Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24992500250125022503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bak sana troll veya düşman demiyorum fakat futboldan anlamadığın kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Mehmet topal gibi bir oyuncu'yu bu takımda görmek canımı sıkıyor gerçekten,top rakipteyken evet orta sahada savunmaya yakın oynayıp savunma anlamında skrtel ve kjaer'i rahatlatıyor olabilir ancak top bizdeyken çok kötü durumda.Top kontrolü,top sürmesi,pas seviyesi kjaer ve skrtel'den bile kötü durumda şu anda böyle bir adam nasıl orta sahada oynayabilir aklım almıyor.Top her topal'a geldiğinde dehşete düşüyoruz maçta,top ayağına bir insanın bu kadar mı yakışmaz.Ön libero dediğin adamın birinci amacı takımı pas organizasyonları ile ileriye doğru yönlendirmektir.Kjaer ve skertel topu ne zaman topal'a verse bir panik halinde bir heyecan içinde eli ayağına dolanıyor ya rakip gelip ayağından topu alıyor ya da hatalı bir pas ile topu rakibe kaptırıyor.

dünkü maçta mehmet topal 20 tane fazla pas atmış souza'dan. pas yüzdeleri aynı. yazık, algı işte...

Adamın yaptığı pasların %90'ı al gülüm ver gülüm defanstan topu al tekrar defansa ver
    Ne top tutmaktan ne ileriyi görmekten ne oyun kurmaktan anlıyor tam bir kütük

• [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

bu çocuk kudurdukça keyfim yerine geliyor. anlıyor yavaş yavaş advo reyisin vitordan iyi olduğunu kafayı yiyor resmen
  • Stoch gökten mi indi ? İlk yarıyı analiz etti Adam. Kötü olduğumuzu anladı. Kendisi de açıkça maç sonu belirtti zaten. Lens ve RVP yokken kilidi nasıl açarız diye düşünüp, hiç oynamayan Stochu aldı. Uzun yıllar sonra oyunu okuyabilen, oyuncularını iyi tanıyıp doğru hamleler yapan bir hocamız geldi. Ben ve taraftar TV başında ne düşünüyorsak o değişiklikleri yapıyor Adam.

Kasım ayında bir kere kaybetmedik. 2 gol yedik, onlarda rolantiye aldığımız dakikalarda. Alperi bile bu kadar verimli görüyoruz. Verim vermeyen Tek oyuncu yok. Takımda mutsuz olan tek oyuncu yok. Lens oyundan alındı Kasımpaşa maci sitem etti. Başka Hoca olsa kriz olurdu. Ertesi çatır çatır oynadı Lens. Hocalık budur.

Bir kere su adamın hakkını vermediniz. Artık bende olumsuz düşünüyorum sizin hakkınızda. Bu hocanın başını yedirmeyiz. Ersunu yolladiniz bu sefer olmaz. Son beş yıl içinde takımda bu kadar olumlu hava, mutluluk yoktu. Bunu sağlayan kişileri sevmeseniz bile , saygı duymak zorundasınız. UEFA da Manchester ve Feyenoord gibi bir grupta lider olan takımın hocasına saygı duyulmak zorunda.

• Tmm
  • Yorulduğunda yere çömen değil
    [Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Yorulduğunda mourinhonun omuzuna elini atan advocaat reyizin askerleriyiz

• quote:

yalnız mehmet topal dönünce nasıl fark etti orta saha. kaya gibi oldu yemin ederim. bu orta sahada oğuzhan-tolgay erir erir.

Lord Joker nasıl Vitor konusunda trollse sende Topal konusunda aynı şekilde trollsün. Dalga mı geçiyorsun ya? Topal ilk 50 dakika ne olumlu hareket yapmış?!
  • umarım bu sene bi şekilde şampiyon oluruz ve kıstlanan paralar yüzünden iyi transferleri sezon sonunda yaparız. direk şampiyonlar ligine katılmak bile iyi paralar kazandırıyor.

