Sunderland 5.5 m euro'ya kadar düşmüş , ama bizim aptal yönetimin kabul etmediği söyleniyor . Zamanında ozan gibi kazmaya düşünmeden 8 milyon euro veren yönetim , Lens gibi bir oyuncuya 5.5 milyon euro veremiyor bu kabul edilemez . Taraftar baskısıyla Lens'i bir şekilde alacaklarına inanmak istiyorum .

|
    |

• Yüzbaşı
    260 Mesaj

kulüpte çalışan tanıdığımdan demek isterdim :)
    fakat Twitter da takip ettiğim birisi. Yıllardır transfer hususunda başkasını takip etmem çünkü bi yanlışına rastlamadım.
    |
    |
    Sembroni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ayrıldığımız nokta şu. Adamlar bunu her gün yapmıyor. Sporla uğraştım uykunun dinlenmenin önemini de bilirim. Ama adamları dışarı çıktıkları için değersizleştirmek saçma geldi bana. Şuan takımda zaten disiplin yok. Takımın hedefi de yok. He Fenerbahçe şampiyonluğa oynar o zaman sana katılırım.
    |
    |
    xxzero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gece eve hatun çağırmalar ( hemde tanınmış mankenler ) ..

Sonra yedek kalırsın, 60 oyuna girersin, v.s.
    Bizde bekleyelim güçlü bir Alper..

Vurduğu top kaleye gidene kadar can çekişiyor.

koskoca Fenerbahçe topçusu. ( 1 gol )

gönder abi gönder gitsin..
    |
    |
    |
    |

Dediğinize katılıyorum Sow'un top kontrolü ve top sürmesi zayıf . Hala daha ısrarla onu kanatta oynatmaya çalışıyorlar . Bu oyuncunun suçu değil , oyuncunun yetenekleri belli bu adamın yeri ana forvet hattı başka hiçbir yerde oynayamaz . Sow yeteneği ölçüsünde elinden geleni iyi niyetli olarak takımı severek gerçekten yapıyor , takımda tutulmalı ama oynatılacağı zaman forvet dışında hiçbir yerde oynatılmamalı .

Stoch'u bu kulüp resmen harcadı . Bu takımda kimler oynadı kimlere ne kazmalara şanslar verildi ama Stoch'a verilmedi . Hayır bir de Fenerbahçe'yi gerçekten seven biri yani takımın iyiliği için oynar sahada yatmaz . Takımda Sow'un yerine o kanatta oynasaydı çok daha farklı olurdu uzaktan isabetli sert şut çekecek tek adamımız o , ama teknik direktör oynatmıyor . Neymiş defans yapmıyormuş , zaten takımda herkes defansif çok kapandığımızdan zararı öyle çok olmazdı , aatıf veya volkanın çok mu iyi defansı biraz daha iyidir sadece . Advocaat futbolcu olmayan taraftarı koysan daha iyi oynayacak berbat karaktersiz ismail'i bile oynatan kötü bir teknik direktör . O beşiktaş maçında bile hadi sahaya sürerek bilmeden bir hata yaptın ya beşiktaş bir tek oradan geliyor , gol resmen gelecem diyor ismail beşiktaşa resmen yardım ediyor yinede gol yiyene kadar çıkarmadı çıkarsana 25.dkda . Takımıda her maç adam adama savunmayla sadece defansa gömen , ileride bulursak kazayla atarız mantığıyla giden , takımda oyuncularda yaratıcılığı taktisyenliği hiç olmayan biri . İşte advocaat böyle kötü bir teknik direktör olduğundan Stoch'uda görmez . Stoch'un şansızlığı onun döneminde Fenerbahçe'nin kötü teknik direktörleri olması oldu bir Zico veya Daum olsaydı eminim bizim içinde onun içinde çok iyi olurdu .

|
    |
    AnondraX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.