Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25742575257625772578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jetro Willems sözleşmesi bitiyor hocam. Dick kalırsa bizi tercih edebilir. Hücumcu bek. Valla bonservis ödemeden alırsak solbek süper iş olur Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 8 Aralık 2016; 17:58:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Hocam açıkçası o konuda haklısınız. Biraz disiplinsiz olması bir tık yukarı çıkmasına engel. Ama ben alınabilir bir kumar olarak düşünüyorum. En azından devre arası opsiyonlu kiraladiginizi düşünün. Çok iyi hamle. Skrtel-Sakho tandemi cok iyi. Bu devre arasi icin mantikli. Uyum sorununun çabuk aşılması açısından. Zaten sezon sonu gidecekse Kjaer, Bender'in alınması taraftarıyım.

Kjaer benim tahminim 18 M civarına gider. Bana kalsa en az 25 M. Ama Türkiye şartları. Üstüne Ferdi 2 M gitse 20 M ile hem orta saha hem stoper alırız. Üstüne para bile kalır. Bek veya yedek forvet takviyesi yapılır. Ya lig için Skrtel-Topal veya Skrtel-Roman ikilisi bile yeterli Hocam. Ozan,Souza zaten fizik kapasiteleri yükseldikçe eksikleri gideriyorlar savunmada.

Hocam Skrtel-Sakho tandeminin arkasına Ospina gibi bir kaleci koysan bu takım bu lig'de gol yemez

Sakho alınabilecek bir risk ama bonservisine göre değişir bu durum, 4-5 arasına alınabilecekse o riske değer ancak 7-8 vereceksek bence hiç o kumarı oynamayalım, Türkiye liginden bir stopere 18 milyon euro verirler mi açıkçası emin değilim, bana göre 15 milyon euro rahat eder Simon (şu futbol piyasası göz önünde bulundurulduğunda), ancak 18-20 gibi yüksek rakamları anca çinlilerden falan alabiliriz, Kjaer de şu yaşta oraya gitmek istemez

Emenike'yi elden çıkarmak şart, ben Salih ve Stoch'un kalmasından yanayım, yedek olarak her zaman katkı verebilecek oyuncular bunlar

Lig için kesinlikle katılıyorum Skrtel'in yanına kimi koysak sırıtmaz

• al işte futbol maçını mı izleyecez basket maçını mı :D
  • katılıyorum hocam size bi kaç ekleme yapayım ben de;
    bana göre de italyadan falan 12 10 civarı teklifler gelir kjaere aziz yıldırım 15 e bağlar satar.
    juan jesus sakho subotic bender gibi isimler maliyete göre düşülüp birisi alınabilir zaten bunların hepsi bizim ligte çok rahat oynar.
    emenike gitsin artık 5 e 6 ya araplara falan satabilirsek iyi olur orada da bi piyasası vardı kiraladığımız için.
    bu hoca salih ve stochu satmak isteyecektir ama bence de kalmalılar.
    salihi satmaz aziz ama stochu satabilir alex mevzundan dolayı çok da bi kredisi yok azizin gözünde.
    kjaer yüksek bi fiyata giderse bir de kaleci alırız tadından yenmez o zaman.
    kalemizde iyi bir kaleci olsa son 5 yılda en az 3 kez şampiyonduk bana göre.
  • Fenere basarilar diledigim konu bile kaldirilmis

Bu kadar mi rahatsiz ediyorum milleti yahu

Dunku utanctan sonra fenere basarilar dileriim demistim oydaki
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    köybaşı veya hasan aliden birini satmak lazım ama
    benim de takip ettiğim beğendiğim bir sol bek kendisi.yaşı da çok genç alınırsa yüksek fiyatlara satılabilir malum sol bek mevkisi çok değerli.
    keşke alabilsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Advocaat bir seneliğine geldi. Sene sonu bırakır diye düşünüyor herkes. Muhtemelen talepler ondan dolayıdır.

Sezon sonu masaya oturulabilir.
    Haberlerde 1 sene imzalayalım sonrasına bakarız dediği söyleniyordu

Sene sonu görevi Mario Been'e bırakacak deniliyordu bir aralar.Hatta bütün kararları vs Mario Been ve Cor Pot alıyor ama en son Advocaat hocadan geçiyormuş.Bir nevi Cumhurbaşkanlığı bakıyor bizim kulüpte.