2.dönem ilk 11 ümidim şu şekilde:

.............volkan.................
    ......skrtel.....kjaer..............
    vw (şener).................hasan ali
    ........topal.......josef (salih)...
    lens.........ben arfa......volkan şen
    ................rvp..................

gönül isterdiki, volkan şen yerine nani yazsaydım.
    ben arfa yerinede baştan hakim ziyech gelmiş olsaydı.
  • Biz bu ingiliz kekolara emeniykeyi 10a okuturuz bence 1-2yede vdw gitse bi sağ bek bi orta saha alırız sezon sonuna idare eder sezon sonuda 3-5 şey daha satar adam akıllı kaleci alırız volkanda yedek durur
  • PERENAL. kullanıcısına yanıt
    Asıl algı yapılan isim Souza. Geçen seneden beri söylenmeyen kalmadı. Topal 2 maç eleştirilse ertesi gün ağlayıp takıma küser.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

quote:

yalnız mehmet topal dönünce nasıl fark etti orta saha. kaya gibi oldu yemin ederim. bu orta sahada oğuzhan-tolgay erir erir.

Lord Joker nasıl Vitor konusunda trollse sende Topal konusunda aynı şekilde trollsün. Dalga mı geçiyorsun ya? Topal ilk 50 dakika ne olumlu hareket yapmış?!

istatistikler ortada,

dün yine 6 defa başarılı şekilde top kapmış, 4 defa top kesmiş. bana kalırsa şu performansı eleştirmek ahmaklık olur. ama bu işleri savsaklamaya başlarsa -ki tam bir istikrar abidesi- o zaman eleştirilir. kimse babamın oğlu değil, niye trolleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Asıl algı yapılan isim Souza. Geçen seneden beri söylenmeyen kalmadı. Topal 2 maç eleştirilse ertesi gün ağlayıp takıma küser.

souza geçen sene fiyat/performans açısından eleştirildi. topal varken gerekesiz transfer, o paraya merkez orta saha alınmalıydı diye eleştirildi. yoksa souza ile ne sorunum olsun. 1,5 yıl önce tanımıyordum bile. son maçlarda da harika oynuyor ayrıca.
  • Bu yazım Lord kardesıme.. Kendısı ıle ozelden sohbetlerımız olmus olup sevdıgım bırıdır.Ilk once bunu belırteyım..

Ancak vıtor ıle ilgili elestirilerimi sıralayacagım..
    1. Kendısı sene basında hucum oyunu benım oyunum dıyıp daha sonra tamamen defansıf bır futbol sergılemesı
    2. Rvp gıbı bır dunya yıldızından yararlanmaması. Bakınız bu sene dick reyız nasıl yaptı.
    3. Defalarca soylendıgı gıbı topal-josef ıkılısı beraber oynarsa cok defansıf oluyor ıkısınden bırı ozellıkle josef ılerı cıkmalı demıstık sımdı oldugu gıbı
    4. Nanı gıbı bır stardan yeterınce yararlanamaması. Bakınız bu sene dıck baskan lens'ten nasıl yararlanıyor.
    5. Formsuz oyuncuların hıcbır sekılde form tutamaması. Bakınız bu sene dıck reyızın formu kotu olan oyuncuların gerı donuslerıne..
    6. Kaybedılen 2 kupa ve ozellıkle gs fınalınde yaptıgı saygısızlık.
    7.Kendınden baska herkesı suclaması..
    8.Tarıhın en kalıte kadrosunu getırdıgı durum.
    9.Fernandao ısrarı..
  • Arkadaşlar Souza son maclarda gayet güzel oynuyor evet. Lakin bence hala gereksiz ve kazmalıkları var. Souza-Topal neredeyse birebir özelliklere sahipler ve ikiside inanılmaz kazma.

Souzayı herkesin eleştirme sebebi hep fiyatı oldu. Bence 8 milyon etmiyor. Ha ama son maçlardaki performans ve mücadelesi göz dolduruyor.

