Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33943395339633973398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbol Avrupa'nın can damarıdır, bir sömürgecilik kaynağıdır.Herkes futbol ile yatar, futbol ile kalkar.Bu yüzden futbola kısıtlama diye bir şey olamaz.

Basketbol elbette güzeldir, NBA maçlarını izlemeyi, bizim ligi izlemekten daha çok severim fakat burada oynanan basketbol saçmalık ve zevksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Show Time'ı günümüzde ülkemize getiren Beşiktaş'ın basket takımı bizden kötü ama ne değişiyor?

Beşiktaş full stadı dolduruyor, ŞL'ye gidiyor, adamlar kötü oynayınca olay oluyor.

Bırakın bu basket ayaklarını, basket diye diye kulübü batıracağız bu gidişle.Acilen futbol takımına takviye bütçe lazım.

Klasik Aziz bey sevdalısı,vizyonsuz ve çapsız düşük bütçeli seyirci profili.
  • quote:

Show Time'ı günümüzde ülkemize getiren Beşiktaş'ın basket takımı bizden kötü ama ne değişiyor?

Beşiktaş full stadı dolduruyor, ŞL'ye gidiyor, adamlar kötü oynayınca olay oluyor.

Bırakın bu basket ayaklarını, basket diye diye kulübü batıracağız bu gidişle.Acilen futbol takımına takviye bütçe lazım.

Şaka mı bu?

Kulübün borcunu oluşturan ana etken futbol. Ayrıca basketteki parayı futbola aktarma diye bir şey yok.

Basketi sevmezsin takip etmezsin ama basket ile yatip kalkan onbinlerce taraftar var, onları düsünmen lazım. Mesela ben hem basket hem futbolu aşırı derecede takip ediyorum. Voleybol umrumda değil ama voleybolu kapatın demiyorum.

Ayrıca şuanki basket takımımız kulüp tarihindeki en önemli takımlardan birisi. Yetenekli ve karakterli oyunculara sahip(Ekpe Udoh)

Tarihin en iyi koçuna sahip(Obradovic). Stad Euroleague maçlarında full çekiyor.

Hem seneye doğuş sponsor olacak fazla zarar da etmeyecegiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Futbol Avrupa'nın can damarıdır, bir sömürgecilik kaynağıdır.Herkes futbol ile yatar, futbol ile kalkar.Bu yüzden futbola kısıtlama diye bir şey olamaz.

Basketbol elbette güzeldir, NBA maçlarını izlemeyi, bizim ligi izlemekten daha çok severim fakat burada oynanan basketbol saçmalık ve zevksiz.

Sana zevksiz geliyor olması saçmalık olduğunu göstermez.

Bana da voleybol zevksiz geliyor ama saçmalık değil. illa ki begeneni vardır.

Ben nba de euroleague de izliyorum. Euroleague'deki çekişme, taraftarlar ve yavaş oynanan setler bana daha güzel geliyor.

• quote:

Futbol Avrupa'nın can damarıdır, bir sömürgecilik kaynağıdır.Herkes futbol ile yatar, futbol ile kalkar.Bu yüzden futbola kısıtlama diye bir şey olamaz.

Türkiye Ligi için bu bütçeler oluşturulmuyor ki. Her şey Euroleague için. Kaldı ki Euroleague oldukça çekişmeli ve kaliteli maçlara sahne olur. Zaten Avrupa maçı olması bile başlı başına motivasyon kaynağı. NBA ile karşılaştırmak doğru değil. Orada biraz işin şov kısmı var. Burada o kalite ve eğlence yok ama Euroleague her haliyle çok güzel bir turnuva.
  • --TimuR-- kullanıcısına yanıt
    Ben de kapatılsın demiyorum ama çok fazla bütçe ayrılıyor diyorum sadece.Ne gerek var bu kadar para saçmaya?

Futbol iyi olsun yeterlidir kulübü döndürmeye.

Zarar her yerde var, bu yüzden 1-2 sene daha yatış yapalım diyorum zaten.Gidipte yine RvP gibi çöplere para vermeyelim diye.
  • quote:

Ben de kapatılsın demiyorum ama çok fazla bütçe ayrılıyor diyorum sadece.Ne gerek var bu kadar para saçmaya?

