Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25782579258025812582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Topu öne aktaramıyoruz. Kontradan farkı arttiramayiz böyle. Stoch kadroya neden alınmaz. Sow çok kötü. Volkan mecbur girmeli.

Bu takıma pasor Adam şart. Alper aldı mi seri oynayamiyor. Souza da keza. Buna nasıl çözüm bulacağız bilmiyorum. Normal şartlarda kontra ile ikiye getirip maçı bitirmemiz gerek. Bu durum tehlikeli. Uc tane yer miyiz yeriz korkutucu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Aynen Alper büyük kazanç oldu bir de Salih i kazansa dick reis in heykelini dikeriz uefa kupasını alip

• Evet Sow kötü oynuyor ama unutmayın arkadaşlar adam en önemli şeyi yapıyor : ''Gol atmak'', Volkan Şen'in maç boyu uğraşıp yapamadığı şey

Lens'i de unutalım artık, ben de önceden alırız falan diyordum ancak adam kendini aştı, inanılmaz işler yapıyor, bu saatten sonra hem talipleri çok olur hem de 10 milyon euro'dan aşağı bırakmazlar

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Valla kimse kusura bakmasın, cidden Fenerbahçe'de izlediğim en kazma adamlardan biri. Topla ilişki 0. Ben izlemeye dayanamıyorum şu topu kendi kalesine doğru uzaklaştırmasına burdaki futbol dahileri (!) bir şey diyemezler. Gol dışında takımın enerjisini düşüren bir adam. Ayağına gelen her topu kaybeden bir oyuncu olunca oyuncuların bir süre sonra oyun anlayışlar değişiyor. Halısahada değil bu pas atamadan oynayabilesin. Sakatlansında çıksın demiyorum ama daha golünüde attığına göre 1 kişi eksik oynamaya gerek yok.
  • Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    La şimdi dine falan sokma olayı. Sowa sırf Galatasaraya attığı roveseta . Manuya caktigı roveseta besiktasa tam 7 gol atması toplamda. Giderken ağlaya ağlaya gitemsil omurgali topçu olması . Daha ne isteyeyim la . Adam kanat oynar her sezon 15 çakar la de haydi git sen plaj futbolu izle .

• şenere bir müdahele lazım yoksa oradan gol yiyecez rvp nin yerine v.şen girer heralde
  • şener yerine wanderwili sokması lazım wanderwill daha seri şener adamı tutamıyor :( wanderwill daha çok tecrübeli daha sağlam kuluplerde oynadığı için daha tecrübeli denemesi lazım
  • Alper sow ve şener aksadı akan oyunda.
    Özrllikke alper kontra oyunu çok yavaşlatıyor bugün de içine bi diego kaçmış sanki her aldığı topu evirip çeviriyor.
    Elia şeneri duman etti.
    Sow da attığı gol dışında etkisizdi.
    Ozan alper değişikliği iyi gelir şuan bize
    Daha sonra sow v.şen.
    Duruma göre de emenike rvp

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Güven verir oldu Alper deli gibi koşmuyor artık basıyor topa bakıyor . Valla ümitliyim daha genç ;)

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Sayın pembe rvp de 10 numara özellikleri olmasına rağmen dediğin hataları rvp de yaptı evet pas hatası yaptı ama geri gelip takım savunmasina katkı da yaptı en azından mücadeleyi bırakmıyor ve olmadık yerde skora katkı yapıyor tur gelirse o begenmedigin sow un golu sayesinde gelecek boş yapmayın alahuekberci tayfa lafını sana yedirirdim ama pas geçiyorum ilk yarıdaki skorun aşkına

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

Su mrtr bilmem neyi engelleyin arkadaş jokerin farklı versiyonu joker nasıl vitor saplantiliysa bu da sow düşmanlığı yapmaya gelir birde sommet de bilmem ne çıktı feyk hesabı da olabilir gerçi adam her sene çift hanelere çıkıyor takım oyununa katkısı var bir adamdan herşeyi beklemeyeceksin sow un oyun kuracak halı yok.

Adamın kontrol edemediği topları, havaya vurduğu saçma sapan topları, geriye atıp tehlike oluşturduğu pasları göremiyorsan bence en büyük troll sensin.

Senin gibi allahuekberci tayfa yüzünden takım bu halde. Aziz dönüp dolaşıp aynı adamları getiriyor sırf sizin gibiler taraftarın çoğunluğu ve sesiniz kesilsin diye.

Yav adam olmasa sen volkanla bunlara gol atacağını mı sanıyodun evrimci tayfa için maymun mu soksun adam napsın gir oyna al madem maymun görmek istiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Skora lafim yok ama bir kisi eksigiz kac tane rakibe top hediye etti. Bunu goremiyorsaniz gercekten sizi blockluyayim. Cunku biktim, bir tane isabetli pasi 45 dakikada. Valla golden sonra volkani alsin volkana bile raziyim ben.

Hocam maalesef durum öyle görüyoruz Sow'un hatalarını ama Volkan'ın da skora katkısı olmuyor.
    Çok bencilce davranıyor.
    Dilerseniz bloklayın.
  • Yukarıda yazmayı unutmuşum, Souza yine çizgisini bozmadı

istikrar abidesi, maşallah diyelim nazar değmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Güven verir oldu Alper deli gibi koşmuyor artık basıyor topa bakıyor . Valla ümitliyim daha genç ;)

Alper mi genç?

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamEnergy

şener yerine wanderwili sokması lazım wanderwill daha seri şener adamı tutamıyor :( wanderwill daha çok tecrübeli daha sağlam kuluplerde oynadığı için daha tecrübeli denemesi lazım

Wiel daha, daha, daha, daha. Ne dahası arkadaş Şener şuan Wiel den formda.

• Madem sow çıkmıyor. Ortaya çeker onu kanada rvp volkan değişikliği yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

La şimdi dine falan sokma olayı. Sowa sırf Galatasaraya attığı roveseta . Manuya caktigı roveseta besiktasa tam 7 gol atması toplamda. Giderken ağlaya ağlaya gitemsil omurgali topçu olması . Daha ne isteyeyim la . Adam kanat oynar her sezon 15 çakar la de haydi git sen plaj futbolu izle .

+1
    Bir tane geriye doğru uzaklaştırdı ya yerin dibine sokun hemen Yüreğini ortaya koyuyor işte daha napsın pozisyon olunca ileri gidiyor golcülüğünü konuşturuyor siz hazard felan bekliyor sunuz heralde. Ayrıca kaç kişi 60 küsür saniyelerde ünitede çaktığı enfes gol de çılgınlar gibi sevinmedi?Ayağına Yüreğine Sağlık Adamsın demedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanchize -- 8 Aralık 2016; 22:05:14 >

• Bu mac güzel göründü gözüme ondan söyledim

30 yaşına gelmis ben 26-27 saniyordum zor bundan sonra değiştirmek heralde :)

• Beyler bu Sow durumu ne olacak transfer edecek misiniz ?

Adam öyle böyle gole giden ayak, fakat bazen hayalet oluyor,

• Hahahaha lan ne adamlarsınız Alper'i beğenmeyenler var:))) Adam daha ne yapsın? Şahane oynuyor.

• 
Sayfa: önceki 25782579258025812582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.