Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
70.717
Cevap
183
Favori
1.732.540
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: OperasyonAdami

Kızın birine böyle mesaj attım. Bakalım transferlere ne diyecek?

Moussa SOW büyük adamdır onu yazmamışsın. Oruç tutuyor idmanda ramazanda. Gol atınca SOW reyis secdeye yatıyor. SOW olmazsa olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

quote:

Moussa SOW büyük adamdır onu yazmamışsın. Oruç tutuyor idmanda ramazanda. Gol atınca SOW reyis secdeye yatıyor. SOW olmazsa olmaz.

Sow olmasa takım bu sene ilk 10a giremezdi sen böyle boş konuşmaya devam et.

Hocam salih olmazsa olmaz hocam tottiyle oynadı adana maçında topuk pas attı efsane hocam

Hocam stoch olmazsa olmaz hocam en iyi sağ çeken futbolcu listesi olsa birinci olur hocam

Barcelona lakaplı grasshoşersa iki tane salladı stoch olmazsa olmaz

Kadınlar futboldan anlamaz derlerdde inanmazdım hadi merveciğim git başka yerlerde takıl sen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleyna. -- 12 Mayıs 2017; 21:59:16 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Beyler ne içtiniz la? Bu arada adamın kullanıcı adı nerve. Merve değil hahahaha

|
    |

Gören de takımda ronaldolar messiler var sanar

Bu düşüncedeki taraftara Aykutta müstahak,onun dandik transferleri de,leş futbolu da

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Jermain Defoe serbest kalıyormuş

Acil çökülmeli.İş yapar

|
    |

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

quote:

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

quote:

Sow olmasa takım bu sene ilk 10a giremezdi sen böyle boş konuşmaya devam et.

Hocam salih olmazsa olmaz hocam tottiyle oynadı adana maçında topuk pas attı efsane hocam

Hocam stoch olmazsa olmaz hocam en iyi sağ çeken futbolcu listesi olsa birinci olur hocam

Barcelona lakaplı grasshoşersa iki tane salladı stoch olmazsa olmaz

Kadınlar futboldan anlamaz derlerdde inanmazdım hadi merveciğim git başka yerlerde takıl sen

Nerve i Merve olarak görmek

Bu arada dediklerine katılmıyorum. Sow da ne pas var, ne top kontrolü var ne çalım ne de hız var. Bu adamı kanatta oynatırsan düzgün verim alamazsın. Anca işte arkasına gelen toplara rövaşatayla gol atıyor. Kolay birşeymiş gibi söyledim ama bir insan pas veremeyip, top süremeyip nasıl sadece rövaşata da iyi olabilir aklım almıyor. Garip bir insan gerçekten. Bu saatten sonra Sowdan Fenerbahçeye hayır gelmez. Daha gençlere yönelmeliyiz.

Salih ve Stoch konusunda da katılmıyorum. Hangi futbolcu adam akıllı oynatılmadan gelişebilir ki? Salih hala genç bir futbolcu ve Roma görmüş bir adam. Üzerinde durulursa baya gelişeceğini düşünüyorum ki o yeteneği her maç oyuna girdiğinde kendisinde görüyoruz. Bjk maçında sadece ikinci yarı oyuna girip 2 tane pozisyon yarattı tek başına. Biri malum Emenikenin pozisyonu. Diğeri de sizin çok övdüğünüz Sow a yine defans arkasına attığı pas. Muhteşem forvetimiz topu kontrol edemedi bile.

Stoch konusuna gelirsek de defans ve fizik konusunda eksikleri var evet. Ama dünya futbolunda sırf defansı kötü diye takımın en dinamik adamını oynatmamazlık yapmaz hiçbir TD. Stoch oyuna girince takım canlanıyor. Oynadığı hiçbir maçta ofansif anlamda kötü oynamadı. Avrupada olsaydı eminim 10-15 milyon euro değeri olurdu. Ama gel gör ki Stochun yerini beş para etmez Volkan Şen, Aatıf Chahechouhe ile doldurmaya çalışıyor Advo. Bunlar çok mu iyi defans yapıyor? Hayır ama nedenini anlamadığım bir şekilde oynatılmıyor.