Futbol iyi olsun yeterlidir kulübü döndürmeye.

Zarar her yerde var, bu yüzden 1-2 sene daha yatış yapalım diyorum zaten.Gidipte yine RvP gibi çöplere para vermeyelim diye.

Baskette 23 milyonluk bütçemiz var gelirimiz de 13 milyon. 10 milyonluk zarar seneye Doğuşun sponsor olması ile kapanır zaten.

Ayrıca RvP+Emenike+Wiel'in zararı basketten fazla ve herhangi bir başarıları yok.
  • --TimuR-- kullanıcısına yanıt
    İşte rakamlar ortada, hem bütçe fazla hem zarar var.Buradan gelecek parayla eksikleri tamamlar ŞL kovalardık bu sezon.

Umarım dediğin gibi olur fakat Doğuş'un sponsor olması yine tüm ağırlığı basketbola yükleyecektir.Futbol 1-2 sene daha yatış yapabilir ama sonrası kabul edilemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 1 Mayıs 2017; 12:51:49 >
  • Bayan Basketbol Eueoleague aldığı gün Futbol ve Erkek Basketbol dışındaki takım branşları kapatılmalı bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İşte rakamlar ortada, hem bütçe fazla hem zarar var.Buradan gelecek parayla eksikleri tamamlar ŞL kovalardık bu sezon.

Umarım dediğin gibi olur fakat Doğuş'un sponsor olması yine tüm ağırlığı basketbola yükleyecektir.Futbol 1-2 sene daha yatış yapabilir ama sonrası kabul edilemez.

Kardeşim sakin, biz de istiyoruz futbol başarısı da bunun için basket izleyen arkadaşları mahrum edelim demiyoruz. Tamam kötü oynadık bu sezon ama takım mücadele etmedi diyemeyiz, şunun şurasında 2 kayseri maçı, alanya, adana şu maçlardan bir kaçına puan bırakmasak şimdi şampiyonluk yarışındaydık, ya da herkesin kaybettiği hafta konyaya yenilmesek vs... Kötü durumda olabiliriz ama bir GS kadar rezil değiliz futbolda. Gel gelelim Spor klübüyüz, futbol değil, Baskette en iyi, bayanlar baskette en iyi, voleybolda en iyiyiz, futbolda da en iyi olursak her dalda domine edicez inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Evimizde o kadar puan bırakmasak şu an beşiktaş korkudan titriyordu. Ama hata bizde....

Bırakmasaydınız o zaman biz de bıraktık puan biz bırakmasak şimdi hiçbirinizin şampiyonluğun ş'sini söylemeye bile yüzü olmazdı napalım yani şimdi

• quote:

Arkadaşım istersen erkek basketbol şubesini kapat 23 milyonu futbola kaydır ne değişicek? Zaten ffp var transfer yapamıycaz. Maaş konusundada sıkıntımız yok bol keseden dağıtıyoruz zaten neyi uzatıyorsun burda?
    Doğus sponsor olursa zarar 0 olucak zaten üstüne avrupada prestij kazanmış olucaz bu kadar başarılı olduğumuz bir takımı niye bozalım?
    Her şeyi geçtim futbolda para harcayarak şampiyon olunamayacağını hala anlayamadınız mı? Türkiye ligindeki en yüksek takım değerine sahibiz geçen yıl transfere 50-60 milyon euro harcadık ama bir cacık yok 2 yıldır. Futbol bütçemiz yeterli futbol vizyonumuz yetersiz.

• 1 ay önce buraya yazdığım Valentin Eysseric'e teklif yaptığımızı dün gece bir sayfada gördüm.Kaynağı hatırlayamıyorum malesef kusura bakmayın.25 yaşında hem de sene sonu sözleşmesi biten biri Eysseric.Gelirse katkı sağlar kesinlikle diye düşünüyorum.Para yok,bu yönetimin alacağı en iyi isim Josue gibi birini kiralamak olur.Bu yüzden yaşı geçmemiş iyi bir oyuncuyu free almak önemli bizim için.