Topal Zorya maçında gerçekten kötüydü. Souza Topaldan daha iyiydi. Burda asıl mesele şu. Bir takımı koşmayan yetenekli 10 adamdan kuramazsınız, koşan ama kazma 10 kişidende. Gördükki koşmuyor savaşmıyor denilen Stoch kilidi açtı. Gereksiz kazma denilen Souza Topal gibiler mücadeleyi verdi. Yani aslında mesele bu. Bu adamlar bölge adamı birbirinin tıpkısı. Hep beraber sahadayken sırıtıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rize maçına fiziksel olarak sağlam çıkarsak sezonun en kolay maçlarından biri olacaktır.

Geçtiğimiz 2 yıl Rize'de öğrenci olduğum için büyük maçlara gitmiştim, rakip kim olursa olsun oyun disiplininden uzak oynuyorlar ve hurra saldırıyorlar.

Bize karşı böyle oynarsalar iyi oynuyormuş gibi gözükürler ama kaleye iki kere gider atar geliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

istatistikler ortada,

dün yine 6 defa başarılı şekilde top kapmış, 4 defa top kesmiş. bana kalırsa şu performansı eleştirmek ahmaklık olur. ama bu işleri savsaklamaya başlarsa -ki tam bir istikrar abidesi- o zaman eleştirilir. kimse babamın oğlu değil, niye trolleyeyim.

İstatistiklere göre konuşacaksak senin de benim de neredeyse sövdüğümüz adam Vitor Pereiraya laf edemezsin. İstatistiksel olarak ne kadar iyi olduğunu DarkWarrior otuz kere açıkladı.

• Robin van Persie onu anlayan bir hoca sayesinde performansını zirveye çıkardı takım içinde farklı bir konuma geçti inanılmaz sahiplendi takımı ve mutluluğu gözünden okunmaya başlandı. Bu adam tökezlediği anda vuran soytarılar vardı sosyal medyada o kitleye en güzel cevabı sahada verdi. Herkes gönderilmesini isteyip linç ederken sonuna kadar savundum bu adamı şükür ki şimdi keyifle bu günlerde sosyal medyayı takip ediyorum... seni çok seviyorum be Robin harbiden dünya markası harbiden takımın en büyük ismi.

Ayrıca bu adam hiç bir dönem kötü değildi zaten ligde Galatasaray'dan bile daha az pas alıyordu tek sorun buydu gomez maç boyunca gelen 20 pastan 1 veya 2 tanesini GOL yapıyordu bu sene keza Eren öyle idi Cenk aboubakar öyle oldu ancak bizim takım hiç bir zaman robine istediği pasları istediği vakitte atamıyordu maç boyunca 2 pas geliyorsa ceza sahası içinde bunların 2'si de GOL olur taş çatlasa 1 tanesi GOL olur ama Robin van Persie hiç bir zaman 2 tanesini de kaçıracak bir oyuncu değildir. Gomezin orada oynamak en büyük hayalim dediği ligden arkasında kendisine taparcasına seven milyonlar bırakarak gelmiş bir süper golcüden vahyediyoruz

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Alex ile ne yapardı merak etmeden duramıyor insan maşşallah diyelim nazar değmesin
  • Sezon başından beri Kjaer Chelsea iddiaları var 20 milyon euroluk bir teklifle geleceklermiş
  • quote:

quote:

quote:

quote:

istatistikler ortada,

İstatistiklere göre konuşacaksak senin de benim de neredeyse sövdüğümüz adam Vitor Pereiraya laf edemezsin. İstatistiksel olarak ne kadar iyi olduğunu DarkWarrior otuz kere açıkladı.

seni bilmem de benim kaçak pereira'ya laf etme sebebim harika kadroyu şampiyon yapamayacak olmasıydı. nitekim şampiyon olamadık. keşke şampiyon yapsaydı da kalsaydı. yani aradaki fark, biri yıllardır aynı seviyede başarıyla istatistik kasarken, diğeri başarısız oldu.

• 
Sayfa: önceki 24992500250125022503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.