• Yüzbaşı
    439 Mesaj

Hocam lazım oğlu lazım da yapacak pek bi hamlemiz yok maalesef aziz gitmeden

|
    |
    Krone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu adam bize gelirse devre arasında aziz yıldırım la rakı sofrası kurarlar

|
    |
    matrax33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SeZa®

quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

beyler gündem yapıp şu oyuncuyu getirtelim :D

https://www.youtube.com/watch?v=Av6cmwNc1Pk

adam atanamamış okocha.

aşırı yetenekli bir oyuncu ama kafadan kontak klübede sigara falan yakıyor. Maliyeti düşük ve Türkiye'de patlama yapma ihtimali yüksek.

Fenerin aradığı şahıs

Bonservisi lazio'da qpr de kiralık sezon sonu bitiyor. adam arızalı. kumar oynamaya değer yeteneği var.
    |
    |

• Yarbay
    3368 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Antalya maçı 11'i şöyle olacakmış:

Sow - Emenike - Lens

Alper - Salih
    Topal

H.Ali - Neustadter - Kjær - Ozan
    Volkan

Sow yerine Stoch, Neustadter yerine de Yiğithan oynasa da nasıllar görsek keşke.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: krenz

Bazı futbolcular kariyerine başlamadan önce isim değiştirmeli. Ravel Morrison ne kardeşim? Boksör ismi gibi...

meraklanla goller atıp asistler yapmaya başlayınca ravel de souza olarak gelir o gözüne
    |
    |
    Ulan bende diyorum bu Alper,Salih malih fiziki olarak neden 1 adım öteye gidemiyor,neden topa gücü yetmiyor bunların,şutlarında bile can ceset yok. Bunların yaptıkları o idmanlarla vurdukları toptan ses gelmesi lazım ama nerdeeeeeee

Adamlar sabah 5 lere kadar karı-kızlarla alem yapıyorlarmış,derman kalmıyor tabi antrenmana,tüm enerjiyi hatunlara harcayınca.

Klasik Türk futbolcu zihniyeti işte,2 kuruş para görünce kendini kaybetmek.

Takım komple kötü olduğu için şu gitsin bu gitsin diyemiyorum.Oyuncuların tam performanslarını görmemiz için düzgün antreman ve sistemli bir oyun gerekir.Bu sene ne taktik vardı ne doğru düzgün bir sistem.Bam bam oynadık sadece.Aykutu ne kadar sevmesemde her yıl teknik direktörlerin değişmesinden bıktım artık her seferinde zararlı çıkan Fenerbahçe oluyor.Kimin geleceğinin bir önemi yok çünkü gelen kişi başarılı olsa bile aziz tarafından kovulacak.

Taison,smolov vs vs haberleri benim için bir haber değeri taşımıyor.Geçen yaz bir sürü oyuncu yazıldı çizildi,devre arasında ben arfa,sosa kesin deniyordu her zamanki asılsız haberler gene.Ffp gereği sattığımız kadar oyuncu alabileceğiz peki bizim vasıfsız yönetimimiz bu zamana kadar dünya kadar bonservis bedeli ödeyip aldığı hangi oyuncuyu iyi bir paraya satmış ? (Sow istisna)

Maddi durumumuzun kötü olmasının sebebi bu zaten oyuncu satamıyoruz.Umarım Aykut Kocaman iyi kötü bir sistem oturtur ve konyada yaptığı gibi F/P transferler yapabilir.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    şu kasper dollberg enfes bir futbolcu. bakalım hangi takım alacak?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Papapetrou

şu kasper dollberg enfes bir futbolcu. bakalım hangi takım alacak?

valla bence tam kasper. topa dokunuşu iyi soğukkanlı fakat topsuz oyunu rezalet. 35 yaşında forvet kadar da durağan oynuyor.

yaşı gereği tüm sahayı yırtması gerek.

Bizim enes bunu 5 e katlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: ucabor

Smolov bu ligin içinden geçer ama Fernandao Rvp Emenike felan varken alınması mantıksız olur. Maliyeti yüksek bir oyuncu.

Fernandao ve Amenike'yi postalamak lazım. Gelen parayla Smolov alınabilir.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Nazillili09

Emre mor'un menejeri yarın külübü ziyaret edebilirmiş.

Aman Allah korusun,top ezen bencil çalımboy'un teki,junior Quaresma.Gerçi gelir 2 hareket yapar millet de tav olur,bizim millet çok seviyor sirk topçularını
    |
    |
bankalar.org
kolayoto.com
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.