• Hannibal96 kullanıcısına yanıt
    Bizim yönetimde nerede o vizyon muhtemelen ali çamdalı ile görüşüyoruzdur

• freudunpiposu F kullanıcısına yanıt
    bir hata yapmadı bu sezon başından beri yaptığı zibilyoncu hata.

sayamıyorum artık.

şener iyi bek demişsin. Hurra hücüma çıkıp arkasını boş bırakan bek iyi bek olmuyor.

kademe yapmayı bilmeyen bir oyuncu şener ve bu da sağ bek oynuyor bizim takımda.

defansla uyumundan falan hiç bahsetmeyeyim tam rezalet.

bir bekin ilk görevi savunmaktır stoperlere yardım etmek oyun içinde gerektiğinde stoper görevi yapmaktır.

şener bunları bilmeyen futbol fundamentalı eksik bir oyuncu.

böyle bir bek siz uefa finaline dahi çıksanız yapacağı bir salaklıkla kupayı kaybettirir.

Türkiyenin en iyisi demişsin bursa çöpüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Bizim yönetimde nerede o vizyon muhtemelen ali çamdalı ile görüşüyoruzdur

Bizim taraftarın vizyonu da bu kadar, ismi Alan Chamberlain olsaydı "Oo Alan'ı alıyoz!" derdin.

Tabi genel olarak yerlilerin çöp olduğuna katılıyorum, ama Alman ekolünde yetişen Oğuzhana, M. Ekiciye, Ali Çamdalı'ya laf edilmesi tuhaf geliyor, tabi Eysseric'in ismi Vedat ENSAR olsa onu da kötülerdin şimdi orası ayrı, yoksa yıldız desen değil adam, neyini görüp istiyoruz, biz Diego Ribaslara, Anelka'lara, RvP'lere göz dikerdik transfer dönemlerinde, nerelere düştük be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

Haftaya beşiktaşı yenelim 3.lüğe fitim ben sıkıntı yok. Kupa zaten önemsiz. Büyük maçları kazanalım bu senenin özeti olur hem bir vasıf yüklemiş oluruz yoksa oynanan futbol aragones döneminde bile oynanmıyordu.

Kupaya önemsiz demeyelim sonuçta süper kupa zevki var sonunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: oxpays

Dün saat 16.00 da mac vardı , cumartesi gecesi 23.00 da Volkan Edirne'de düğünde selfie paylaşıyordu. Takımın ve sezonun durumunu en iyi özetleyen olay bu bence :)

Kalede fabiano vardı zaten sakatlandı yerine ertuğrul girdi.

• sKjaer kullanıcısına yanıt
    Anadolu takımlarında hayvan gibi oynayıp fenere gelince yatıp yatıp para kazanan yerliler ortada.Kaldı ki rvp anelka gibi oyuncular da istemiyorum.Genç ve kendini geliştiren altyapı görmüş yabancılar istiyorum.Vizyonu süper ligden maç izleyip oyuncu tarayan scout ekibi ve yönetim istemiyorum.Bu kadar basit

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Anadolu takımlarında hayvan gibi oynayıp fenere gelince yatıp yatıp para kazanan yerliler ortada.Kaldı ki rvp anelka gibi oyuncular da istemiyorum.Genç ve kendini geliştiren altyapı görmüş yabancılar istiyorum.Vizyonu süper ligden maç izleyip oyuncu tarayan scout ekibi ve yönetim istemiyorum.Bu kadar basit

Hocam biz Fenerbahçeyiz, Porto, Dortmund, Lisbon değiliz, bizim oyunculara sabretme lüksümüz yok, bizim direkt sonuca ihtiyacımız var, şampiyon olamadığın her sene klüp yüksek ivmeyle düşüyor... He scout ekibi kötüdür orası ayrı, o konu biraz TD'lerin işi, Dick&Been&Pot üçlüsü gibi bir üçlü bir daha gelir mi bilmiyorum, o yüzden ekip konusunda şansımız pek dönmüyor, bari saçma transferler tutsa seneye şampiyonluk görsek.

• 
Sayfa: önceki 33943395339633973398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.