Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70.588
Cevap
163
Favori
1.809.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24982499250025012502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle bu yorumunuz, "Fenerbahçe Avrupa yerel liglerinde en az gol yiyen takımlar sıralamasında 2.sırada" haberi gibi.

Tamam bence Manchester, Napoli'yi de, Benfica'yı da eler fakat Benfica, Napoli ve Kiev bizim guruptaki takımlardan çok daha güçlü. Bu yüzden abartılı bir örnek verdiniz.
  • Mehmet topal gibi bir oyuncu'yu bu takımda görmek canımı sıkıyor gerçekten,top rakipteyken evet orta sahada savunmaya yakın oynayıp savunma anlamında skrtel ve kjaer'i rahatlatıyor olabilir ancak top bizdeyken çok kötü durumda.Top kontrolü,top sürmesi,pas seviyesi kjaer ve skrtel'den bile kötü durumda şu anda böyle bir adam nasıl orta sahada oynayabilir aklım almıyor.Top her topal'a geldiğinde dehşete düşüyoruz maçta,top ayağına bir insanın bu kadar mı yakışmaz.Ön libero dediğin adamın birinci amacı takımı pas organizasyonları ile ileriye doğru yönlendirmektir.Kjaer ve skertel topu ne zaman topal'a verse bir panik halinde bir heyecan içinde eli ayağına dolanıyor ya rakip gelip ayağından topu alıyor ya da hatalı bir pas ile topu rakibe kaptırıyor.
  • sicknessss kullanıcısına yanıt
    Gs maçında o tribünlerde yer alanlar gidemeyecek maça. Siz Gs maçına gitmediyseniz bu maça gidebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

Mehmet topal gibi bir oyuncu'yu bu takımda görmek canımı sıkıyor gerçekten,top rakipteyken evet orta sahada savunmaya yakın oynayıp savunma anlamında skrtel ve kjaer'i rahatlatıyor olabilir ancak top bizdeyken çok kötü durumda.Top kontrolü,top sürmesi,pas seviyesi kjaer ve skrtel'den bile kötü durumda şu anda böyle bir adam nasıl orta sahada oynayabilir aklım almıyor.Top her topal'a geldiğinde dehşete düşüyoruz maçta,top ayağına bir insanın bu kadar mı yakışmaz.Ön libero dediğin adamın birinci amacı takımı pas organizasyonları ile ileriye doğru yönlendirmektir.Kjaer ve skertel topu ne zaman topal'a verse bir panik halinde bir heyecan içinde eli ayağına dolanıyor ya rakip gelip ayağından topu alıyor ya da hatalı bir pas ile topu rakibe kaptırıyor.

dünkü maçta mehmet topal 20 tane fazla pas atmış souza'dan. pas yüzdeleri aynı. yazık, algı işte...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

Mehmet topal gibi bir oyuncu'yu bu takımda görmek canımı sıkıyor gerçekten,top rakipteyken evet orta sahada savunmaya yakın oynayıp savunma anlamında skrtel ve kjaer'i rahatlatıyor olabilir ancak top bizdeyken çok kötü durumda.Top kontrolü,top sürmesi,pas seviyesi kjaer ve skrtel'den bile kötü durumda şu anda böyle bir adam nasıl orta sahada oynayabilir aklım almıyor.Top her topal'a geldiğinde dehşete düşüyoruz maçta,top ayağına bir insanın bu kadar mı yakışmaz.Ön libero dediğin adamın birinci amacı takımı pas organizasyonları ile ileriye doğru yönlendirmektir.Kjaer ve skertel topu ne zaman topal'a verse bir panik halinde bir heyecan içinde eli ayağına dolanıyor ya rakip gelip ayağından topu alıyor ya da hatalı bir pas ile topu rakibe kaptırıyor.

dünkü maçta mehmet topal 20 tane fazla pas atmış souza'dan. pas yüzdeleri aynı. yazık, algı işte...

Maçı izleyen herkes gördü 5 metreye pas atmaya aciz durumda topal,pas sayısı pas yüzdesi bunlar önemli şeyler değil yaptığı pasların çoğu yan pas bile değil geri pas.Benim için topal'ın son dakikalarda stoch'a attığı pas dışında geri kalan attığı paslar antreman paslarıdır herhangi bir amatör futbolcuyu koy o pasları atardı zaten.

• quote:

quote:

quote:

Maçı izleyen herkes gördü 5 metreye pas atmaya aciz durumda topal,pas sayısı pas yüzdesi bunlar önemli şeyler değil yaptığı pasların çoğu yan pas bile değil geri pas.Benim için topal'ın son dakikalarda stoch'a attığı pas dışında geri kalan attığı paslar antreman paslarıdır herhangi bir amatör futbolcuyu koy o pasları atardı zaten.

