Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam Volkan Şen asıl mevkisi sol açık. Lensin bile sol açık ama sağdada iyi oynamasından ötürü Lens orada oynuyor. Lensi birde solda izlesek kayar gider aslında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

İsim sevdalısıymışız

bu iş dirk ile falan olmaz arkadaşlar, hayal görmeyelim 69 yaşındaki biri bize ne verebilir ? bahsettiğimiz adamlar Emery ve Blanc

sanki Dirk gitsin Ümit Özat gelsin dedik, yorumlara bak

gerçi yönetimin vizyonu ne ki taraftarın ki ne olsun

İsim sevdalısısınız tabi. Küçümsendiğiniz adamın uefa kupasi var ayrıca 1 2 mac haricinde gayet iyi top oynuyoruz. Tabi sana göre iyi top oynamak farkli sekilde , o baska mesele

Hayaller aleminde yaşıyorsunuz. Emery bugün kovulsa 10 takım sıraya girer. Ayrıca bu adamlar en az 40 milyon bütçe isterler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

İsim sevdalısıymışız

bu iş dirk ile falan olmaz arkadaşlar, hayal görmeyelim 69 yaşındaki biri bize ne verebilir ? bahsettiğimiz adamlar Emery ve Blanc

47 yaşındaki vitor ne verdi
  • Kjaer, Sakho değişimi çok akıllıca geliyor bana. Sakho sol stoper, Daha çabuk , güçlü ve yaşlı da değil. Skrtel ile tanıyorlar birbirlerini bu sebepten devre arası uyum sorununu çabuk aşar diye düşünüyorum. Kjaer çok daha iyi stoper. Güven verici. Lider özellikli. Kanının son damlasına kadar savaşan biri. Onun gibi birini bulmak imkansız. Ama giderse en makul çözüm Sakho.

Habere göre Kjaer "Benim için sorun yok kulübüm ile anlasın demiş" Intere. Sözleşmesi bitince tutmamız mümkün değil. Adam haklı da bizden çok daha iyi yerleri hakediyor. Premier Ligi hakediyor. Şampiyonlar Ligini hakediyor. Bu sebepten Aziz etkisini düşünürsek iyi para verirlerse yollayalım. Çünkü Aziz bedava yolluyor. Çok sinir bozucu. Caner en az 6-7 M ederdi. Aziz yüzünden Emenike de bedavaya gidecek. Adama kıralik 3.5 M verdi Araplar. Bonservisine 6-7 sayan çıkardı. Aziz diktasi olduğu sürece ben herkesin değerini bulduğu sürece satilmasindan yanayım. Kimler geldi geçti bu kulüpten para kazandirmadan gittiler. En azından FFP varken Kjaer,Ferdi,Emenike gibi oyunculardan para kazanabilirsek geleceğe yönelik oyuncular alabilme imkanımız doğar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 8 Aralık 2016; 16:49:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

İsim sevdalısıymışız

İsim sevdalısısınız tabi. Küçümsendiğiniz adamın uefa kupasi var ayrıca 1 2 mac haricinde gayet iyi top oynuyoruz. Tabi sana göre iyi top oynamak farkli sekilde , o baska mesele

Hayaller aleminde yaşıyorsunuz. Emery bugün kovulsa 10 takım sıraya girer. Ayrıca bu adamlar en az 40 milyon bütçe isterler.

Uefa kupası 10 sene önceydi, futbol gibi sürekli yenilenen, taktik sistemlerin sürekli değiştiği ve çoğu hocanın yaşlanınca sistem tarafından ''modasının geçtiği'' bir sporda (elbette istisna hocalar da mevcut) 69 yaşındaki bir hocaya güvenip yola çıkmanın hiçbir mantığı yok bu adamın sağlık sorunları var, bu adam ne kadar tutkulu bakabilir bu işe ?

rakibe topu verip geride bekleyen, kontra atak arayan bir Fenerbahçe izliyoruz, sürekli ''hücum,hücum,hücum'' diye tutturan taraftar şimdi buna iyi futbol der oldu öyle mi ? bence bu durumda asıl isim sevdalısı sizler oluyorsunuz zira aynı futbolu geçen sezon ki hocamız oynatsa demediğiniz laf kalmazdı

