Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
70.587
Cevap
163
Favori
1.809.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24872488248924902491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence diğer maça boşuna bakmayın, biz son maçta feyenorda yenilmeyiz. Manu kazanırsa veya berabere kalırsa zaten feyenordun puan olarak önüne geçiyoruz. Feyenord yenerse de bu akşam garantiliyoruz. Bu akşam kazanırız ve son hafta en kötü beraberlikle gruptan çıkarız. Açıkçası ben 2 galibiyet bekliyorum ama arada sakatlıklar, rotasyon falan olursa bilemem. Benim Kadıköy'de izlediğim Feyenord bizi yenemez. Hele şuanki halimiz çok daha iyi. Zaten bu akşam da manu kazanacaktır, biz de feyenordun 3 puan önüne geçeriz ve feyenord elenir diye düşünüyorum. İşte böyle olumlu düşünün biraz, kafanızda saç kalmayacak bu hesaplar yüzünden :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himone -- 24 Kasım 2016; 16:21:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu akşam gol yemeden şöyle 1-0, 2-0 gibi bir skorla kazanırız, Feyenoord maçından en kötü beraberlik kopararak gruptan çıkarız rahat olun.

Avrupa ligi gruplarında birinci veya ikinci olmak önemli değil aslında, şampiyonlar ligindeki gibi grup liderleri Barca Bayern Real gibi takımlar olmadığından yine denk takımlar çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkfba7171

Bugün ManU Feyenoordu yenerse baya karışacak galiba grup. Zoryayı yenersek Manu Feyenoordu yenerse son maça kalacak işler glaiba.

Bizim 10 ManU 9 Feyenoordun 7 puanı olacak. ManU son maçta Zoryayı her türlü yener tahminimce, çıkarlar. Bizimde deplasmanda yenilmememiz gerekecek. İkili averaj için yani. Gerçi ManU bugün berabere bile kalsa yine pek işimize gelmiyor bizim. Son maça kalıyoruz her türlü

bu aksam mau feyenord macında cıkacak beraberlik bizim için en kötü sonuc olur bugun kazandıgımızı varsayarsak
    biz 10 puan oluyoruz
    Mau kazanırsa mau 9 fetenord 7de kalıyor
    son maçta beraberlik bizi üst tura cıkarır hatta gol attıgımız taktirde 1 fklı tüm maglubiiyetler bizi üst tura tasır
    ama bugunküü mau feyenord berabere kalırsa feyenord 8 mau 7 oluyor ikili avarajdada maudan geride oldugumuza göre son maçta maglup olursak cıkamayız
    yani ya bugun feyenord yada mau yensin beraerlik işimizi zora sokuyor

• united feyenoord maçının berabere bitmesi bence en uzak olasılık. kazanırsak %90 çıkarız gibi geliyor. ama 1. çıkmalıyız.
  • himone H kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi düşünüyorum. Bu akşam kazanırsak, diğer maç iki fark yemediğimiz sürece yenilsek dahi çıkarız. Çok kolay gol yiyen bir takım değiliz artık. Stoperlerimiz Şampiyonlar ligi kalitesinde. Hatta ben Feyenoord maçının bugün ki maçtan daha rahat geçeceğine inanıyorum. Futbol oynayan her takıma şansımız yüksek. Esas zor olan Bugün ki kapanan Zorya defansıni açmak olacaktır.

• PFDK kararı belli olmuş. Anladığım kadarıyla tribün kapatma değil gs maçında o tribünlerde küfredenler ceza almış.

x işaretli kısımlardakiler ceza almış.

Kaynak:http://www.sporx.com/fenerbahceye-derbide-yeni-taraftar-SXHBQ585643SXQ

• 11 açıklandı 5-3-2 oynuyoruz.

• Ukrayna takımlarına karşı oynadığımız son 7 maçta galibiyet alamadık. (4 B, 3 Y)
  • 1hkn kullanıcısına yanıt
    kapanmamış oralar çok iyi haber bu ben tamamen kapattılar sandım. kombinesi olmayanlar gelebilir böylelikle
  • Fenerbahçe XI: Volkan Demirel, Şener, Kjaer, Skrtel, Hasan Ali, Mehmet, Josef, Alper, Sow, Volkan Şen, Emenike

Fenerbahçe'nin yedekleri: Fabiano, İsmail Köybaşı, Neustadter, Salih, Ozan Tufan, Stoch, Robin van Persie.

• Bu tarz durumlarda bilet satışı açılıyor mu o tribünlere?

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Habere göre evet.
  • Burası çok sessiz bugün
  • Lütfen Salih ve Stoch , Volkan Şen ve Topal yerine ikinci yarı oyuna girsin.

• sommet de la montagne kullanıcısına yanıt
    Bence de güzel haber atmosferde bir değişiklik olmayacak.
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten Neustadter ve İsmail hariç hepsi girmesini isteyeceğimiz adamlar Ondan paylaştım ben şahsen. Salih Stoch Ozan 3 lüsünden girenler olursa mükemmel olur. İzleme fırsatı yakalarız hemde oyuna efektiflik katabilirler. RvP yi sokacağını zannetmiyorum ben.

• 1hkn kullanıcısına yanıt
    Güzel uygulama o zaman

• Stadyumun doluluk oranı nedir acaba? Arkadaş şöyle maçlarda yap bilet fiyatını 40-50 lira gidelim yahu.
  • Brkfba7171 kullanıcısına yanıt
    Çok gerekmedigi sürece RVP girmez Bence. Allah aşkına Salih,Souza,Ozan veya Alper orta sahasini 45 dakika da olsa izleyelim. Bunlar Fenerbahçenin geleceği. Stoch konusunda zaten biliyorsunuz hep Volkandan one yazarım. Hiç maç oynamadan nasıl silindi onu da anlamadım ama vardır bir bildiği hocaların diyorum. Bugün de şans vermezse zaten başka forma zor görür Stoch .

• Taraftar hiç forma giymiyor galiba ya eskiden sapsarı olurdu stadyum . Dortmund gibi siyah aralarda sarı renkler var artık :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 24872488248924902491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.