• İlk yarıda oynanan rezalet futbolu Stoch kurtardı, Advocaat başımıza Mourinho kesildi, neyse devam böyle, nereye kadar gidecek hep birlikte göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

İlk yarıda oynanan rezalet futbolu Stoch kurtardı, Advocaat başımıza Mourinho kesildi, neyse devam böyle, nereye kadar gidecek hep birlikte göreceğiz

Çıldır troll kardeş, çıldır. Fenerbahçe iyiye gidiyor, sen çıldırmaya devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: DarkWarrior.

İlk yarıda oynanan rezalet futbolu Stoch kurtardı, Advocaat başımıza Mourinho kesildi, neyse devam böyle, nereye kadar gidecek hep birlikte göreceğiz

Çıldır troll kardeş, çıldır. Fenerbahçe iyiye gidiyor, sen çıldırmaya devam.

Trolliçe piyasaya çıktı
  • bu forumda heyecanlı tipler çok fazla. advocaat niye gençleri oynatmıyor yaz, salih'in nesi eksik filan yaz... öyle biraz daha dikkat çekersin trollcük. böyle sistem eleştirisi, kötü oyundan filan dem vurursan yaş senin işin.

• Vitor Pereira cehennemin dibine gitti hala ağlıyor.
  • quote:

bu forumda heyecanlı tipler çok fazla. advocaat niye gençleri oynatmıyor yaz, salih'in nesi eksik filan yaz... öyle biraz daha dikkat çekersin trollcük. böyle sistem eleştirisi, kötü oyundan filan dem vurursan yaş senin işin.

Yahu arkadaşım siz niye bana saldırıyorsunuz ? söylediklerim yanlış mı ? ayıp denen bir şey var

Stoch'un golüne kadar Zorya bizden daha iyiydi, takımın kötü oynadığı apaçıktı, haksız mıyım ? hadi bana inanmıyorsun aç maç konusunu, gol gelene kadar yorumlara bak, ben öyle gelen sonuca göre yorum yapmam, bir şey varsa söylerim ben, maç boyu takıma küfür, skor 1-0 olunca takım süper abi demek bana yakışmaz

Skor 2-0 olmuş, Salih'i almıyor, Neustadter'i alıyor dalga geçer gibi, çocuğu alsana oyuna 65-70.dakikada, yahu senin elinde eğer tutarsa Fenerbahçe'nin 7-8 sene orta saha aramamasını sağlayacak Salih var, hadi bu çocuğa güvenmiyorsun, 2-0 olan maçta koyacak kadar da mı güvenmiyor, aşağılıyorsun ? ayıp denen bir şey var, tabi skor 2-0 oldu ya, Türkiye'de söylenmez bunlar

söyleyeni de sizin beni yaptığınız gibi troll veya düşman ilan ederler... son kez soruyorum sana arkadaşım, burada söylediklerim yanlış mı? doğru mu ? Salih'i ilk 70 dakika almaması doğru bir hareket, Stoch'un golü gelene kadar Zorya değil biz üstündük diyebilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 25 Kasım 2016; 15:37:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• UykusuzAdam33 kullanıcısına yanıt
    Hocam iste Gs macinda Maraton C deydim. Besiktas macina da Fenerium almistik, patladik.
  • afferin bak gösterdiğim yoldan, yalnız salih'le olmaz, araya uygar'la ramazan'ı filan da sıkıştır.
  • sicknessss kullanıcısına yanıt
    Seni çok iyi anlıyorum geçen sene de ben bjk maçına gidememiştim kombinem vardı ceza aldık.
  • hatirlarsin 2-3 gun once troll olmadigini dusundugumu soylemistim.su yorumunla hakkinda yapilan troll iddialarina inandim.mourinho kesildi ne demekse..blok..
  • quote:

afferin bak gösterdiğim yoldan, yalnız salih'le olmaz, araya uygar'la ramazan'ı filan da sıkıştır.

puhahahaha
  • Konu yine çöp olmuş Delete*TrashTalks*Delete All Enter
  • Aykut Kocaman, Kartal ve Vitorla geçen dönemden sonra Advocaat hocanın taktiği, oyun kurgusu ve takım savunması her şeyiyle birlikte gözüme Alex Ferguson gibi geliyor. Naparsın işte 5 yıllık hayatımız leş, saçmasapan futbolla boşa gitti.

Sakın bir aptallık edip sene sonunda saçma sapan bir bahaneyle göndermeyelim Ersun Yanal vakası gibi. An itibariyle çok iyi gidiyoruz.
  • Advocaat gidince Cor pot olmalı oda gidince bi 10-15 yıl mario been durmalı
  • 
Sayfa: önceki 24982499250025012502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.