Emery, Blanc bunlar gelirse bu kulübün vizyonunun ne kadar değişeceğini tahmin etmek zor değil, şu anki Fenerbahçe'nin ne saha içinde ne de istatistik anlamında başarılı olmadığı da aşikar, anaokulu hocası diye dalga geçilen Riekerink daha güçsüz kadroyla bizim önümüzde şu anda

son olarak o Beşiktaş balonunu patlatan biz olmalıydık Kiev değil, o Beşiktaş'a oynadığımız futbol ''ben şampiyon olamam'' futboluydu, bu da aklınızda bulunsun

• Akşam için skor tahmini yapalım bakalım kim tutturacak
    Ben 1-3 diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Kjaer, Sakho değişimi çok akıllıca geliyor bana. Sakho sol stoper, Daha çabuk , güçlü ve yaşlı da değil. Skrtel ile tanıyorlar birbirlerini bu sebepten devre arası uyum sorununu çabuk aşar diye düşünüyorum. Kjaer çok daha iyi stoper. Güven verici. Lider özellikli. Kanının son damlasına kadar savaşan biri. Onun gibi birini bulmak imkansız. Ama giderse en makul çözüm Sakho.

Habere göre Kjaer "Benim için sorun yok kulübüm ile anlasın demiş" Intere. Sözleşmesi bitince tutmamız mümkün değil. Adam haklı da bizden çok daha iyi yerleri hakediyor. Premier Ligi hakediyor. Şampiyonlar Ligini hakediyor. Bu sebepten Aziz etkisini düşünürsek iyi para verirlerse yollayalım. Çünkü Aziz bedava yolluyor. Çok sinir bozucu. Caner en az 6-7 M ederdi. Aziz yüzünden Emenike de bedavaya gidecek. Adama kıralik 3.5 M verdi Araplar. Bonservisine 6-7 sayan çıkardı. Aziz diktasi olduğu sürece ben herkesin değerini bulduğu sürece satilmasindan yanayım. Kimler geldi geçti bu kulüpten para kazandirmadan gittiler. En azından FFP varken Kjaer,Ferdi,Emenike gibi oyunculardan para kazanabilirsek geleceğe yönelik oyuncular alabilme imkanımız doğar.

Sakho büyük kumar dostum, çok disiplinsiz bir oyuncu, Klopp gibi bir hoca bile ''artık büyümesi gerekiyor'' demişti, bu tür amatör ruhlu, çocuksu oyunculardan pek hayır gelmez, hali hazırda takımımızda emenike gibi duygusal çocuksu bir örnek var zaten

Skrtel'in yanına kimi koyarsan koy Türkiye liginde sırıtmaz zaten, Skrtel bu lige 2 gömlek büyük stoper, eğer kjaer satılırsa (ki 15'den aşağı vermemeliyiz bence) ben paranın yarısını orta saha transferine(mesela 8 numara gibi), diğer yarısını da Skrtel ile uyum sağlayacak yavaş olmayan bir stopere harcamamız gerektiğini düşünüyorum

• arizeus kullanıcısına yanıt
    2 gün önce rüyamda maçı görmüştüm, 45.dakikada Alper'in golüyle 1-0 kazanıyorduk.

Eğer bu rüya çıkmazsa 1-1 diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens ve Kjaer'in gideceği %90 belli. Şimdiden bu ikisinin yerine adam bakılmalı ve Kjaer'den de hatrı sayılır bir para kazanmamız lazım. Bedavaya yolladığımız oyunculardan Bağdat'a yol olur.
  • Hocam açıkçası o konuda haklısınız. Biraz disiplinsiz olması bir tık yukarı çıkmasına engel. Ama ben alınabilir bir kumar olarak düşünüyorum. En azından devre arası opsiyonlu kiraladiginizi düşünün. Çok iyi hamle. Skrtel-Sakho tandemi cok iyi. Bu devre arasi icin mantikli. Uyum sorununun çabuk aşılması açısından. Zaten sezon sonu gidecekse Kjaer, Bender'in alınması taraftarıyım.

Kjaer benim tahminim 18 M civarına gider. Bana kalsa en az 25 M. Ama Türkiye şartları. Üstüne Ferdi 2 M gitse 20 M ile hem orta saha hem stoper alırız. Üstüne para bile kalır. Bek veya yedek forvet takviyesi yapılır. Ya lig için Skrtel-Topal veya Skrtel-Roman ikilisi bile yeterli Hocam. Ozan,Souza zaten fizik kapasiteleri yükseldikçe eksikleri gideriyorlar savunmada.