Fenerbahçe Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Dirk "Dick" Advocaat

• Arkadaş size hoca beğendiremiyrz,kimi istiyorsunuz hiç bir tecrübesi başarısı olmayan Ümit Özat vari adamlar mı gelsin?

Emery falan diyorsunuz da finansal fairplaydan haberiniz yok galiba,ekonomik olarak hem hoca hem de futbolcu transferi anlamında yüksekten uçamayız.

Advocat ın neyi beğenilmiyor anlamıyorum,sezon başı paldır küldür gelmesine rağmen takımı mükemmel anlamda toparladı bence.

Adamın yardımcıları bile Rinkerinkten kariyerli,neyin tantanası yapılıyor anlamadım.
  • Ulan şu takımın kalede Hugo Llorisi göremeden adam emekli olmasın bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElNano14

Bir Galatasaray'lı olarak Fenerbahçe'ye başarılar diliyorum. Kiev'de yaşadığımız kötü kayıbı, umarım Fenerbahçe ve Osmanlıspor'un alacağı galibiyetlerle telafi ederiz. Başarılar Kanarya.

teşekkür ederiz, keşke herkes sizin gibi bilinçli olsa

• Şu forumda aziz yıldırımcılık oynamaya hevesli çok kişi var.d fırsatları olsa takım üzerinde azizden daha çok oynarlar
  • 7 M opsiyonlu kiralık opsiyonlu çok mantıklı aslında. Olmazsa Bender alırız yazın.

Kjaer Manchester Unitedda falan banko oynar. Eplde verilen paralara bakıyorsun 15 M hiç birşey aslında bu adama.

@Lauren Cohan Hocam İsmail varken ben solbek bonservisli alacağımızı düşünüyorum. Keşke satsak İsmaili. Ludwig veya Jetro super olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 8 Aralık 2016; 18:46:53 >
  • bugün fener ve osmanlıdan tur bekliyoruz başarılar
  • mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    teşekkürler kardeşim inşallah iki takımda üst tura çıkacak bu gece
    şans bizimle olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

bugün fener ve osmanlıdan tur bekliyoruz başarılar

İnşallah. Destek için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçe'ye başarılar,umarım turlar.Ek olarak Osmanlıspor'dan da tur bekliyoruz.3 takımla yola devam edersek çok iyi olur
  • İnş 1-0 yenilmenin bize yetecek olmasını düşünerek çıkmayız.

Böyle maçlarda evindeysen öne geçtikten sonra o gazla devamı geliyor.

70.dakikaya kadar gol yok bir bakmışsın 75'de 2-0 olmuş.

ManU maçında da 30'lu dakikalarda ilk golü yedik 2-3 dk sonra 2.gol geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shaktar-braga maçını izliyorum,ana kadrodan sadece marlos ve taison var şu anda ve bu kadro ile türkiye ligindeki her takımı yenerler.Braga'yı deplasmanda 2-0 yeniyorlar şu anda.
  • Şen yok Sow ilk 11. Açıkçası kenarda Sow etkisiz kalıyor. Defansa geliyor diye tercih edildi sanırım. Feyenoorda Elia oynuyor. Bildiğimiz Elia ise tehlikeliydi bir zamanlar. Jorgenseni beğeniyorum. Uzun boyuna rağmen teknik. Kaldı son bir saat. İnşallah gece tur atlamış oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Şen yok Sow ilk 11. Açıkçası kenarda Sow etkisiz kalıyor. Defansa geliyor diye tercih edildi sanırım. Feyenoorda Elia oynuyor. Bildiğimiz Elia ise tehlikeliydi bir zamanlar. Jorgenseni beğeniyorum. Uzun boyuna rağmen teknik. Kaldı son bir saat. İnşallah gece tur atlamış oluruz.

sow'un sol kanatta oynamasını istiyorum ben,geçen beşiktaş maçında lens girmesine rağmen volkan şen'in kanadından hücum yapmaya devam ediyordular.Sow olunca şimdi sol kanattan hücum denemeyecez içeriye kat edecek sow hasan ali kazmasıda boş boş orta açmayacak.
  • 
Sayfa: önceki 25742575257625772578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.