Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25812582258325842585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aatif bile şu Volkan ile Emenike den daha iyi topçudur. Adamlarda oyun aklı yok ki. Adamın içinden geçmeye çalışıyorlar. Hakikaten anlamıyorum. Bunları satmak lazım. Çözemiyorum amaçlarını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe'nin oynadığı futbol Aykut Kocaman'ın oynattığı futbolun daha sistematik ve başarılı hali.

Bu sistem Avrupa'da işliyor ama ligde şampiyon yapmıyor.Acilen yönetimden birileri hocaya ligde bu sistemin işe yaramayacağını anlatmalı.

Yarı final oynadığımız senede ki gruptan çok daha zordu ve lider çıktık.

Hoca da çok tecrübeli ve Uefa kupası var.

Final umudum oldu bu akşam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En zor gruplardan birinden lider çıktık. Tebrikler Fenerbahçem

Sezona kötü başladık ama masallah şimdi cok iyi gidiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Bu adamlar yanındakine pas atamamak için mi milyon Euro alıyor

Aynen acayip gıcık oldum, bir sürü top kaybı da cabası
  • Bir yanda Tarihin en kolay CL grubundan çıkamayan, Bir yanda Tarihin en zor UEL grubundan lider çıkan
  • Volkan Şen defolsun gitsin şu takımdan. Vurdumduymaz herif. Son 20 dakika oyuna giriyorsun, ayağına gelen her topu ya salak salak kaybediyorsun ya da yanlış paslar atıyorsun geriye dönüp topu kapmak için mücadele bile etmiyorsun. Emenike beyinsizi ile ikisi beni kanser ettiler. Şunların yerine Stoch ve Fernandao forma giymeli.
  • Hoca bu maçtan sonra volkan şen'i oynatmaz heralde bir daha,adam 2 maç yedek kaldı triplere girmiş hemen,maçta sevindiğim olaylardan biriside buydu.
  • Gözüm kanadı inan.

Şampiyonlar ligi falan bize büyük gelir bi kaç beden

• Hoca o zaman neden yazın bir ortasaha almadiniz Salih ile idare et dediniz diye sorarsa ne diyecekler kadro yapısına göre en iyi oyunu oynatiyor işte adam bakalım ocakta ne talep edecek ne değişecek sonrasinda ligde ki oyunu sorgulamak lazım.

• Sow ve Emenikeyi beğenmeyenlere Van Persie Fernandao gibi adım atamayan keresteler müstehak
  • quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Gözüm kanadı inan.

Şampiyonlar ligi falan bize büyük gelir bi kaç beden

Biraz yorulmuşlar, 2 adım sonra ya top kaybediyorlar ya hatalı pas... Birde topla oynuyorlar, bu takımda bir şey eksik
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Sow ve Emenikeyi beğenmeyenlere Van Persie Fernandao gibi adım atamayan keresteler müstehak

Ah canım ah Emenike'yi mi beğeniyorsun? Geçmiş olsun
  • Savunmamız iyice oturdu,hoca artık şu antremanlarda sadece pas çalıştırsın takımın başka hiçbir sıkıntısı yok 5-6 tane orta sahada çıkarken pas hatası yaptık,shaktar falan gelirse önümüzdeki turlarda bu hataları yaparsak 4-5 tane sallar yollar evimize.
  • Maç çok eğlenceliydi,Sow'un rövaşatasında artık kahkaha attım.Son 20 dakikada da Volkan Şen-Emenike ikilisinden hangisi daha beyinsiz diye çözmeye çalışırken baya eğlendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Sow ve Emenikeyi beğenmeyenlere Van Persie Fernandao gibi adım atamayan keresteler müstehak

Ah canım ah Emenike'yi mi beğeniyorsun? Geçmiş olsun

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Dick reyiz 'seneye daha iyi hazırlanacağız' dedi ve seneye de takımda kalacağının işaretlerini verdi, HELLAL.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımla ve skorla hiç ovunmedi. Çok güzel öz eleştiri yapıyor Adam. Neredeyse her toplantı da oyuncu tranferine gönderme yapıyor Adam

• Hocam mutsuz, ne güzel ozelestiri yapıyor. Vitor olsaydi basın toplantisinda kahve banyosu yapardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Bir yanda Tarihin en kolay CL grubundan çıkamayan, Bir yanda Tarihin en zor UEL grubundan lider çıkan

Böyle mesajlar niye yazarsınız ki. Karşındakini tahrik edip kendine kötü laflar edilince mutlu mu oluyorsun.

Bu arada tüm fenerlileri tebrik ediyorum. 3 takımımızda inş en az çeyrek finale kalır.

• annoca kullanıcısına yanıt
    Sen ona bakma hocam, iyi geceler.
  • 
Sayfa: önceki 25812582258325842585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.