• quote:

quote:

quote:

İsim sevdalısıymışız

Uefa kupası 10 sene önceydi, futbol gibi sürekli yenilenen, taktik sistemlerin sürekli değiştiği ve çoğu hocanın yaşlanınca sistem tarafından ''modasının geçtiği'' bir sporda (elbette istisna hocalar da mevcut) 69 yaşındaki bir hocaya güvenip yola çıkmanın hiçbir mantığı yok bu adamın sağlık sorunları var, bu adam ne kadar tutkulu bakabilir bu işe ?

rakibe topu verip geride bekleyen, kontra atak arayan bir Fenerbahçe izliyoruz, sürekli ''hücum,hücum,hücum'' diye tutturan taraftar şimdi buna iyi futbol der oldu öyle mi ? bence bu durumda asıl isim sevdalısı sizler oluyorsunuz zira aynı futbolu geçen sezon ki hocamız oynatsa demediğiniz laf kalmazdı

Emery, Blanc bunlar gelirse bu kulübün vizyonunun ne kadar değişeceğini tahmin etmek zor değil, şu anki Fenerbahçe'nin ne saha içinde ne de istatistik anlamında başarılı olmadığı da aşikar, anaokulu hocası diye dalga geçilen Riekerink daha güçsüz kadroyla bizim önümüzde şu anda

son olarak o Beşiktaş balonunu patlatan biz olmalıydık Kiev değil, o Beşiktaş'a oynadığımız futbol ''ben şampiyon olamam'' futboluydu, bu da aklınızda bulunsun

Şu anki durumumuzun sezon öncesiyle alakalı olduğunu sen bizden daha iyi biliyorsun da neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Thorondor1907

2 gün önce rüyamda maçı görmüştüm, 45.dakikada Alper'in golüyle 1-0 kazanıyorduk.

Eğer bu rüya çıkmazsa 1-1 diyorum.

Olabilir aslında tur atladıktan sonra skor önemli değil ama yinede inş yeneriz.
  • Alacağımız stoper pas yapabilen biri olmalı.

• quote:

Alacağımız stoper pas yapabilen biri olmalı.

En son pas yapar diye alınan stoper Serdar Kesimal'di
  • quote:

Alacağımız stoper pas yapabilen biri olmalı.

ön libero'da topal varken pas yapan stoper alsak ne olacak,adam topal ile duvar pası yapıp takımı ileriye çıkartmaya falan çalışacak geldiği ilk maçlarda sonra bakacak topal leylek bacakları ile aldığı her topu yanlış kullanıyor adamda başlayacak 2-3 maç sonra yan pas yapmaya diğer stopere,bek oyuncusuna atacak topları.
  • Katılıyorum hocam ben de 2 veya daha farklı yenileceğimizi düşünmüyorum oynadığımız oyun stili sebebiyle tabi ki normal şartlarda. Gidip de 10.dakikada 10 kişi kalırsak o zaman işler değişebilir ancak o tip şeyler olmazsa turu geçeceğimizi düşünüyorum.
  • http://www.transfermarkt.com.tr/juan-jesus/profil/spieler/121985

5m a kapatirsin forma şansı bulamıyor bir aldiramadim su adamı
  • Normal olarak 1-1 bitmesi gereken bir maç, ama bir şekilde Feynoord farklı kazanacak.
  • kjaer giderse yerine adam tabiki şart ama ben sol ve sağ bekleri de yenilemek gerekli diye düşünüyorum.
    van der wieli satıp oraya güzel bir sağ bek alınabilir keza h.ali ve ismail de seneye şampiyonlar ligi olursa yeterli değil.
    lens de gidecek. en az o ayarda bir kanat lazım. yine kiralama yöntemine gidilebilir.
    naniyi vermeyecektik bana kalırsa.
    10 numara ihtiyacı var takımın hatta hemen şimdi bakılıp ocak ayında ne yapıp ne edilip alınmalı bana göre.
    hiç alınamıyosa valbuena falan gelsin bizi 1 sene idare eder maddi durumumuzu düzeltene kadar.
    10 numara konusunda macera aramanın zamanı değil bilindik bir 10 numara alıp 2. yarıya başlanmalı.
    yaza da kjaer ve lens gideceği için onların yerine adam bakarız
  • 2002 UEFA Finalinde Robin Van Persie , Şampiyon Feyenoord

2017 UEFA Finali Robin Van Persie , Fenerbahçe Şampiyon Neden olmasın ?

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • 
Sayfa: önceki 25732574257525762577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.